امروز 07 آگوست 2020 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

۴۰۰ راه روستایی مسدود شده در سیلاب سیستان و بلوچستان بازگشایی شد.

جهت مشاوره در زمینه ۴۰۰ راه روستایی مسدود شده در سیلاب سیستان و بلوچستان بازگشایی شد.

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

معاون راهداری سازمان  و حمل و نقل جاده ای  بیان کرد: از ۷۰۰ راه روستایی مسدود شده در اثر سیلاب استان سیستان و بلوچستان، راه ۴۰۰ روستا بازگشایی شده است.

حیدر مطاعی در یک گفت و گون خبری چنین گفت: درباره اقدامات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در بازگشایی راه‌های مسدود در اثر سیل استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: تا دیروز عصر بخش زیادی از جاده‌های اصلی، فرعی و روستایی را بازگشایی کرده‌ایم اما برخی جاده‌های اصلی را تا زمانی که سیلاب فروکش نکند، نمی‌توانیم کاری انجام دهیم.

و در ادامه گفت که عمده کار ما در جنوب سیستان و بلوچستان شامل شهرهای ایرانشهر، قصرقند و چابهار است که تحت سیلاب قرار دارند و در حدود ۳۰۰ روستا  را فعلاً نمی‌توانیم عملیات راهسازی انجام دهیم چرا که کل مسیر زیر آب رفته است.

و همچنان به گفته معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور ، ۴۰۰ دستگاه از  انواع ماشین‌آلات راهداری در حال بازسازی راه‌های اصلی، فرعی و روستایی تخریب شده  است و یا مسدود در اثر سیلاب جنوب سیستان و بلوچستان هستند.

و همچنین تمام امکانات عمرانی و راهسازی بخش خصوصی، دولتی و پیمانکاری را به این منطقه ها منتقل کرده‌ایم و از پنج شنبه بعدازظهر مشغول خدمت رسانی در آنجا  هستیم. ولی ابتدا باید آب موجود در محورها و جاده‌ها فروکش کند تا بتوانیم میزان خسارت را برآورد کنیم.

مطاعی افزود:که  فعلاً در جاده‌هایی که آبگرفتگی ها به صورت نقطه‌ای است در حال کار کردن هستیم اما در بسیاری از محورها، آبگرفتگی به صورت کلی است. ضمن اینکه سرعت انتقال آب کند انجام می شود که پس از فروکش کردن، با حداکثر سرعت بازسازی محورها را آغاز خواهیم کرد.

و همچنین در عرض دو یا سه ساعت معادل دو سال بارش در جنوب  استان سیستان و بلوچستان رخ داده است  که میزان  ۲۵۰ میلیمتر بارندگی بود؛ پس از هشدار سازمان هواشناسی، بلافاصله امدادرسانی را آغاز کردیم و در آماده باش کامل بودیم؛ با توجه به اینکه آن منطقه تماماً دشت بود و رودخانه‌های سیلابی در آنجا  نداریم تا بتواند آب‌های سطحی را جمع آوری کرده و ببرد، تنها راه ما منتظر ماندن برای فروکش کردن آب است؛ با این حال توانسته‌ایم بسیاری از محورهای روستایی تخریب شده را با اقدامات موقتی بازگشایی کنیم. راه ارتباطی ۷۰۰ روستا زیر آب بود که تا ۴۰۰ محور آن بازگشایی شده است.

معاون سازمان راهداری  تأکید کرد: که  نیروهای راهداری ۲۴ ساعته در حال امدادرسانی هستند؛ ما در بهترین وضعیت آماده باش بودیم و از این بهتر نمی‌توانستیم خدمت رسانی را انجام دهیم.

جهت مشاوره در زمینه ۴۰۰ راه روستایی مسدود شده در سیلاب سیستان و بلوچستان بازگشایی شد.

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان قطعی آغاز سال تحصیلی 99 اعلام شد

زمان بازگشایی مدارس شهریور 99 >> همانطور که میدانید مدارس به دلیل شیوع کرونا مدارس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *