امروز 07 آگوست 2020 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

کارت سوخت خود را قبل از پایان سوختگیری خارج نکنید.

جهت مشاوره در زمینه کارت سوخت خود را قبل از پایان سوختگیری خارج نکنید.

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

طبق صحبت های سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران : نباید در حین عملیات سوختگیری کارت سوخت را از دستگاه خارج کرد. به همین دلیل کاربران عزیز باید صبر کنند تا عملیات سوختگیری به طور کامل تمام شود؛ آنگاه کارت خود را  میتواند از جایگاه بردارند.

همزمان باتوجه به اینکه  اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین آغاز شده است، نحوه‌ی استفاده از کارت‌سوخت برای دریافت بنزین بعضا با حواشی و مشکلاتی همراه بوده است.  به همین دلیل، برخی شنیده ها حاکی از این است که در صورتی کاربران عزیز بلافاصله پس از سوختگیری، کارت سوخت خود را خارج کنند امکان کاهش 1.5 الی 2 لیتری از سهمیه سوخت آنها وجود دارد.

در این  فاطمه گاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران درباره صحت و سقم این اخبار چنین گفت: مردم عزیز دقت داشته باشند  که برای اینکه مشکلی در فرآیند سوخت‌گیری آنها ایجاد نشود باید صبر کنند تا ارتباط با سامانه به طور کامل قطع شود. در نتیجه اگر زودتر کارت سوخت را بردارند ممکن است شاهد این اتفاقات باشیم یا نباشیم.

در ادامه افزودکه: در واقع، سامانه کارت سوخت طوری برنامه ریزی شده است  که شما نباید در حین عملیات کارت خود را خارج کنید. روش صحیح بدین صورت است که بعد از اتمام سوخت گیری باید نازل را در جای خود قرار دهید تا ارتباط سوخت گیری  کامل قطع شود. بعد از آن یک پیامی روی شماره انداز به نمایش در می آید که لطفا کارت خود را بردارید.

فرآیند سوخت‌گیری هم مثل  عملیات بانکی است که نباید در حین عملیات کارت را  از دستگاه خودپرداز خارج کرد. در نتیجه کاربران عزیز باید صبر کنند تا عملیات سوختگیری به طور کامل تمام شود؛ آنگاه کارت خود را می توانند بردارند.

 

جهت مشاوره در زمینه کارت سوخت خود را قبل از پایان سوختگیری خارج نکنید.

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان قطعی آغاز سال تحصیلی 99 اعلام شد

زمان بازگشایی مدارس شهریور 99 >> همانطور که میدانید مدارس به دلیل شیوع کرونا مدارس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *