امروز 15 ژوئن 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه های وزارت بهداشت / کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 – 98
کارت دکتری وزارت بهداشت 97

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

انتشار کار ت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت از 18 اردیبهشت

داوطلبانی که موفق به ثبت نام در دکتری وزارت بهداشت شده اید،  آیا از زمان انتشار کارت ورود به جلسه دکتری وزارت بهداشت 97 اطلاع دارید؟

آیا هنگام وارد کردن اطلاعات ثبت نام برخی از اطلاعات خود را اشتباه وارد کرده و به تازگی متوجه این موضوع شده اید؟

متقاضیان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت توجه داشته باشند قبل از شرکت در آزمون باید نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه دکتری 97  اقدام نمایند، درصورت مشاهده هر گونه نقض و خطا در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 داوطلبان می توانند با مطالعه این مقاله اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

 

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت97

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97  کلیه‌ داوطلبان‌ قبل از برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت، زمات توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 از 17 تا 19 اردیبهشت ماه سال 97 می باشند. داوطلبان برای مشاهده و پرینت کارت آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 پایگاه اطلاع‌ رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjeshp.ir قرار خواهد گرفت.

 کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای پرینت کارت آزمون دکتری وزارت بهداشت 97  باید در تاریخ تعیین شده به پایگاه اطلاع‌رسانی مذکور مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (شامل نام‌خانوادگی و نام، کد ملی و تاریخ تولد) و یا اطلاعات ثبت‌ نامی (شماره پرونده و کد پیگیری) از کارت آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 پرینت تهیه نمایند و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت آزمون دکتری وزارت بهداشت 97، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.

برای شرکت در جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 ، همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 و هم چنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است. ضمناً سایر اطلاعات دیگر در برگ راهنمای شرکت در آزمون که همزمان با کارت شرکت در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته قابل پرینت و دریافت می‌باشد.

 

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97

ویرایش اطلاعات کارت آزمون دکتری وزارت بهداشت 97

داوطلبان در صورت مشاهده هر گونه نقص در کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 می توانند با مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت نسبت به رفع آن نیز اقدام نمایند.

آدرس و محل تشکیل باجه رفع نقص کارت دکتری وزارت بهداشت 97 کلیه داوطلبان بر مبنای شهرستان محل آزمون آنان به شرح جدول شماره ۲ می‌باشد و داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالی در کارت شرکت در آزمون بایستی براساس توضیحات بند د (تذکرات مهم) اقدام و در صورت نیاز صبح از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ یکی از روزهای چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۲/۰۲ و یا پنج‌شنبه مورخ ۹۶/۱۲/۰۳ به حوزه‌های‌ رفع نقص کارت مراجعه نمایند.

زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 97

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده فرآیند آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۷ از ساعت ۸:۰۰ صبح روز جمعه مورخ ۹۶/۱۲/۰۴ در ۵۵ شهرستان مختلف کشور آغاز خواهد شد. نام و آدرس حوزه امتحانی بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان مشخص گردیده است.

در صورت بروز مشکل برای دریافت کارت ورودبه جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 – 98  می توانید از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

برای اطلاع از موارد زیر روی لینک آبی کلیک و اطلاعات لازم را در رابطه با دکتری وزارت بهداشت 97-98 دریافت نمایید.

شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 97

مدارک لازم برای ثبت نام آزمون دکتری 97

 

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان علوم پزشکی تهران

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان علوم پزشکی تهران 97 – 98

متقاضیانی که قصد تحصیل در رشته داورسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران را دارند، اما رتبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>