امروز 15 ژوئن 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / بلاگ / دانشگاه آزاد / نحوه نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد یا خرید پایان نامه
نحوه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد

نحوه نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد یا خرید پایان نامه

جهت مشاوره در زمینه نحوه نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد یا خرید پایان نامه

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

خرید پایان نامه کارشناسی ارشد بهتر است یا یادگیری نحوه نوشتن پایان نامه ارشد ؟

آیا دانشجوی کارشناسی ارشد هستید و از الان نگران موضوع پایان نامه و نحوه نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد هستید ؟

 نمی دانید چه موضوعی را انتخاب کنید و مطالب را چگونه تهیه کنید و یا از نحوه فهرست بندی پایان نامه کارشناسی ارشد اطلاع ندارید ؟

آیا وقت نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد را نداشته و بدنبال خرید و یا دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد هستید ؟

با توجه به سوالات بسیار شما در رابطه با نحوه نگارش پایان نامه در این مقاله به برزسی نکات کلی در رابطه با نحوه نوشتن پایان نامه پرداخته ایم. اما اگر فرصته کمی دارید و بدنبال موضوعات به روز برای پایان نامه خود هستید و بدنبال راهی برای کمک به تصریح هرچه سریعتر جمع آوری اطلاعات پایان نامه خود دارید، می توانید از هر کجای کشور که هستید از طریق ارتباط با سامانه از عنوان های مناسب برای نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد و از نحوه نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد در کمترین زمان ممکن باخبر شوید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر رو لینک آبی کلیک نمایید.

تسهیلات و امتیازات ثبت نام کارشناسی ارشد – استعداد های درخشان

 

راهنمای نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد

 • در صورتی که قصد نوشتن پایان نامهکارشناسی ارشد را دارید باید بدانید که چه چیزهایی را باید در پایان نامه‌تان بگنجانید.
 •  صفحه‌ی عنوان
 •  صفحه‌ی امضا (متشکل از امضاهای گروه مشاور- که معمولاً در جلسه دفاع یا پس از پایان پروژه گرفته می‌شوند)
 • چکیده- یک توصیف کوتاه و خلاصه از کار انجام‌گرفته در پایان نامه‌تان است که معمولاً شامل یکی دو پاراگرف می‌شود.
 •  فهرست مقالات (با عدد مربوط به هر صفحه)
 •  مقدمه
 •  بدنه اصلی مقاله
 •  نتیجه
 • کتاب‌نامه یا پژوهش‌هایی که در طول مقاله به آن‌ها اشاره‌شده است
 •  ضمایم یا پانویس‌های لازم

مراحل نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد

در نگارش پایان نامه، یک پرسش پژوهشی اصلی، باید مطرح و پاسخ داده شود. پی در ادامه به ترتیب مراحل نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد را بیان خواهیم کرد.

دو نوع نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد وجود دارد
کیفی: که با اکتشافی، تحلیلی یا خلاقانه است. دانشجویانی که در رشته‌های علوم انسانی درس می‌خوانند، این نوع تز را انجام خواهند داد.
کمی: باآزمایش‌ها، اندازه‌گیری دیتا و ثبت نتایج همراه بوده  و شامل دانشجویان علوم پایه می باشد.

1-انتخاب موضوع، انجام تحقیق ، و انتخاب اعضای گروه از مواردی است که در مرحله اول باید انجام دهید. 
در مرحله اول نحوه نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد سعی کنید موضوع مورد نظرتان را با دقت انتخاب و به این فکر کنید که ادامه‌ی تحقیق در خصوص موپوع موردنظرتان را چگونه انجام خواهید داد. به‌دقت به بررسی پرسش‌هایی برای نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد خود بپردازید تا با پژوهشی که انجام می دهید به پرسش‌های اعضای جامعه‌ی آموزشی و مخاطبان و مراجعان آن‌ها پاسخ داده شود. مقاله های مختلف و مربوطه را بخوانید، آزمایش‌های مربوطه را انجام دهید،
استاد راهنما و استاد مشاور خود را انتخاب و سعی کنید افرادی باشند که زمان کافی برای تخصیص دادن به پروژه‌ی شما داشته باشند و کسانی باشند که با پروژه شما همخوانی داشته باشند.

2-انتخاب منابع تحقیق برای نگارش پایان نامه، انتخاب منابع اولیه، انتخاب منابع ثانویه و مدیریت رفرنس

 در مرحله دوم برای نحوه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد باید نشریات پژوهشی را جامع و کامل مطالعه نمایید تا اطمینان حاصل شود که تز کارشناسی ارشد شما، حائز اهمیت است و ایده‌ی نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد شما، باید ارجینال و مرتبط باشد.

منابع اولیه مبانی واقعی و مهمی هستند و درصورتی‌که مشغول نوشتن یک تز تحلیلی باشید، در تز کارشناسی ارشد خود از آن‌ها استفاده می‌کنید، منابع ثانویه، منابعی هستند که راجع و پیرامونِ منابع اولیه نگاشته شده‌اند. لازم است که این منابع در تز کارشناسی ارشد شما گنجانده شوند، چراکه باید نشان دهید که درک عمیقی از محیط موضوع موردنظرتان دارید و آنچه را دانشمندان برجسته در خصوص سوژه‌ی پژوهشتان گفته‌اند، درک کرده‌اید.

رفرنس با توجه به رشته ای که تحصیل کرده اید شاید لازم باشد رفرنس‌های مختلف را در پایان نامه بگنجانید. لازم است رفرنس‌های خودتان را همان‌طور که می‌نویسید، در خلال نوشتن وارد کنید، به‌جای اینکه سعی کنید آن‌ها را پس از پایان نگارش پایان نامه‌تان به آن اضافه کنید.

3- رئوس مطالب و طرح کلی پروژه‌تان را تهیه کنید و ایده‌ی پایان نامه‌تان را دقیقاً توضیح دهید، ضوابط مربوط به رشته یا دانشکده‌تان را بشناسید. 

پرسش اصلی پایان نامه‌تان را که قرار است با تحقیقتان به آن پاسخ دهید، در قالب یک عبارت روشن و واضح بیان کنید. تعیین رئوس پایان نامه در نوشتن پایان نامه تاثیر به سزاریی خواهد داشت.

4- طی کردن فرایند نگارش پایان نامه ،هرروز مقدار کمی از پایان نامه خود را بنویسید ، مقاله تان را مرور کنید

تمام مراحل پایان نامه را برای خود زمانبدی کنید، و تمام کارهایی را که بایدبرای نوشتن  پایان نامه انجام دهید را با تاریخ‌های مشخص جداگانه تقسیم کنید. هرروز پایان نامه تان را بنوسید با مشخص کردن تعداد کلمات مشخص در روز. هر فصلی که نوشته اید را مرور کنید شاید نیاز باشد تا چیزی به آن اضافه کنید.

5-مقدمه‌ی پایان نامه‌تان ، یک نتیجه قوی نوشته و کارتان را در متن قرار دهید، در آخر اطلاعات تکمیلی را اضافه نمایید. 

در مرحله پنجم نحوه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد به موارد ذکر شده باد توجه نمایید. نتیجه‌ی شما می تواند شامل رهنمودهایی برای تحقیقات آتی باشد که بتوانند با پیروی از این رهنمودها به ارائه اطلاعات بیشتر درزمینه‌ی سوژه‌ی موردنظر مبادرت ورزند. شاید لازم باشد ضمایمی را نیز در انتهای پایان نامه‌تان بیفزایید که وابسته به کارتان باشند. اطمینان حاصل کنید که تمام ابعاد و جنبه‌های کارتان بر طبق رهنمودها و دستورالعمل‌های نهاد مربوطه و رشته‌ی تحصیلی‌تان باشند.

6- تکمیل مراحل نگارش پایان نامه، خود را برای دفاع از پایان نامه‌تان آماده کنید تز خود را تقدیم کنید

 بنابراین در این مرحله باید پیش‌نویسی را از پایان نامه خود تهیه‌کنید، مطمئن شوید تمام ضوابط مربوط به دانشگاه را برای نوشتن پایان نامه رعایت کرده اید،  و به‌طور خاص به ضوابط رئیس گروهتان پایبند باشد. کل پایان نامه‌تان را بازخوانی نمایید تا از درستی و بی‌اشکال بودنش مطمئن شوید و در صورت نیاز نسخه کوتاه و جامعه ای از پایان نامه خود را در دانشگاه پخش کنید.

رعایت نکات نهایی مورد نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد

 • اولین و مهم ترین موضوع در نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد این است که بدانید چرا می‌خواهید پایان نامه بنویسید و چه کسانی پایان نامه شما را خواهند خواند و از آن استفاده خواهند کرد. با توجه به اینکه موضوع پایان نامه شما در گروه افرادی می باشد که در رشته شما تخصص دارند با گفتن و نوشتن مطالب غیرضروری آن ها را خسته نکنید و بدانید دانش و تجربه هم گروهی های شما بسیار زیاد است.
 •  درزمینه‌ی موضوعات مشابه قبل از ارائه‌ی کارتان یک بررسی جامع از نشریات پژوهشی و تحقیقات موجود انجام دهید .
 • در صورت انتخاب یک پرسش بی نقص،مهم‌ترین کاری که باید هنگام فراگیریِ نحوه‌ی نگارش پایان نامه‌ی خود فراگیرید این باشد که باید تلاش زیادی را برای طرح پرسش پژوهشیِ بی‌نقص صرف کنید.
 •  باکسانی که تز کارشناسی ارشد خود را به انجام رسانده و مدرک کارشناسی ارشدشان را دریافت کرده‌اند در این خصوص مشورت کنید و پشتیبانی و مشاوره‌ی افرادی که قبلاً این کار را انجام داده‌اند بهره‌مند شوید، خیلی به نفعتان خواهد بود.

برای دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد و در صورت بروز مشکل در نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد و در صورت نیاز به راهنمایی و یا در هر قسمت از نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد گمراه و خسته شدید کافی کمی استراحت و در هر حالت و هر کجایی که بود با سامانه ارتباط برقرار کرده و راهنمایی لازم را از مشاوران مجرب سامانه دریافت نمایید.

جهت مشاوره در زمینه نحوه نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد یا خرید پایان نامه

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 97 – 98

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 97 – 98 : کنکوری هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>