امروز 04 دسامبر 2020 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

نحوه دریافت کد ایثارگری سپاه و ارتش

نحوه دریافت کد ایثارگری سپاه و ارتش در کنکور سراسری

جهت مشاوره در زمینه نحوه دریافت کد ایثارگری سپاه و ارتش در کنکور سراسری

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا از نحوه دریافت کد ایثارگری سپاه و کدایثارگری ارتش اطلاع دارید؟

آیا  نحوه اطلاع از مجاز شدن خود برای استفاده از سهمیه ایثارگری در کنکور 99 با خبر هستید؟

داوطلبانی که متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران و رزمندگان و جانبازان درثبت نام کنکور سراسری 99 و کنکور سال های بعدی می باشند برای استفاده از این سهمیه باید کد ایثارگری خود را که شامل یک کد 12 رقمی می باشد با مراجعه به سایت دریافت نمایند و در صورت مجاز بودن اقدام به استفاده از این سهمیه نمایند.

طبق اطلاعیه سازمان سنجش هرساله ظرفیت مخصوصی برای متقاضیان سهمیه ایثارگران رزمندگان و جانبازان برای پذیرش در رشته های کنکور در نظر گرفته می شود، بنابراین علاوه بر سهمیه 25 درصدی جانبازان و رزمندگان، همسران و فرزندان ایثارگران زیر 25 در صد هم می توانند بعد از دریافت کد ایثارگری و سپاه خود از این سهمیه برای ثبت نام در کنکور س اسری 99 استفاده نمایند.

داوطلبان کنکور سراسری برای استفاده از سهمیه ایثارگران در ثبت نام کنکور سراسری 99 باید کد ایثارگری ارتش یا کد ایثارگری سپاه خود را در محل مربوطه فرم ثبت نام درج نمایند. با توجه به سوالات و ابهامات شما داوطلبانی متقاضی سهمیه 5 درصدی ایثارگران زیر 25 درصد و اطلاع از میزان تاثیر سهمیه 5 درصدی در انتخاب رشته کنکور در این مقاله به توضیح نحوه دریافت کد ایثارگری و سپاه پرداخته ایم.

نحوه دریافت کد ایثارگری سپاه در ثبت نام کنکور 99

برای اعمال این سهمیه در کنکور سراسری 99 می بایست کد 12 رقمی را در سایت سنجش هنگام ثبت نام کنکور 99 وارد نمایید .متقاضیان کنکور سراسری 99 که مشمول سهمیه ایثارگران می شوند برای دریافت کد ایثارگری سپاه برای ثبت نام کنکور سراسری 99 اقدام نمایند.

بنابراین آن درسته از داوطلبانی که متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگری سپاه در کنکور سراسری 99 هستند برای دریافت کد ایثارگری سپاه برای ثبت نام کنکور 99 می توانند با مراجعه به سایت ایثار به آدرس  isaar.ir  نسبت به دریافت کد خود اقدام نمایند.

داوطلبان بعد از مراجعه به سایت با ورود به قسمت خدمات الکترونیک با وارد کردن کد ملی وضعیت ایثارگری خود را می توانند استعلام وکد 12 رقمی ایثارگری سپاه را برای کنکور 99 دریافت نمایند. بعد از تکمیل اطلاعات در این سیستم یکی از این چند پیغام را مشاهده خواهید کرد

1-تقاضای شما در حال بررسی است:

در صورت مشاهده چنین پیغامی باید 15 روز منتظر بمانید و بعد از 15 روز در صورتی که باز هم همین پیام را مشاهد کردید با مراجعه به بنیاد محل پرونده خود را پیگیری نمایند.

2-شما مجاز به استفاده از سهمیه هستید:

در صورت مشاهده چنین پیامی بایدبعد از مشاهده  ایثارگری سپاه از آن پرینت و تا پایان مراحل کنکور 99 نزد خود نگه دارید .

3-شما مجاز به استفاده از سهمیه نیستید:

در صورت مشاهده این پیام یعنی اطلاعات شما در سیستم ثبت و شناسایی شده و مجاز به استفاده از این سهمیه نیستید.

4-سهمیه مشروط:

در صورت مشاهده این پیام یعنی اطلاعات شما ثبت و شما دارای سهمیه مشروط می باشید و باید با مراجعه به بنیاد ایثارگری شرایط سهمیه خود را پیگیری نمایید.

5-یا عدم احراز:

در صورت مشاهده چنین پیامی یعنی  اطلاعات شما در سیستم شناسایی نشده است و امکان استفاده از سهمیه برای شما مقدور نمی باشد.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه دریافت کد ایثارگری سپاه در کنکور 99 و در صورت مراجعه به سایت ایثارگری و مشاهده هرکدام از این پیام ها می توانید از طریق ارتباط با مشاوران سامانه کنکور کد خود را دریافت و در فرم ثبت نام کنکور استفاده نمایید.

نحوه دریافت کد ایثارگری ارتش در کنکور 99 

همچنین آن دسته از افرادی که متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگری ارتش در کنکور سراسری 99 هستند می توانند با مراجعه به سایت www.aja.ir با انتخاب گزینه شهدا و ایثارگران نسبت به دریافت کد رهگیری ایثارگری سپاه خود اقدام نمایند.

تذکر مهم: بنابراین داوطلبانی که دارای کارت ایثارگری هستند  جهت دریافت کد ایثارگری ارتش برای کنکور 99 باید از منو کد رهگیری ایثارگران و سپس کد رهگیری وظیفه و یا کد رهگیری پایوران را انتخاب کرده و در صورتی که جز کارکنان وظیفه هستند باید 12 ماه و آن دسته از ایثارگرانی که جزو کارکنان پایور باید حداقل 8 ماه در مناطق عملیاتی حضور داشته باشند.

1-برای دریافت کد رهگیری ایثارگری وظیفه  باید شماره ملی را در قسمت مربوطه وارد کنید، جستجو را بزنید و کد رهگیری را دریافت نمایید.

2-برای دریافت کد رهگیری ایثارگری پایوران نیز باید وارد بخش مربوطه شوید و کد ملی، شماره کارگزینی و یا شماره کارت خود را وارد کنید. با زدن گزینه تایید ،کد رهگیری را دریافت کنید.

انواع سهمیه در کنکور سر اسری 99

اطلاع از تاثیر انواع سهمیه ها در کنکور سراسری 99 و نحوه اعمال سهمیه کنکور سراسری 99  سوال بسیاری از داوطلبان کنکور میباشد. بنابراین با توجه به ابهاماتی که برای داوطلبان عزیز کنکور به وجود آمده و هنوز داوطلبان بسیاری هستند که در رابطه با میزان تاثیر سهمیه کنکور سراسری اطلاع ندارند مشاوران سامانه ثبت نام کنکور سراسری تصمیم گرفتند اطلاعات کاملی در رابطه با تمامی سهمیه های موثر در کنکور سراسری از جمله سهمیه مناطق، سهمیه ایثارگران و جانبازان، سهمیه خانواده شهدا و سهمیه بهیاران و تاثیر سهمیه در انتخاب رشته کنکور سراسری را در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد. در صورت داشتن هر گونه ابهام در رابطه با تاثیر سهمیه در کنکور سراسری می توانید با سامانه ثبت نام کنکور سراسری در ارتباط باشید.

انواع سهمیه در کنکور سراسری 99

 میزان تاثیر سهمیه بسیج فعال در کنکور 99 

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی

مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری 99

 

با توجه به فرمی که داوطلبان در هنگام ثبت نام کنکور سراسری ارائه می دهند،  میزان تاثیر انواع سهمیه کنکور سراسری 99  بر اساس اطلاعات وارد شده، در رتبه بندی و تراز داوطلبان در کنکور سراسری در کارنامـه اولیه آن ها درج خواهد شد. میزان ظرفیت اختصاص یافته به سهمیه ها بر اساس نسبت شرکت کنندگان سهمیه بندی مناطق میباشد. 

 

 

جهت مشاوره در زمینه نحوه دریافت کد ایثارگری سپاه و ارتش در کنکور سراسری

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

سهمیه رزمندگان در انتخاب رشته کنکور سراسری

تاثیر سهمیه رزمندگان در انتخاب رشته کنکور سراسری99

آیا از میزان تاثیر سهمیه رزمندگان در انتخاب رشته کنکور اطلاع دارید؟ داوطلبانی که متقاضی استفاده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *