امروز 18 ژانویه 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / کنکور سراسری / هزینه ثبت نام کنکورسراسری 97
هزینه ثبت نام کنکور سراسری 97

هزینه ثبت نام کنکورسراسری 97

جهت مشاوره در زمینه هزینه ثبت نام کنکورسراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

آیا از هزینه ثبت نام کنکور 97 اطلاع دارید؟

با توجه به اهمیت ثبت نام کنکور سراسری 97 داوطلبان باید در زمان مشخص شده توسط سازمان سنجش با مراجعه به سایت ثبت نام خود را انجام دهند. زمان ثبت نام کنکور سراسری 97 از یک بهمن ماه آغاز شده و تا 8 بهمن ماه ادامه خواهد داشت. داوطلبان باید با تهیه ی  کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری 97 و پرداخت هزینه ثبت نام کنکور سراسری 97 نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. با توجه به سوالات بسیار شما عزیزان کنکور مشاوران سامانه ثبت نام کنکور سراسری تصمیم گرفتند در این مقاله توضیحات کامل در رابطه با هزینه ثبت نام کنکور سراسری 97 و نحوه پرداخت هزینه ثبت نام کنکور سراسری 97 در اختیار شما عزیزان قرا خواهیم داد.

 نحوه پرداخت هزینه ثبت نام کنکور سراسری 97

داوطلبان دقت داشته باشند قبل از شرکت در ثبت نام کنکور سراسری 97 باید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری 97 را از سایت سازمان سنجش دریافت نمایند، با توجه به اینکه ثبت نام کنکور سراسری  97 بصورت اینترنتی انجام می شود، کنکوری های عزیز قبل از انجام هرکاری باید با مراجعه به سایت سنجش و با استفاده از کارت بانکی عضو شتاب ( کارت باید دارای رمز دوم باشد ) کارت اعتباری خود را تهیه و نسبت به خرید آن باید اقدام نمایند.

داوطلبان دقت داشته باشند بعد از پرداخت هزینه ثبت نام کنکور سراسری 97 باید کد 12 رقمی را از سایت سنجش برای آغاز ثبت نام کنکور سراسری 97 دریافت نمایند. همچنین با توجه به ادغام کنکور سراسری و دانشگاه آزاد داوطلبانی که علاقمند به ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد هستند نیاز به خرید کارت اعتباری دیگری ندارند. اما متقاضیانی که علاوه بر شرکت در یک گروه آزمایشی علاقمند به ثبت نام در گروه های آزمایشی ریاضی و تجربی و انسانی و زبان و هنر هستند نیز باید کارت اعتباری دیگری رابرای شرکت در این گروه های آزمایشی تهیه نمایند.

میزان هزینه ثبت نام کنکور سراسری 97

اما سوال بسیاری از داوطلبانی که با مراجعه به کافینت ها اقدام به ثبت نام  خود می کنند اطلاع از میزان هزینه ثبت نام کنکور سراسری 97 می باشد، بنابراین هزینه ثبت نام کنکور سراسری 97 برای هر گروه آزمایشی طبق تعرفه سازمان سنجش و انچه که در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 97 منتشر شده به ازای هر داوطلب مبلغ 22,000 تومان می باشد و علاقه مندان به گزینش در دانشگاه پیام نور ، تربیت معلم ( فرهنگیان ) و مراکز غیرانتفاعی می بایست علاوه بر آن کارت اعتباری به مبلغ 5,500 تومان را نیز تهیه نمایند. داوطلبان باید شماره سریال خود را تا پایان مراحل ثبت نام کنکور سراسری 97 تا اعلام نتایج نزد خود نگه دارند . همچنین داوطلبانی که اطلاعات وارد شده در فرم ثبت نام کنکور سراسری را اشتباه وارد نمودند با مطالعه مقاله نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 می توانند از نحوه ویرایش اطلاعات کنکور سراسری و نحوه رفع نقص کارت اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

نحوه ثبت نام کنکور سراسری 97

داوطلبان و متقاضیان کنکور سراسری دقت داشته باشند در صورت تمایل و با داشتن شرایط ثبت نام کنکور سراسری 97 می توانند در گروه های آزمایشی
ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی، زبان، زبان تخصصی و هنر ثبت نام خود را انجام دهند. بنابراین داوطلبان می توانند در سه گروه آزمایشی شرکت نمایند و در صورت انتخاب گروه های آموزشی بیشتر ممکن است در زمان شرکت در این گروه ها دچار تداخل زمانی شوند. با توجه به سوالات شما داوطلبان و کنکوری های عزیز و حساس بودن موضوع کنکور سراسری پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله ثبت نام کنکور سراسری 97 می باشد.

رعایت نکات مهم در رابطه با ثبت نام کنکور سراسری 97

با توجه به اهمیت کنکور سراسری 97 قبل از انجام هر کاری مطالعه دفترچه ثبت نام و نهایت دقت در هنگام فرم ثبت نام کنکور سراسری 97 می باشد بنابراین با توجه به ابهامات و سوالات بسیار شما عزیزان در رابطه با مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری 97 و منابع کنکور سراسری 97 و انواع سهمیه در کنکور سراسری 97 و سوالات بسیار دیگر …و مشاوران سامانه ثبت نام کنکور سراسری 97 تصمیم گرفتند تا برای آگاهی شما عزیزان در طی چندین مقاله معتبر اطلاعات کافی را دراختیار شما عزیزان قرار دهند تا با توجه به هزینه های زیاد برای یافتن پاسخ به سوالات خود از طریق حضور در مراکز مشاوره نه تنها در وقت خود بلکه در زمان خود هم صرفه جویی نمایند. از مهم ترین امکاناتی که سامانه ثبت نام کنکور سراسری در اختیار شما عزیزان قرار می دهد پاسخ به سوالات شما عزیزان در هر زمان از 8 صبح تا 12 شب بصورت تلفنی و بدون حضور با کمترین هزینه و در کمترین زمان و دسترسی به بهترین مشاوران کنکور سراسری 97 می باشد.

 

جهت مشاوره در زمینه هزینه ثبت نام کنکورسراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

معرفی دانشگاه تربیت معلم

معرفی واحد های دانشگاه تربیت معلم 97 – 98

آیا از واحد های دانشگاه تربیت معلم شهر و استان خود اطلاع دارید؟  آیا از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>