امروز 30 اردیبهشت 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه آزاد / دکتری دانشگاه آزاد / کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 سراسری و آزاد
کارت ورود به جلسه دکتری 97 - 98

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 سراسری و آزاد

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 سراسری و آزاد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان برگزاری آزمون دکتری 4 اسفند ماه می باشد، برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری خود هرچه سریعتر اقدام نمایید.

داوطلبانی که موفق به ثبت نام در آزمون دکتری سراسری 97 – 98 شده اند توجه داشته باشند، مهم ترین موضوع بعد از ثبت نام اطلاع از زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 می باشد. بسیاری از داوطلبانی که با مراجعه به سایت قصد دریافت کارت آزمون دکتری خود را دارند ممکن است اشتباهاتی را بر روی کارت خود مشاهده نمایند. طی سوالات و تماس های بیشمار شما عزیزان در رابطه با نحوه و زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 و سایت دریافت کارت آزمون دکتری 97 و نحوه ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 و نحوه رفع نقص کارت آزمون دکتری 97 مشاوران سامانه ثبت نام دکتری به توضیح این موارد برای شما داوطلبان عزیز پرداخته اند.

با توجه به یکی شدن آزمون دکتری سراسری 97 و آزمون دکتری آزاد 97 ، یک کارت ورود به جلسه آزمون دکتری برای داوطلبان صادر خواهد شد.همه ی داوطلبانی که در آزمون دکتری 97 ثبت نام کرده اند قبل از ورود به جلسه آزمون باید کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با موارد اعلام شده با کلیک بر روی لینک آبی اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

نحوه ثبت نام دکتری پژوهش محور

زمان اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری و آزاد

میزان تاثیر سهمیه ایثارگران و رزمندگان در انتخاب رشته آزمون دکتری

شرایط بورسیه دکتری خارج از کشور

شرایط و مقررات نظام وظیفه آزمون دکتری 

 

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97

زمان دقیق دریافت کارت ورد به جلسه آزمون دکتری 97 از 1 تا 3 اسفند کاه سال 96 می باشد داوطلبان در زمان مشخص شده با مراجعه به سایت سنجش باید نسبت به دریافت کارت آزمون دکتری 97 خود اقدام نمایند. بر روی کارت ورود به جلسه اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، شماره پرونده ، شماره داوطلبی ، سهمیه ثبت نامی ، گروه آزمایشی ، کد رشته امتحانی و نام رشته امتحانی می باشد و از ورود افرادی که کارت ورود به جلسه ندارند خود داری می شود. بنابراین به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم بلافاصله بعد از انتشار کارت ورد به جلسه آزمون دکتری 97 نسبت به دریافت آن اقدام نمایید تا در صورت بروز مشکل بر روی اطلاعات کارت نسبت به ویرایش آن اقدام نمایید.

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه دکتری 97 بصورت اینترنتی با مراجعه به سایت سنجش امکانپذیر می باشد بنابراین در صورت که متقاضی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 هستید در زمان مشخص شده باید نسبت به دریافت کارت آزمون اقدام نمایید. بلافاصله بعد از انتشار کارت آزمون دکتری 97 در همین مقاله راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 را در اختیار شما عزیزان می گذاریم.

 

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97

در صورت مشاهده هر گونه اشتباه هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 می توانید همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی 97 نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایید. داوطلبان دقت داشته باشند در صورت مشاهده اشتباه در نام دانشگاه اخذ مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد، معدل داوطلب، اطلاعات محل سکونت می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه ازمون دکتری 97 خود اقدام نمایند. نگهداری از کارت ورود به جلسه آزمون دکتری برای مشاهده نتایج اولیه آزمون دکتری 97 ، تکمیل فرم انتخاب رشته دکتری 97 و مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری 97 الزامیست. اگر با توجه به توضیحاتی که دادیم باز م کارت ورود به جلسه آزمون خود را گم کردی می توانید از طریق تماس با سامانه ثبت نام دکتری نحوه بازیابی کارت ورود به جلسه ازمون دکتری خود را دریافت نمایید.

 

رفع نقص در کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97

در صورت مشاهده اشتباه در گروه آزمایشی ( رشته ) ، عکس ، مشخصات فردی و شهر محل سکونت امکان ویرایش اطلاعات همزمان با انتشار کارت آزمون دکتری برای داوطلب وجود ندارد علت بروز این مشکلات می تواند به دلیل خطای شما در هنگام وارد نمودن اطلاعات در فرم ثبت نام یا اشتباه سیستماتیک باشد. در صورت مشاهده چنین اشتباهاتی داوطلبان باید با مراجعه به باجه های رفع نقص کارت با در دست داشتن کارت آزمون خود نسبت به رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 اقدام نمایند. آدرس باجه های رفع اشکال در هر استان بعد از استقرار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 در سایت سنجش قابل مشاهده خواهد بود .

 

دریافت کارت آزمون دکتری 96 - 97

 

زمان ثبت نام آزمون دکتری 97

با توجه به یکی شدن آزمون دکتری سراسری  و آزاد داوطلبان متقاضی در هر دو دانشگاه باید همزمان باهم اقدام به ثبت نام در آزمون دکتری 97  نمایند.

بنابراین با مطالعه مقاله زمان ثبت نام آزمون دکتری 97 و شرایط ثبت نام آزمون دکتری 97 می توانید اطلاعات لازم در این باره را دریافت نمایید. همچنین داوطلبان دقت داشته باشند که انتخاب رشته آزمون دکتری و اعلام نتایج آزمون دکتری 97 برای دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد  به صورت جداگانه بر روی سایت های سنجش و آزاد قرار می گیرد و هر کدام از این دو دانشگاه ، جداگانه پذیرفته شدگان اولیه را به مصاحبه دعوت می کنند .
ممکن است داوطلبان دکتری دچار کمی استرس شوند اما برنامه ریزی دقیق و اصولی و انتخاب منابع آزمون دکتری به صورت حرفه ای، از مواردی هستند که باعث شده بسیاری از افراد در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود پذیرفته شوند. بنابراین برای داشتن برنامه صحیح و اطلاع ازمنابع مناسب می توانید با مشاوران سامانه ثبت نام دکتری در ارتباط بوده و راهنمایی های لازمم را از مشاوران دریافت نمایید. همچنین در صورت بروز مشکل در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 و اطلاع از زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 با مشاوران در ارتباط باشید.

 

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 سراسری و آزاد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

کارت دکتری وزارت بهداشت 97

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 – 98

انتشار کار ت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت از 18 اردیبهشت داوطلبانی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>