امروز 28 شهریور 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / مدارس / تیزهوشان / نحوه دریافت رمز همگام تیزهوشان و نمونه دولتی azmoon.medu.ir
دریافت رمز همگام تیزهوشان و نمونه دولتی

نحوه دریافت رمز همگام تیزهوشان و نمونه دولتی azmoon.medu.ir

جهت مشاوره در زمینه نحوه دریافت رمز همگام تیزهوشان و نمونه دولتی azmoon.medu.ir

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه دریافت رمز همگام تیزهوشان و نمونه دولتی azmoon.medu.ir
Rate this post

رمز همگام چیست ? آیا رمز ورور همگام خود را گم کرده اید ؟  آیا رمز همگام خود را برای شرکت در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی گم کرده اید و اکنون بدنبال دریافت رمز همگام تیزهوشان و نمونه دولتی برای دریافت کارت ورود به جلسه و دریافت نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پایه نهم به دهم 97 – 98 هستید ؟

متقاضیان شرکت در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم در صورتی فراموشی رمز همگام خود برای دریافت نتایج و یا دریافت کارت ورود به جلسه می توانند از طریق ارتباط با مرکز اطلاعات لازم برای نحوه دریافت رمز همگام تیزهوشان و نمونه دولتی را کسب نمایند.

رمز ورود همگام چیست   azmoon.medu.ir

متقاضیان برای شرکت و ثبت نام در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی  97 باید رمز همگام خود را داشته باشند و در صورت نداشتن رمز همگام در هنگام مراجعه به سایت  azmoon.medu.ir دچار مشکل می شوند  و نمی توانند وارد پرتال شخصی خود شوند، بنابراین دانش آموزان گرامی می توانند جهت دریافت رمز همگام جهت ثبت نام در سامانه azmoon.medu.ir و برای دریافت نتایج خود در صورت گم کردن رمز همگام می توانند از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند.

 

نحوه دریافت رمز همگام تیزهوشان و نمونه دولتی azmoon.medu.ir

با توجه به اینکه رمز همگام توسط مدیر مدرسه به دانش آموزان ارائه می شود، در صورت عدم دسترسی یا فراموشی رمز همگام متقاضیان باید با مراجعه به مدارس نسبت به دریافت رمز همگام خود اقدامم نمایند همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه دریافت رمز همگام برای دریافت نتایج ازمون خود می توانید از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 

نحوه دریافت رمز عبور همگام از سامانه  azmoon.medu.ir

اغلب داوطلبان برای شرکت در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و همچنین برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نیاز به رمز همگام دارند و بدون داشتن رمز همگام امکان ورود به سامانه و دریافت اطلاعات خود را ندارند. برای ورود در صورتیکه شما با یکی از عناوین کاربران سطح مدرسه ( دانش آموز، معلم، مشاور، معاون اجرایی، و … ) قصد ورود به سامانه همگام را دارید کافی است به مدیر مدرسه خود مراجعه نمایید، تا دسترسی مناسب نقش شما را ایجاد نموده و به شما رمز عبور جهت ورود به سامانه را تحویل دهد.

اما در صورت گم کردن رمز همگام باید چکار کنید ؟ برای دریافت پاسخ خود از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 

راه حل تغییر رمز همگام 

در سامانه انتخابات صندوق ذخیره، به طور موقت امکان تغییر رمز توسط کاربر وجود دارد . لذا در صورتیکه رمز عبور همگام خود را نمی دانید با سامانه انتخابات صندوق ذخیره مراجعه کنید. با کلیک بر روی دکمه رمز ورود را نمی دانم اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. پس از این رمز ورود به سامانه همگام برای شما پیامک خواهد شد .

 

در صورت داشتن هرگونه سوال برای دریافت رمز همگام تیزهوشان و نمونه دولتی از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98

شهریه مدارس تیزهوشان 97 – 98

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 97

زمان ثبت نام در مدارس غیرانتفاعی 97 – 98

saja.medu.ir سایت ثبت نام مدارس شاهد 97-98

جهت مشاوره در زمینه نحوه دریافت رمز همگام تیزهوشان و نمونه دولتی azmoon.medu.ir

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

Olympiad.sanjesh.org

Olympiad.sanjesh.org زمان اعلام نتایج المپیاد دانشجویی سال 97

Olympiad.sanjesh.org زمان اعلام نتایج المپیاد دانشجویی سال 97Rate this post سایت Olympiad.sanjesh.org  زمان اعلام نتایج …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>