امروز 18 ژانویه 2021 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97

جهت مشاوره در زمینه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانش آموزانی که قصد ثبت نام در آزمون تیزهوشان را دارند توجه داشته باشند ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در دو مرحله انجام می شود. درمرحله اول که در اسفند ماه بوده دانش آموزان اطلاعات اولیه  و مشخصات فردی خود را در فرم ثبت نام وارد می کنند و در مرحله دوم در فروردین ماه مجدد وارد سامانه شده  هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 خودرا پرداخت می کنند.

بنابراین سایت پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان برای داوطلبانی باز است که ثبت نام اولیه خود را انجام داده باشند. بنابراین بلافاصله در زمان مشخص شده در اسفند ماه داوطلبان باید ثبت نام خود را انجام دهند تا در فروردین ماه مجاز به پرداخت هزینه ثبت نام شوند.

 

زمان و نحوه  پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 

زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 97  برای دانش آموزانی که ثبت نام اولیه خود را در بهمن ماه انجام دادند، در نیمه دوم فروردین ماه می باشد و دانش آموزان می توانند نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 خود اقدام نمایند.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 به صورت اینترنی و از طریق سایت استعداد های درخشان انجام می شود .

دانش آموزان با استفاده از کارت عضور بانک شتاب و با داشتن رمز اینترنتی می توانند با وارد کردن کد ملی به عنوان نام کاربری و سریال 6 رقمی به عنوان رمز عبور وارد سامانه شده و هزینه ثبت نام خود را پرداخت نمایند. داوطلبان بعد از پرداخت هزینه ثبت نام ازمون تیزهوشان 97 باید از

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان در یال 97 برای هر داوطلب 16500 تومان می باشد. همچنین هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدای 97 و هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم 97 برای هر دو پایه یکسان بوده و داوطلبان بعد از پرداخت هزینه بای پرینت آن را دریافت و تا پایان مراحل ثبت نام و برگزاری آزمون نزد خود نگه دارند.

در صورت داشتن هرگونه سوال در مراحل ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 97 و اطلاع از زمان برگزاری و حوزه های برگزاری می توانید با سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان در ارتباط باشید.

 

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 97

با توجه به اهمیت آزمون تیزهوشان و به دلیل سطح بالای کیفیت و آموزش عالی دانش آموزان و والدین همواره بی صبرانه منتظر آگاهی از زمان ثبت نام و اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان 97 می باشند، به دلیل پرسش های متعدد شما در این مبحث به توضیح زمان دقیق برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 97 می پردازیم.

 آزمون مدارس تیزهوشان در هر سال بصورت هماهنگ کشوری برای دوره های ششم به هفتم و نهم به دهم بین تمامی دانش آموزانی که واجد شرایط شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان هستند برگزار می گردد.
آزمون تیزهوشان طبق روال هر سال در اردیبهشت ماه برگزار می شود و دانش آموزان با مراجعه به سایت تیزهوشان دانش آموزان باید چند روز قبل از برگزاری آزمون به سایت ثبت نام مراجعه نموده و کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 98 – 97 را دریافت نمایند. زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 بین 3 تا 4 هفته بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 می باشد.

بنابراین در صورت داشت هرگونه سوال در مراحل ثبت نام و برگزاری آزمون تیزهوشان 97 و اطلاع از آدرس مدارس تیزهوشان شهر خود و اطلاع از حوزه برگزرای آزمون تیزهوشان 97 می توانید با سامانه از هر کجای کشور که هستید تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. هدف مشاوران سامانه ثبت نام تیزهوشان 97 بهبود روند ثبت نام و شرکت شما عزیزان می باشد. همچنین با مراجعه به مقاله نحوه دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان 97 اطلاعات لازم برای دریافت کارت آزمون تیزهوشان را دریافت نمایید

 

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98

دانش اموزانی که متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان 97 هستند باید دارای شرایطی باشند که در مقاله زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 به طور کامل شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان را برای شما عزیزان در پایه ششم و پایه نهم به طور کامل توزیع داده شده.

 

سطح سوالات آزمون تیزهوشان 97

سوالات ازمون تیزهوشان به صورت تستی و به دو دسته استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی تقسیم می شوند. بنابراین اطلاع از منابع آزمون تیزهوشان در هر دو پایه و آگاهی از کتاب های کمک اموزش و در صورت نیاز استفاده از معلمان تیزهوشانی برای داوطلبان در برخی موارد ضروری می باشد. بنابراین اولین و مهم ترین نکته داشتن یک مشاور برای معرفی بهترین کتاب های تیزهوشانی و در صورت نیاز تدریس برخی مباحث برای دانش آموز بسیار مناسب می باشد با مطالعه مقاله منابع آزمون تیزهوشان ششم به هفتم  و منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم از تمامی موارد و نحوه سوالت های ازمون تیزهوشان مطلع خواهید شد.

 

 

جهت مشاوره در زمینه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

مشکلات چاپ کارت ورود به جلسه تیزهوشان 97 – 98

مشکلات چاپ کارت ورود به جلسه تیزهوشان 97 – 98 : دانش آموزانی که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *