امروز 01 خرداد 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / بلاگ / دانشگاه آزاد / کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد / دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97-98
دریافت کارت ورود به جلسه ازمون کارشناسی ارشد 97

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97-98

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

کارت ورود به جلسه ارشد ۹۷ : لازم به توضیح است کارت شرکت در آزمون حاوی اطلاعات ثبت‌نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون داوطلبان از روز دوشنبه 97/02/03 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان  قرار خواهد گرفت. در صورت داشتن هرگونه سوال با سامانه در ارتباط باشید.

بنابراین کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 – 96، 3 الی 4 روز قبل از برگزاری آزمون ارشد توزیع خواهد شد.  طبق اطلاعایه سازمان سنجش برای هر فرد یک کارت ورود به جلسه صادر خواهد شدو داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد خود باید به پایگاه اینترنتی سنجش مراجعه نموده و  کارت ورورد به جلسه خود را دریافت نمایند.

لازم است داوطلبان در زمان ورود به جلسه آزمون، کارت ورود به جلسه ارشد ۹۷ را همراه داشته باشند، چون مسئولین حوزه های آزمون از ورود داوطلبانی که کارت ورود به جلسه خود را همراه نداشته باشند، ممانعت خواهند کرد.

در صورتی که داوطلبان بعد از دریافت کارت اشتباه یا مغایرتی درکارت ورود به جلسه ارشد ۹۷ خود مشاهده نمودند و یا قصد ویرایش اطلاعات شخصی خود را دارند بعد از مطالعه این پست در صورت بروز مشکل می توانند با مشاوران سامانه ارتباط برقرار کرده و تمام سوالات خود را از سامانه بپرسند. همچنی مشاوران پاسخگوی سوالات شما در زمینه های امتیازات دانشجویان المپیادی و سنحوه استفاده از سهمیه در انتخاب رشته ارشد می باشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر وری لینک کلیک نمایید.

میزان تاثیر سهمیه رزمندگان در ثبت نام ارشد

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد اردیبهشت 97

 

نحوه یافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 

اولین موضوعی که داوطلبان باید به آن دقت داشته باشند برای دریافت کارت ورود به جلسه ارشد ۹۷  باید  اطلاعات کارت اعتباری ثبت نام، شماره پرونده و کد رهگیری دریافتی از سامانه ثبت نام را به همراه داشته باشند.

بنابراین توصیه ما به شما  عزیزان، نهایت دقت در حفظ و نگهداری اطلاعات کارت اعتباری، شماره پرونده و کد رهگیری می باشد. ربنابراین داوطلبان بهتر است بعد از تکمیل مراحل ثبت نام و دریافت کد رهگیری و شماره پرونده، یک نسخه چاپی از فرم ثبت نام خود را از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی تهیه و در هنگام دریافت اینترنتی کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد برای مشاهده و رفع نقایص احتمالی همراه داشته باشند تا در صورت مشاهده اشتباه بلافاصله ان را برطرف نمایند.

 آن دسته از داوطلبانی که شماره پرونده یا کد رهگیری خود را گم کرده اند می توانند از طریق تماس با مشاوران سامانه برای بازیابی اطلاعات پرونده و دریافت کد رهگیری تماس گرفته و بدون هیچ نگرانی کارت ورود به جلسه کنکور ارشد خود را دریافت نمایند. متقاضیان ثبت نام کارشناسی ارشد با مطالعه شرایط ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد اطلاعات لازم در این باره را می توانند در یافت نمایند.

 

 زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد97

زمان توزیع کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی  ۹۷ در اردیبهشت ماه بوده و داوطلبان باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش قسمت دریافت کارت آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۷ را انتخاب نموده و اقدام به دریافت کارت آزمون ارشد خود نمایند. دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد به دروصورت انجام می شود .

1 – با استفاده از اطلاعات شخصی

2-با استفاده از وارد نمودن شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام

بنابراین کلیه داوطلبانی که متقاضی شرکت در دوره های روزانه شبانه، دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد، موسسات آموزش عالی و غیرانتفاعی و دانشگاه پیام نور و…باشند تنها یک کارت ورود به جلسه ارشد برای این داوطلبان صادر خواهد شد.

 

ویرایش اطالاعات آزمون کارشناسی ارشد97

ممکن است برای برخی از داوطلبان بعد از دریافت کارت ورود به جلسه ارشد ۹۷ متوجه اشتباهی در درج اطلاعات شخصی خود شوند، در صورت مشاهده این مشکل نگران نباشید چراکه همزمان با توزیع کارت ورود به جلسه در سایت لینک ویرایش اطلاعات هم فعال می شود و داوطلبانی که در وارد نمودن معدل کارشناسی، نام دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسی و محل سکونت دچار اشتباه شدند می توانند اطلاعات خود را ویرایش نموده سپس اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه خود نمایند.

کارت ورود به جلسه ارشد ۹۷ :  همچنین آن دسته از داوطلبانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی هستند و در کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ ثبت نام نموده اند، باید در قسمت ویرایش اطلاعات، معدل درسهای گذرانده را تا تاریخ ۳۰اسفند سال ۹۶ وارد نمایند. در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه ویرایش اطلاعات کنکور کارشناسی ارشد 97 داشتید می توانید با مشاوران سامانه ثبت نام ارشد در ارتباط باشید و  ویرایش اطلاعات خود را به مشاوران ما بسپارید.

 

مغایرت اطلاعات ثبت نامی با کارت ورود به جلسه آزمون ارشد ۹۷

همچنین آن دسته از داوطلبانی که در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 97 مغایرتی در رابطه با عکس داوطلب یا گروه آزمایشی مشاهده نمودند امکان ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور ارشد برای این دسته از داوطلبان هم امکانپذیر خواهد بود و با مراجعه به قسمت رفع اشکال کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 می توانید نسبت به رفع نقص کارت خود اقدا نمایید و داوطلبانی که در میزان سهمیه و موارد دیگر دچار مشکل شده اند می توانند با مراجعه به حوزه های مربوط نسبت به اطلاح سهمیه ایثارگران  خود اقدام نمایند.

 بنابراین اگر متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران هستید می می توانید از طریق تماس با تلفن از هر کجای کشور اطلاعات لازم را دراین رابطه در یافت نمایید. همچنین با مطالعه مقاله سهمیه رزمندگان در کارشناسی ارشد با کلیک بر روی لینک ابی می توانید اطلاعات لازم در رابطه با نحوه اعمال سهمیه ایثارگران در کارشناسی ارشد را دریافت نمایید.

 

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

سامانه دریافت ریز نمرات دانشگاه آزاد

سامانه دریافت ریز نمرات دانشگاه آزاد

آیا بدنبال دریافت ریر نمرات دانشگاه آزاد هستید؟ اما از شرایط و هزینه لازم برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>