امروز 28 شهریور 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / مدارس / تیزهوشان / دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98
کارت ورود به جلسه تیزهوشان

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98
Rate this post

داوطلبانی که موفق به ثبت نام آزمون تیزهوشان شدند مهم ترین موضوع اطلاع از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 97-98 برای داوطلبان نهم به دهم می باشد. در صورت بروز مشکل برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم می توانید از هر کجای کشر که هستید از طریق ارتباط با مرکز کارت آزمون خود را دریافت و در صورت بروز مشکل نسبت به ویرایش آن اقدام نمایید.
توصیه سامانه ثبت نام تیزهوشان، دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان بلافاصله بعد از انتشار کارت ورود به جلسه می باشد چراکه در صورت مشاهده هرگونه اشتباه در اطلاعات وارد شده باید بلافاصله بعد از مشاهده نسبت به ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان خود اقدام نمایید.
 داوطلبان بعد از دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان 97 می توانند از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 97 مطلع شوند برای اطلاع از زمان دقیق و حوزه های برگزاری با سامانه ثبت نام تیزهوشان در ارتباط باشید.

سایت دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان 97-98

 داوطلبان دقت داشته باشند تمامی مراحل ثبت نام، صدور کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 97 ، اعلام نتیجه ی آزمون و رسیدگی به اعتراضات به صورت اینترنتی خواهد بود. بنابراین تمام مراحل ثبت نام بصورت غیر حضوری یا توسط دانش آموز و یا مدارس انجام شده و مسئولیت تمام مراحل ثبت نام بر عهده خود دانش آموز خواهد بود.
در خصوص نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان داوطلبان باید به سایت azmoon.medu.ir مراجعه نموده کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان 97 شامل اطلاعاتی از جمله نام ،نام خانوادگی و مشخصات فردی داوطلبان به همراه آدرس حوزه و اولویت های انتخابی و در نهایت عکس داوطلبان می باشد.
چگونه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان خود را دریافت؟
نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان با مراجعه به سایت تیزهوشان و ارائه کد ملی و رمز ورود به پروفایل شخصی می باشد و داوطلب می تواند از قسمت چاپ کارت، کارت خود را مشاهده و دریافت کند.
در صورتی که دانش آموزان رمز ورود خود را فراموش کرده می توانند با انتخاب گزینه رمز ورود را نمی دانم و سپس با وارد کردن کد ملی و فشردن کلید تایید می توانند با تغییر رمز خود به سریال شناسنامه به کاربری خود وارد شوند.
و آن دسته از داوطلبانی که در مهلت قانونی اعلام شده توسط سازمان استعداد های درخشان،‌ موفق به پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان  نشده اند می توانند با مراجعه به سامانه و پس از انجام موفقیت آمیز عملیات  پرداخت،‌ ثبت نام خود را تایید و کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 97 خود  را دریافت نمایند.

نحوه ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه تیزهوشان 97-98

ممکن است پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان 97 متوجه تغییراتی در اطلاعات درج شده از جمله مشخصات دانش آموزی خود شده باشید در این صورت می توانید جهت رفع نقص و ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 97 خود با مراجعه به مدرسه ای که دانش آموز در آن تحصیل می کند و یا در صورتی که اطلاعات وارد شده و ثبت نام دانش آموز را خودتان انجام داده اید از طیق تماس با مشاوران سامانه ثبت نامن تیزهوشان می توانید نسبت به ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایید.

ظرفیت،ضوابط و شرایط پذیرش دانش آموزان در آزمون مدارس تیزهوشان 97-98

 شرایط و ظرفیت پذیرش دانش آموزان در هر شهرستان با در نظر گرفتن مناطق تحت پوشش، بر اساس پیشنهاد اداری کل آموزش وپرورش استان بر اساس رتبه مبتنی بر نمره آزمون ورودی خواهد بود.

داوطلبان باید مدرسه مورد نظر را بر اسسا الویت منطقه ای که در آن زندگی می کنند انتخاب نمایند.

در شهرستان هایی که دارای چند دبیرستان دوری اول یا دوم متوسطه استعدادهای درخشان هستند، داوطلبان می توانند به ترتیب الویت اسم مدارس را در فرم برگه خود ذکر نمایند همچنین داوطلبان باید یک رشته تحصیلی را انتخاب نمایند.

پذیرش نهایی دانش آموز در دبیرستانهای دوری دوم استعدادهای درخشان، برای رشته های تحصیلی علوم تجربی، ریاضی- فیزیک و ادبیات و علوم انسانی( منوط به کسب شرایط لازم برای رشته مطابق آیین نامه هدایت تحصیلی مربوط میباشد. تغییر رشته پذیرفته شدگان در دبیرستانهای دوری دوم استعدادهای درخشان در سال اول پذیرش ممنوع بوده و در پایه های بعد، علاوه بر دارا بودن شرایط و ضوابط تغییر رشته تحصیلی، کسب کف امتیاز قبولی در رشته ی مورد نظر در آزمون ورودی، در آن دبیرستان الزامی می باشد.

بنابراین در صورت کسب اطلاعات در رابطه با سایت دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان 97 – 98  و اطلاع از نحوه ویرایش اطلاعات و هر سوالی که دارید می توانید با مشاوران سامانه ثبت نام ازمون تیزهوشان در ارتباط باشید.

 

برای اطلاع از نحوه دریافت اطلاعات روی لینک آبی کلیک نمایید.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان97

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 97-98

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 97-983.6 (72%) 10 votes اعلام نتایج آزمون پایه دهم سمپاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>