امروز 30 اردیبهشت 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / کنکور سراسری / ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 97
ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 97

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 97

جهت مشاوره در زمینه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 96 – 97 از 13 اسفند ماه تا 16 اسفند ماه

آیا هنگام دریافت کارت ورود به جلسه خود اطلاعات اشتباه بر روی کارت مشاهده و از نحوه ویرایش اطلاعت کنکور 97 اطلاع ندارید؟در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در ثبت نام کنکور سراسری و انجام ثبت نام جاماندگان از طریق ارتباط با سامانه تمام مشکلات خود را می توانید رفع کنید و با خیال راحت ثبت نام خود را انجام دهید.

آن دسته از متقاضیانی که در کنکور سراسری 97 ثبت نام کرده اند در صورت بروز مشکل و یا وارد نمودن اطلاعات اشتباه باید در زمان اعلام شده توسط سازمان سنجش به ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 97 خود بپردازند. همچنین امکان ویرایش معدل، اعمال بند مربوط به گزینش در رشته‌های دانشگاه پیام‌نور و مؤسسات غیرانتفاعی و نیز اصلاح مغایرت اطلاعات کارت شرکت در جلسه آزمون ارشد با ثبت‌نام اینترنتی انجام‌شده، پس از انتشار کارت فراهم خواهد شد. بنابراین بلافاصله بعد از انتشار کارت ورد به جلسه کنکور سراسری 97 داوطلبان می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام خود اقدام نمایند. بنابراین سامانه ثبت نام کنکور سراسری 97 در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 97 و زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 97 در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

برای دریافت اطلاعات در رابطه با زمان و شرایط ثبت نام در تمام دانشگاه های زیر با کلیک بر روی لینک آبی اطلاعات لازم را دریافت نمایید. شرایط ثبت نام و اطلاع از انواع سهمیه ها در ثبت نام کنکور به مقاله مورد نظر کلیک کنید. 

 

تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری 

ثبت نام کنکور سراسری  

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام پیام نور بدون کنکور

 

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 97

داوطلبان باید در زمان مشخص شده توسط سازمان سنجش که برای مهلت ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 97 و زمان ثبت نام در نظر می گیرد وارد سایت سازمان سنجش شده و با انتخاب دسته بندی سراسری وارد سامانه ثبت نام کنکور سراسری 97 شده و بر روی گزینه ویرایش اطلاعات کلیک نمایند. معمولا زمان ویرایش اطلاعات کنکور سراسری  بعد از انتشار کارت ورد به جلسه کنکور سراسری 97 میباشد. بعد از وارد شدن به سایت می توانید برخی از اطلاعات ثبت نام خود را ویرایش نمایید اما به این موضوع توجه داشته باشید که همه ی اطلاعات خود را نمی توانید تغییر دهید. برای انجام اینکار باید  درخواستی مبنی بر ویرایش اطلاعات ثبت نامی کنور سراسری 97 برای سازمان سنجش ارسال نمایید.

 

زمان ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 97

سوال بسیاری از داوطلبانی که بعد از برگزاری و شرکت در کنکور متوجه شده اند معدل دیپلم خود و یا موارد دیگر در ثبت نام را اشتباه وارد کرده انداین می باشد که آیا قبل از اعلام نتایج نهاییی می توانند اطلاعات خود را ویرایش نمایند یا خیر؟ لازم است برای داوطلبان این موضوع را ذکر نماییم در صورت وارد نمودن معدل اشتباه در صورتی که بعد از برگزاری کنکور سراسری متوجه این موضوع شید باید قبل از اعلام نتایج نهایی یعنی زمانی که نتایج اولیه مشخص می شود اطلاعات خود را در هر بخشی که اشتباه وارد کردید بلافاصله درست نمایید، چراکه سازمان سنجش بعد اعلام جواب نهایی اقدام به بررسی کامل اطلاعات وارد شده توسط داوطلبان می نماید در صورت تطابق نداشتن اطلاعات دانشجو با توجه به تشخیص سازمان سنجش دانشجو توبیخ خواهد شد. بنابراین برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید تا اطلاعات ثبت نامی کنکور سراسری 97 شما را ویرایش نمایند.

 

 

ویرایش اطلاعات ثبت نام در کنکور سراسری 97

مواردی که داوطلبان ممکن است در هنگام وارد نمودن اطلاعات خود دچار اشتباه شوند به شرح زیر میباشد داوطلبان بلافاصله بعد از دیدن این اشتباهات باید نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 97 خود اقدام نمایند.

1- در صورت مشاهده اشتباه در معدل در ثبت نام کنکور سراسری 97

 داوطلبان دقت داشته باشند معدل مندرج در کارت شرکت در آزمون، براساس ثبت‌نام اینترنتی که توسط داوطلب انجام شده، انتشار می یابد، بنابراین  داوطلبان در صورت مشاهده مغایرت در اطلاعات وارد شده، با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور می توانند نسبت به ویرایش معدل خود اقدام نمایند. در صورت عدم انجام ویرایش اطلاعات اشتباه وارد شده توسط داوطلب در فرم ثبت نام کنکور سراسری 97 بعد از برسی سازمان سنجش در صورت قبولی داوطلب جریمه خواهد شد و مسئولیت هرگونه تبعات بعدی به عهده  داوطلب خواهد بود.

2- اشتباه وارد نمودن زبان در ثبت نام کنکور سراسری 97

چنانچه‌ داوطلب بعد از مشاهده کارت ورودبه جلسه خود، متوجه اشتباه وارد نمودن زبان‌ خارجی‌ انتخاب شده در کارت‌ شرکت در آزمون خود شود باید نسبت به اصلاح دارد، همچنین در صورت مشاهده اشتباه در وارد نمودن اطلاعات  در رابطه با معلولیت (نابینا، ناشنوا و معلول) باید در زمان مشخص شده توسط سازمان سنجش با راجعه به  باجه های رفع نقص نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نماید.

3- در صورت مشاهده اشتباه در اطلاعات تحصیلی ثبت نام کنکور سراسری 97
در صورتی که‌ در رابطه‌ با سایر مندرجات‌ کارت شرکت در آزمون از جمله نام رشته تحصیلی، نام محل تحصیل و معدل دوره کارشناسی و با توجه‌ به‌ ثبت‌نام اینترنتی انجام شده، اشکالی‌ وجود دارد، لازم است جهت اصلاح مورد یا موارد مذکور از طریق لینک مربوط حداکثر تا (تاریخ اعلام شده از سوی سازمان) جهت ویرایش اطلاعات کارت اقدام شود.
داوطلبان شرکت‌کننده چنانچه متقاضی اعمال بند مربوط به گزینش در رشته‌های دانشگاه پیام‌نور و موسسات غیرانتفاعی هستند لازم است در زمان تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی در این خصوص طبق اعلام این سازمان اقدام فرمایند.

4- نحوه وارد نمودن سهمیه رزمندگان و ایثارگران در ثبت نام کنکور سراسری 97

داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه‌های ایثارگان بنیاد شهید و امور ایثارگران و سهمیه رزمندگان واحدهای تابعه ستاد کل نیروهای مسلح جهت اعلام مغایرت لازم است حداکثر تا (تاریخ اعلام شده از سوی سازمان) منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش (قسمت ویرایش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضیحات مندرج در سایت نسبت به اصلاح و ویرایش سهمیه خود اقدام نمایند. تا در صورت تأیید سهمیه توسط ارگان مربوط، سهمیه برای آنان اعمال گردد. در غیر اینصورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد و هیچ‌گونه اعتراضی قابل قبول نمی باشد.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 97 و زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 97 با مشاوران سامانه ثبت نام کنکور سراسری 97 در ارتباط باشید. همچنین با مطالعه مقاله ثبت نام کنکور سراسری 97  و اطلاع از زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97  می توانید اطلاعت لازم را دراین باره دریافت نمایید.

جهت مشاوره در زمینه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دریافت دانشنامه دانشگاه دولتی

مدارک لازم برای دریافت دانشنامه دانشگاه دولتی

آیا از مدارک لازم برای دریافت دانشنامه دانشگاه دولتی اطلاع دارید؟ آیا از سامانه دریافت ریز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>