امروز 22 ژانویه 2021 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

نرم افزار تخمین رتبه دانشگاه آزاد 97-98

نرم افزار تخمین رتبه دانشگاه آزاد در سال 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه نرم افزار تخمین رتبه دانشگاه آزاد در سال 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا از نرم افزار تخمین رتبه دانشگاه آزاد 97 اطلاع ارید ؟ تخمین رتبه دانشگاه آزاد بر چه اساسی است ؟ علاقمندان به شرکت در رشته های تاپ دانشگاه آزاد بخصوص در گروه های تجربی، بعد از شرکت در کنکور سراسری می خواهد بدانند با حدود درصدهایی که در هر درس زده اند در رشته های که می خواهند قبول می شوند یا نه، با توجه جدا بودن انتخاب رشته دانشگاه آزاد و دانشگاه های سراسری،  آنچه که در انتخاب رشته دانشگاه آزاد اهمیت دارد، تراز داوطلب می باشد نه رتبه در سهمیه هر فرد.

بنابراین همانطور که گفتیم داوطلبانی که بی صبرانه منتظر دریافت رتبه وتراز کنکور خود هستند، می توانند از طریق ارتباط با سامانه و اعلام حدود درصدهای خود از حدود رتبه و ترازی که می توانند کسب کنند و همچنین نحوه تبدیل تراز به رتبه و رشته هایی که با این رتبه قبول می شوند با خبر شوند.

نرم افزار تخمین رتبه دانشگاه آزاد ؟

نرم افزار تخمین رتبه دانشگاه آزاد : همانطور که گفتیم بعد از برگزاری کنکور بسیاری از داوطلبان به نمونه سوالات رجوع کرده و می خواهند بدانند چه تعداد از سوالاتی را در کنکور درست جواب داده اند و چه درصدی زده اند ولی آگاهی لازم و یا نرم افزار تخمین رتبه کنکور دانشگاه آزاد در اختیار ندارند، بنابراین شما داوطلبی که کنکور دادی و استرس داری …….
می خوای بدونی چه درصدی زدی یا چه رتبه ای میاری و کجا قبول میشی..
مشاوران سامانه صدای مشاور در نرم افزار تخمین رتبه وانتخاب رشته کنکور با وارد کردن حدود درصدهایی که فکر می کنین تو کنکور زدین بهتون میگن که تقریبا چه تراز و  رتبه ای تو کنکور به دست میارین.
مرحله بعد از تخمین رتبه اینه که بهتون بگیم با این رتبه کجاها قبول میشین، با توجه به رتبه ای که میارید و علاقه شما به رشته تحصیلی و دانشگاهی که دوس دارید اونجا ادامه تحصیل بدید به شما خواهیم گفت چجوری انتخاب رشته انجام بدید تا بعدن پشیمون نشید.

پس بعد از مطالعه مقاله انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 بصورت اصولی و دقیق اگر سوالی در رابطه با نحوه درج کد رشته ها و ظرفیت پذیرش هر رشته داشتید از طریق ارتباط با سامانه می توانید اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 

نرم افزار تخمین رتبه دانشگاه آزاد

انواع سهمیه ها در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97-98

نرم افزار تخمین رتبه دانشگاه آزاد :همانطور که می دانید برخلاف اتخاب رشته کنکور سراسری  که بسیج فعال تاثیری در انتخاب رشته داوطلب ندارد، اما در انتخاب رشته دانشگاه آزاد سهمیه بسیج فعال در انتخاب رشته دانشگاه آزاد تاثیر دارد برای اطلاع از میزان تاثیر سهمیه بسیج فعال در انتخاب رشته دانشگاه آزاد با کلیک بر روی لینک آبی اطلاعات لازم را در رابطه با میزان تاثیر و نحوه دریافت کد دریافت نمایید.

همچنین دیگر سهمیه هایی که داوطلبان می توانند در انتخاب رشته دانشگاه آزاد و تخمین رتبه دانشگاه آزاد از آن بهره ببرند، سهمی منطقه و سهمیه 5 درصدی و 25 درصدی می باشد که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

سهمیه بسیج فعال :
یکی دیگر از سهمیه هایی که در انتخاب رشته دانشگاه آزاد تاثیر دارد، سهمیه بسیج فعال می باشد و دانش اموزانی که  با استفاده از سابقه حضور خود در بسیج مساجد و دانش آموزی توانسته اند امتیازات لازم برای سهمیه بسیج فعال را کسب کنند می توانند از این سهمیه استفاده نمایند با کلیک بر روی لینک آبی اطلاعات لازم در رابطه با میزان تاثیر سهمیه بسیج فعال را دریافت نمایید.

میزان تاثیر سهمیه بسیج فعال در کنکور97

سهمیه عادی :
که شامل دانش آموزانی است که سهمیه منطقه 1، 2 یا 3 را دارند. با مطالعه مقاله تاثیر سهمیه مناطق در کنکور سراسری و آزاد 97 اطلاعات لازم را می توانید دریافت نمایید.

سهمیه ایثارگران و جانبازان :
شامل فرزندان جانبازان بالای 25 درصد و سهمیه 5 درصدی می باشد. داوطلبانی که از سهمیه 25 درصد و 5 درصد استفاده می کنند، توجه داشته باشند به میزان قابل توجه ای در تراز و رتبه داوطلب تایر گذار است برای اطلاع از میزان تاثیر سهمیه با کلیک بر روی لینک آبی اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 

 

برای دریافت اطلاعات روی لینک آبی کلیک نمایید.

میزان تاثیر سهمیه در کنکور سراسری و آزاد 97 – 98

 نرم افزار تخمین رتبه سنجش 97 – 98

با رتبه 60000 تجربی کجا قبول میشم ؟

با رتبه 2000 تجربی کجا قبول میشم ؟

با رتبه 3000 انسانی کجا قبول میشم ؟

با رتبه 10000 زبان کجا قبول میشم ؟

با رتبه 20000 انسانی کجا قبول میشم ؟

با رتبه 1000 ریاضی کجا قبول میشم ؟

با رتبه 5000 ریاضی کجا قبول میشم ؟

انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 | زمان و اصول صحیح انتخاب رشته

دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 -98 – azmoon.org

 

 

جهت مشاوره در زمینه نرم افزار تخمین رتبه دانشگاه آزاد در سال 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان مشهد

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 99 – 1400

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 99 – 1400 : کنکوری هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *