امروز 30 اردیبهشت 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / کنکور سراسری / منابع کنکور ریاضی 97 سازمان سنجش
فهرست منابع کنکور ریاضی 97

منابع کنکور ریاضی 97 سازمان سنجش

جهت مشاوره در زمینه منابع کنکور ریاضی 97 سازمان سنجش

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

بهترین منابع کنکور ریاضی 97 سازمان سنجش

ضرایب کنکور ریاضی 97

رشته ریاضی جز رشته هایی است که داوطلبان همیشه متقاضی تحصیل در این رشته بوده اند. یکی از مهم ترین مسائلی که داوطلبان کنکور ریاضی 97 باید برای پیروزی در این رقابت به آن توجه داشته باشند آگاهی از فهرست منابع کنکور ریاضی 97 می باشد.

بنابراین سامانه ثبت نام کنکور سراسری برای آن دسته از داوطلبانی که برای دریافت منابع درست کنکور ریاضی 97 دچار ابهام شده اند این فرصت را فراهم آورده تا با ارئه فهرست منابع کنکور ریاضی 97 که توسط سازمان سنجش ارائه شده اطلاعات درستی را در اختیار کنکوری های عزیز قرار دهد. 

اهمیت این موضوع با توجه به اینکه سوالات کنکور سراسری 97 و کنکور ریاضی از کتب درسی طراحی میشود و اطلاع داوطلبان از سرفصل های دروس ریاضی از اهمیت زیادی برخوردار است. در این اطلاعیه به ارائه منابع کنکور ریاضی 97 و معرفی منابع کمک آموزشی دروس تخصصی کنکور ریاضی 97 و ضرایب کنکور ریاضی 97 می پردازیم.

 

فهرست منابع کنکور ریاضی 97

اصلی ترین عامل موفقیت در کنکور سراسری 97 و قبولی در بهترین رشته های کنکور ریاضی در وهله اول مطالعه کتب درسی که اصلی ترین منابع کنکور ریاضی 97 هستند، می باشد. بعد از مطالعه دقیق کتاب درسی، انتخاب و مطالعه کتاب های کمک آموزشی برای موفقیت در کنکور سراسری 97 از اهمیت زیادی برخوردار است. بنابراین آگاهی از منابع کنکور ریاضی 97 به جلوگیری از مطالعه سرفصل های غیر ضرروی در کتاب درسی به شما عزیزان کمک می کند. در ادامه فهرست منابع کنکور ریاضی 97 سازمان سنجش را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم در صورت داشتن هرگونه سوال با سامانه ثبت نام کنکور سراسری 97 در ارتباط باشید.کنکوری های عزیز با مطالعه مقاله لیست رشته های پرطرفدار کنکور ریاضی 97 می توانند از لیست رشته ها و زیر گروه ها و ضرایب کنکور ریاضی 97 با مشاوران سامانه در ارتباط باشید.

 

فهرست منابع کنکور ریاضی 97

 

معرفی منابع کمک آموزشی دروس تخصصی کنکور ریاضی 97

داوطلبان بعد از مطالعه دقیق کتاب درسی می توانند از کتاب های کمک آموزش برای فهم بیشتر دروس استفاده نمایند کتاب های کمک آموزشی به علت بیان بهترشان برای تسلط بیشتر و یادگیری مباحثی که کتاب های درسی در بیان آنها ضعف دارد می توانند برای کنکوری های عزیز مفید باشند اما با افزایش تنوع کتاب های کمک آموزشی انتخاب یک یا چند کتاب کمک اموزشی از اهمیت زیادی برخوردار است. بنابراین این انتخاب یک کتاب یا جز درسی با توجه به میزان تسلط و زمانی که برای مطالعه آن درس دارید با توجه به شرایط فردی برای هر شخص متفاوت است در ادامه برخی کتاب هایی که می توانید برای شما عزیزان مفید باشد را در اختیار شما قرار می دهیم اما پیشنهاد سامانه ثبت نام کنکور سراسری برای شما عزیزان ارائه کتاب های کمک آموزشی بر اساس شرایط فردی شما عزیزان می باشد پس از هر کجای کشور که هستید می توانید از طریق تماس با سامانه ثبت نام از بهترین منابع کنکور ریاضی 97 و بهترین انتشارات منابع کنکور سراسری 97 اطلاعات لازم را دریافت نمایید. همچنین برای دریافت اطلاعات در رابطه با ثبت نام کنکور سراسری 97 و آگاهی از نحوه ثبت نام اینترنتی کنکور سراسری با مطالعه مقاله می توانید اطلاعات لازم در این باره را دریافت نمایید و در صورت داشتن هرگونه سوال در هر مرحله با مشاوران سامانه کنکور سراسری در ارتباط باشید.

 

دروس عمومی
داوطلبان دقت داشته باشند سوالات دروس عمومی درکنکور سراسری 97 برای همه‌ی 5 گرایش یکسان است. برخی از دانش آموزان به دلیل پایین بودن ضرایب دروس عمومی اغلب توجه زیادی به دروس عمومی ندارند و برخی نیز درس های عمومی را حذف می‌کنند. اما تجربه ثابت کرده است دانش آموزانی که درصد بالایی در دروس عمومی را زده اند رتبه بهتری نسبت به بقیه دانش آموزان کسب کرده اند.

 

درس فیزیک
با توجه به اهمیت درس فیزیک این ذرس جر دروسی است که نیاز به یادگیری دارد پس برای مطالعه این درس ابتدا کتب درسی را به طور کامل مطالعه نموده و پس از آن برای تسلط بیشتر از کتاب های کمک آموزشی که نمونه سوالات دسته بندی شده در آن وجود دارد می توانید استفاده کنید.
از برترین منابع کمک آموزشی درس فیزیک موجود در بازار می توان به کتاب گاج نقره ای و کار ساده از کتاب آبی کانون می باشد همچنین کتاب گاج نقره‌ای مولف بهروز نادری نژاد و محمد آهنگر، کتاب تست انتشارات نشر را به داوطلبان کنکور 97 توصیه می کنیم.

درس ریاضی
داشتن پایه قوی در درس ریاضی برای متقاضیان کنکور ریاضی از اهمیت زیادی برخوردار است از برترین منابع کمک آموزشی کنکور دروس ریاضی در بازار می توان به کتاب مهر و ماه، انتشارات تحته سیاه وگاج سفید اشاره کرد همچنین انتشارات تخته سیاه مولف آقای محمد مهربان. برای ریاضی پایه و حسابان و حساب دیفرانسیل و انتگرال کتاب گاج سفید و کتاب ریاضی انتشارات نشر الگو، برای دروس هندسه 1 و 2 کتاب گاج نقره‌ای مولف علی منصف شکری و هندسه تحلیلی و جبر خطی کتاب هندسه تحلیلی انتشارات نشر الگو مولفان حسن محمد بیگی و امیر محمد هویدی، برای دروس جبر و احتمال و ریاضیات گسسته کتاب انتشارات فار مولف عطا صادقی پیشنهاد می‌شود.

درس شیمی
درس شیمی جز دروسی است که کسب درصد بالا در این درس به بهتر شدن رتبه شما عزیزان کمک خواهد کرد. اهمیت درس شیمی کمتر از دروس ریاضی و فیزیک نیست متاسفانه تعدادی از داوطلبان کنکور سراسری گروه ریاضی توجه زیادی به درس شیمی ندارند. باید این نکته را ذکر کنیم که در برخی از رشته‌های دانشگاهی ضریب درس شیمی برابر با ضریب دروس دیگر است.
داوطلبان بعد از مطالعه کتاب درسی می توانند به کتاب مبتکران و کتاب شیمی 2 به تالیف مهندس بازرگان و برای شیمی 3 و شیمی پیش دانشگاهی انتشارات خیلی سبز به تالیف نیما سپهری و محمد مرعشی مراجعه نمایند..

 

سخن آخر با داوطلبان برای انتخاب منابع مناسب کنکور ریاضی

عزیزان کنکوری و تمام داوطلبان کنکور سراسری باید به این موضوع توجه داشته باشند که انتخاب بهترین منابع کمک آموزشی برای کنکور سراسری 97 کار بسیار دشواری است. با توجه به اینکه متقاضیان کنکور سراسری در تمام سنین و دوره های آموزشی نظام جدید و نظام قدیم می باشند هنگام انتخاب کتب کمک آموزشی باید بر اساس شرایط فردی و میزان زمانی که برای مطالعه دروس خود می گزارند و میزان زمانی که برای این داوطلبان باقی مانده اقدام به تهیه کتب کمک آموزشی نمایند بنابراین پیشنهاد سامانه ثبت نام کنکور سراسری قبل از خرید کتب کمک آموزشی ارتباط با مشاوران سامانه می باشد. همچنین برای دریافت اطلاعات در رابطه با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 97  و نحوه ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 و رفع نقص اطلاعات کارت با مطالعه مقاله می توانید اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

برای دریافت بهترین منابع کنکور ریاضی 97 و ضرایب کنکور ریاضی 97 با سامانه در ارتباط باشید.

 

جهت مشاوره در زمینه منابع کنکور ریاضی 97 سازمان سنجش

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

آزاد سازی مدرک تحصیلی از طریق عدم کاریابی 97

آزاد سازی مدرک تحصیلی از طریق عدم کاریابی 97

آیا از نحوه آزاد کردن مدرک دانشگاهی از طریق عدم کاریابی اطلاع دارید ؟ آیا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>