امروز 07 آگوست 2020 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

وضعیت تمامی بیمه رانندگان تاکسی مشخص شد.

جهت مشاوره در زمینه وضعیت تمامی بیمه رانندگان تاکسی مشخص شد.

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور اعلام کرد: که در رابطه با اینکه چه تعداد افراد جدید می‌توانند در این لیست اضافه شوند افزود: اگر   بتوانیم با همکاری سازمان تأمین اجتماعی فرآیند حذف و اضافه را انجام دهیم این قول را می توانیم بدهیم که تمام رانندگان تاکسی بتوانند از این بیمه استفاده نمایند.

مرتضی ضامنی در یک گفت گوی خبری اعلام کرد: در رابطه با بیمه تأمین اجتماعی رانندگان تاکسی در سال ۱۳۸۶ دولت امکانی را ایجاد کرد تا رانندگان حمل و نقل شهری از ۵۰ درصد یارانه حق بیمه تأمین اجتماعی بهرمند شوند.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور اظهار داشت: پیرو این مصوبه، لیست‌های افراد واجد شرایط به سازمان تأمین اجتماعی ارسال شد که متأسفانه از سال ۱۳۹۲ تا کنون این لیست‌ها از طرف این  سازمان به‌روز رسانی نشده است و به اعتقاد ما تعدادی از افرادی که از این یارانه بیمه‌ای استفاده می‌کنند راننده نیستند و باید از گردونه حذف شوند.

و همچنین در ادامه گفت :که سازمان تأمین اجتماعی باید این لیست‌ها را به‌روز کند که ما بتوانیم  از طریق وزارت کشور پیگیری‌های لازم را انجام داده‌ایم و پیشنهاد آن هم دادیم که  یک خط ارتباطی برخط بین سامانه مرکزی وزارت کشور و سازمان تأمین اجتماعی برقرار شد که با این اتصال، افرادی که ذی‌حق نیستند حذف و فضا باز خواهد شد تا بتوانیم افراد جدیدی را اضافه کنیم.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌ها افزودپ: طبق  آخرین جلسه‌ای که در وزارت کشور با همکاری تأمین اجتماعی داشتیم این قول را دادند که در سال جاری این برقراری ارتباط، انجام شود تا بتوانیم آن سقف اعتباری که در قانون بودجه وجود دارد افراد مازاد حذف و افراد جدید بیمه شوند.

همچنین ضامنی گفت: این مورد شامل رانندگان پلاک« ت»، آژانس‌ها و وانت بارها می‌باشد که اگر این لیست‌ها به‌روز رسانی شود با توجه به خارج شدن بسیاری از این افراد از این حوزه‌های نام برده شده به همین دلیل اینکه ارسال اطلاعات در آن زمان به صورت سیستمی نبوده و بصورت CD تحویل تأمین اجتماعی داده می شده است و هر آژانس می‌توانست آمار بیشتری  را ارائه کند، رانندگان بیشتری می‌توانند از این امکان بهره‌مند شوند.

در  همین رابطه اضافه کرد که  با روش شناسایی افراد غیر محق بیمه اظهار  داشت : در تاکسیرانی آمار ما مشخص است و ۳۱۸ هزار تاکسی در کل کشور داریم که با رانندگان کمکی تقریباً ۴۰۰ هزارنفر می‌شوند که همگی دارای شناسنامه بهره‌برداری هستند و در سازمان مرکزی ما اطلاعاتشان ثبت شده است.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در پایان گفت:که  با پالایش و شفاف سازی در فهرست افراد برخوردار از بیمه رانندگان در سازمان تامین اجتماعی که ۵۰ درصد اعتبار آن را دولت تامین می‌کند، می‌توان شرایط برخورداری بخش عمده‌ای از رانندگان زحمت کش این حوزه را که تا کنون از این امکان محروم بوده‌اند، رابرای آنها  فراهم کرد.

جهت مشاوره در زمینه وضعیت تمامی بیمه رانندگان تاکسی مشخص شد.

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان قطعی آغاز سال تحصیلی 99 اعلام شد

زمان بازگشایی مدارس شهریور 99 >> همانطور که میدانید مدارس به دلیل شیوع کرونا مدارس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *