امروز 18 ژانویه 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه های وزارت بهداشت / زمان اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت 97 – 98
نتایج ارشد وزارت بهداشت

زمان اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت 97 : داوطلبانی که در آزمون ارشد وزارت بهداشت شرکت کرده اند توجه داشته باشند، اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت 97 در دومرحله انجام می شود در مرحله اولیه اعلام نتایج ارشد وزات بهداشت 97 داوطلبان کارنامه اولیه شامل رتبه و تراز خود را دریافت و انتخاب رشته خود را انجام می دهند. زمان اعلام نتایج اولیه ارشد وزارت بهداشت 97 درتیر ماه بوده و داوطلبان بعد از دریافت اقدام به انتخاب رشته می کنند

مرحله دوم اعلام نتایج نهایی آزمون ارشد وزارت بهداشت 97 می باشد که در شهریور ماه منتشر خواهد شد و داوطلبان با مراجعه به سایت سنجش پزشکی می توانند نسبت به دریافت نتایج خود اقدام نمایند.

زمان اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت 97 : کلید اولیه سوالات کلیه رشته ها در تاریخ 16/4/97 از ساعت 18 عصر به بعد از طریق همین سامانه اینترنتی قابل دریافت میباشد. در صورتیکه نسبت به هر یک از سوالات بر اساس کلید اعلام شده، اعتراضی وجود داشته باشد، داوطلب میتواند درخواست خود را از تاریخ16/4/97 لغایت ساعت 18 ناریخ 19/4/97 براساس فرم اعلام شده در انتهای دفترچه سوال آزمون، فقط بصورت اینترنتی ارسال نماید. بدیهی است به درخواستهایی که پس از انقضای مهلت و یا به صورت دستی ارسال گردند به هیچوجه ترتیب اثر داده نمیشود.

زمان اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت 97 : کلید نهایی در تاریخ 30/4/97 اعلام خواهد شد. و زمان دریافت کارنامه علمی اولیه و دفترچه راهنمای انتخاب رشته محل و ظرفیت پذیرش دانشگاه های پذیرنده ، شروع انتخاب رشته محل، نیمه اول مرداد ماه میباشد.

اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت 97

اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد وزارت بهداشت 97 به چه صورت خواهد بود ؟

زمان اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت 97 : پس از برگزاری آزمون طبق زمان اعلام شده پیش از انتخاب رشته محل تحصیل، به منظور آگاهی داوطلب از وضعیت علمی خود کارنامه اولیه حاوی نمره کتبی، در اختیار داوطلب قرار می گیرد.

  • براساس نمره اکتسابی درصورت اسب حدنصاب لازم، به اندازه چند برابر ظرفیت پذیرش تعدادی از داوطلبان مجاز به انتخاب رشته محل تحصیل خواهند شد داوطلبان مجاز باید در زمان مقرر تعیین شده نسبت به انتخاب رشته محل تحصیل خود اقدام نمایند، عدم انتخاب رشته محل در مهلت تعیین شده به منزله انصراف از این مرحله بوده و متعاقباً برای این افراد که مجاز به انتخاب شده و عمل ننموده و یا بنا به دلایلی از این مرحله جا مانده اند، اقدامی میسر نمیباشد.
  • صدور کارت شرکت در آزمون و کارنامه اولیه صرفا بر اساس اطلاعاتی که توسط داوطلب در فرم ثبت نام درج شده انجام میگیرد و به منزله مجوز حضور در جلسه آزمون بوده و به معنی تائید شرایط، مدارک و اطلاعات اعلام شده از سوی داوطلب، توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی نمیباشد.
  • در هر مرحله از آزمون(برگزاری،پذیرش نهایی،حین تحصیل )در صورت مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام، نوع سهمیه، مدارک و سایر موارد ارائه شده توسط داوطلب و یا ناقص و یا ناخوانا توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی ،بودن مدارک یا ارسال اسکن مدرک غیرمرتبط در محل تعیین شده اقدام لازم بعمل خواهد آمد(از جمله حذف داوطلب از روند سنجش و پذیرش و تحصیل.
  • البته در صورت محرز شدن تقلب و تخلف در هر مرحله از آزمون یا حین تحصیل علاوه بر محروم شدن فرد در هر مرحله از تحصیل، متخلف به هیئت بدوی رسیدگی به تقلب و تخلف آزمونها وزارت متبوع تصمیمگیری معرفی خواهد شد.
  • زمان اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت 97 : ظرفیت پذیرش دانشگاه ها و فرآیند انتخاب محل تحصیل، متعاقباً در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.
  • داوطلب به هنگام انتخاب رشته محل تحصیل درصورت اسب نمره حدنصاب، مجاز است کلیه دانشگاهها و مراکز پذیرنده دانشجو در آن رشته را به ترتیب علاقه، شرایط فردی و اولویت انتخاب نماید و در اولین رشته محلی که نمره قبولی را کسب نموده پذیرفته می شود.
  • زمان اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت 97 : فارغ التحصیل مقطع کارشناسی رشته علوم آزمایشگاهی میتواند از گروه یک مجموعه رشته مهندسی پزشکی (بیوالکتریک )را انتخاب و بصورت مجزا در هر دو آزمون شرکت نماید .در صورت مجاز بودن در هریک، میتواند رشته محل های رشته مجاز را انتخاب نماید .

زمان اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت 97 : به اطلاع متقاضیان رشته حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین میرساند، پذیرفته شدگان این رشته در حین تحصیل ملزم به گذرندان یک دوره کارآموزی تابستانی به مدت شش هفته بصورت عملی در یکی از مراکز تحقیقاتی مراکز بهداشت در جنوب کشور میباشند.

زمان اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت 97 : دانشگاههای علوم پزشکی کشور بر اساس امکانات موجود، خوابگاه در اختیار دانشجو قرار می دهند. لذا داوطلبان جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه مورد نظر خود مراجعه کنند مرکز سنجش آموزش پزشکی در مورد ارائه یا عدم ارائه خوابگاه هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت .

بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با استفاده از خوابگاه و آگاهی از نحوه انتخاب رشته و لیست رشته ها و ظرفیت های موجود در دانشگاه علوم گزشکی می توانید با مشاوران سامانه در ارتباط باشید.

فرآیند اعلام نتایج کنکور ارشد وزارت بهداشت 97

فرآیند اعلام نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت 97 به چه صورت می باشد؟

1-بر اساس آئین نامه آموزشی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته مصوب شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی تغییر رشته و یا جابجایی محل تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ممنوع میباشد. بنابراین داوطلبان توصیه میشود با آگاهی کامل و بر اساس شرایط شخصی و علاقه اقدام به انتخاب رشته محل تحصیل نمایند.

کسانی که سال 96 در آزمون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شرکت نموده و در دانشگاه ها و مراکزی که تحصیل در آنها رایگان میباشد، پذیرفته شوند و پس از ثبت نام یا عدم ثبت نام در دانشگاه از ادامه تحصیل انصراف دهند، مجاز به شرکت در آزمون سال 97 نمیباشند در صورت مشخص شدن عدم رعایت این امر، داوطلب متخلف محسوب شده و به هئیت بدوی رسیدگی تخلفات آزمونها معرفی خواهد شد .البته افرادی که در دانشگاه ها و مراکزی که بصورت پرداخت شهریه پذیرفته شوند مشمول این محرومیت نخواهند بود.

ممکن است پذیرفته شدگان بنا به تشخیص گروه تخصصی مربوطه، ملزم به گذراندن تعدادی واحد درسی دوره به عنوان دروس جبرانی یا پیش نیاز قبل از دوره اصلی باشند.

لازم به توضیح است پس از پذیرش قوانین مربوط به جابجایی، انتقال و میهمانی براساس مصوبات شورای عالی برنامهریزی علوم پزشکی، توسط دانشگاه پذیرنده اعمال خواهد شدو هرگونه پیگیری از طریق این مرکز خودداری شود.

زمان اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت 97  : در صورت عدم ثبت نام تعدادی از پذیرفته شدگان و خالی ماندن ظرفیت دانشگاهها، مرکز سنجش آموزش پزشکی درخصوص جایگزینی ظرفیتهای باقیمانده هیچگونه تعهدی نخواهد داشت. در صورت داشتن هرگونه سوال در مراحل ثبت نام و انتخاب رشته و دریافت نتایج ارشد وزارت بهداشت 97 می توانید با سامانه در ارتبط باشید.

برای دریافت اطلاعان روی لینک ابی کلیک نمایید.

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

مدارک لازم برای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت

نحوه آزاد کردن مدرک دانشگاهی وزارت بهداشت 97

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد شیمی دارویی وزارت بهداشت 97 – 98

لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت 2018 – 2019

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان علوم پزشکی تهران

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان علوم پزشکی تهران 97 – 98

متقاضیانی که قصد تحصیل در رشته داورسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران را دارند، اما رتبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>