امروز 04 دسامبر 2020 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 97

زمان ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 99 – موارد ویرایش

جهت مشاوره در زمینه زمان ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 99 – موارد ویرایش

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 99 : در صورتی که در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 99 خود اطلاعات اشتباه بر روی کارت مشاهده  کردید باید قبل از پرینت با مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 99  اقدام به ویرایش اطلاعات و رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور 99 خود بپردازید. در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در کنکور سراسری و انجام جاماندگان از طریق ارتباط با مرکز تمام مشکلات خود را می توانید رفع کنید و با خیال راحتدر کنکور 99 شرکت نمایید.

در ادامه به مواردی که برای ارسال درخواست ویرایش اطلاعات و رفع نقص کارت کنکور 99 می توانید مراجعه کنید را بیان می کنیم.

ویرایش اطلاعات کنکور 99 : آن دسته از متقاضیانی که در کنکور سراسری 99 کرده اند در صورت بروز مشکل و یا وارد نمودن اطلاعات اشتباه باید در زمان اعلام شده توسط سازمان سنجش به ویرایش اطلاعات کنکور 99 خود بپردازند. همچنین امکان ویرایش معدل، اعمال بند مربوط به گزینش در رشته‌های دانشگاه پیام‌نور و مؤسسات غیرانتفاعی و نیز اصلاح مغایرت اطلاعات کارت شرکت در جلسه آزمون ارشد با ثبت‌نام اینترنتی انجام‌شده، پس از انتشار کارت فراهم خواهد شد.

زمان ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 99 : بنابراین بلافاصله بعد از انتشار کارت ورد به جلسه کنکور سراسری 99 داوطلبان می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. در صورت بروز مشکل از طریق ارتباط با مرکز مشکلات مندرج در کارت ورود به جلسه کنکور 99 خود را رفع نمایید.

نحوه ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 99

زمان ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 99 : داوطلبان باید در زمان مشخص شده توسط سازمان سنجش که برای مهلت ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 99 و زمان در نظر می گیرد وارد سایت سازمان سنجش شده و با انتخاب دسته بندی سراسری وارد سامانه کنکور سراسری 99 شده و بر روی گزینه ویرایش اطلاعات کلیک نمایند.

معمولا زمان ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 99 بعد از انتشار کارت ورد به جلسه کنکور سراسری 99 میباشد. بعد از وارد شدن به سایت می توانید برخی از اطلاعات خود را ویرایش نمایید اما به این موضوع توجه داشته باشید که همه ی اطلاعات خود را نمی توانید تغییر دهید. برای انجام اینکار باید  درخواستی مبنی بر ویرایش اطلاعات ی کنور سراسری 99 برای سازمان سنجش ارسال نمایید.

در صورت بروز مشکل برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 99 با مرکز در ارتباط باشید.

نحوه ویرایش معدل در کنکور سراسری 99

ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 99 : سوال بسیاری از داوطلبانی که بعد از برگزاری و شرکت در کنکور متوجه شده اند معدل دیپلم خود و یا موارد دیگر در را اشتباه وارد کرده انداین می باشد که آیا قبل از اعلام نتایج نهاییی می توانند اطلاعات خود را ویرایش نمایند یا خیر؟

لازم است برای داوطلبان این موضوع را ذکر نماییم در صورت وارد نمودن معدل اشتباه در صورتی که بعد از برگزاری کنکور سراسری متوجه این موضوع شده باشید، باید قبل از اعلام نتایج نهایی یعنی زمانی که نتایج اولیه مشخص می شود اطلاعات خود را در هر بخشی که اشتباه وارد کردید بلافاصله درست نمایید، چراکه سازمان سنجش بعد اعلام جواب نهایی اقدام به بررسی کامل اطلاعات وارد شده توسط داوطلبان می نماید در صورت تطابق نداشتن اطلاعات دانشجو با توجه به تشخیص سازمان سنجش دانشجو توبیخ خواهد شد.

بنابراین برای ویرایش اطلاعات کنکور 99 خود می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید تا اطلاعات کنکور سراسری 99 شما را ویرایش نمایند.

 

 

ویرایش اطلاعات کنکور 97

ویرایش اطلاعات در کنکور سراسری 99

ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 99 : مواردی که داوطلبان ممکن است در هنگام وارد نمودن اطلاعات خود دچار اشتباه شوند به شرح زیر میباشد داوطلبان بلافاصله بعد از دیدن این اشتباهات باید نسبت به ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 99 خود اقدام نمایند.

1- در صورت مشاهده اشتباه در معدل در کنکور سراسری 99

 داوطلبان دقت داشته باشند معدل مندرج در کارت شرکت در آزمون، براساس ثبت‌نام اینترنتی که توسط داوطلب انجام شده، انتشار می یابد، بنابراین  داوطلبان در صورت مشاهده مغایرت در اطلاعات وارد شده، با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور می توانند نسبت به ویرایش معدل خود اقدام نمایند. در صورت عدم انجام ویرایش اطلاعات اشتباه وارد شده توسط داوطلب در فرم کنکور سراسری 99 بعد از برسی سازمان سنجش در صورت قبولی داوطلب جریمه خواهد شد و مسئولیت هرگونه تبعات بعدی به عهده  داوطلب خواهد بود.

2- اشتباه وارد نمودن زبان در کنکور سراسری 99

چنانچه‌ داوطلب بعد از مشاهده کارت ورودبه جلسه خود، متوجه اشتباه وارد نمودن زبان‌ خارجی‌ انتخاب شده در کارت‌ شرکت در آزمون خود شود باید نسبت به اصلاح دارد، همچنین در صورت مشاهده اشتباه در وارد نمودن اطلاعات  در رابطه با معلولیت (نابینا، ناشنوا و معلول) باید در زمان مشخص شده توسط سازمان سنجش با راجعه به  باجه های رفع نقص نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نماید.

3- در صورت مشاهده اشتباه در اطلاعات تحصیلی کنکور سراسری 99

در صورتی که‌ در رابطه‌ با سایر مندرجات‌ کارت شرکت در آزمون از جمله نام رشته تحصیلی، نام محل تحصیل و معدل دوره کارشناسی و با توجه‌ به‌ ثبت‌نام اینترنتی انجام شده، اشکالی‌ وجود دارد، لازم است جهت اصلاح مورد یا موارد مذکور از طریق لینک مربوط حداکثر تا (تاریخ اعلام شده از سوی سازمان) جهت ویرایش اطلاعات کارت اقدام شود.
داوطلبان شرکت‌کننده چنانچه متقاضی اعمال بند مربوط به گزینش در رشته‌های دانشگاه پیام‌نور و موسسات غیرانتفاعی هستند لازم است در زمان تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی در این خصوص طبق اعلام این سازمان اقدام فرمایند.

4- نحوه وارد نمودن سهمیه رزمندگان و ایثارگران در کنکور سراسری 99

داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه‌های ایثارگان بنیاد شهید و امور ایثارگران و سهمیه رزمندگان واحدهای تابعه ستاد کل نیروهای مسلح جهت اعلام مغایرت لازم است حداکثر تا (تاریخ اعلام شده از سوی سازمان) منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش (قسمت ویرایش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضیحات مندرج در سایت نسبت به اصلاح و ویرایش سهمیه خود اقدام نمایند. تا در صورت تأیید سهمیه توسط ارگان مربوط، سهمیه برای آنان اعمال گردد. در غیر اینصورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد و هیچ‌گونه اعتراضی قابل قبول نمی باشد.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه ویرایش اطلاعات کنکور 99 و زمان ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 99 با مشاوران سامانه کنکور سراسری 99 در ارتباط باشید.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 99

نحوه دریافت کد رهگیری کنکور 99 – 98

تاریخ برگزاری کنکور سراسری 99

بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی

بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

جهت مشاوره در زمینه زمان ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 99 – موارد ویرایش

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان مشهد

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 99 – 1400

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 99 – 1400 : کنکوری هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *