امروز 30 اردیبهشت 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / کنکور سراسری / فهرست منابع کنکور تجربی 97
فهرست منابع کنکور تجربی 97

فهرست منابع کنکور تجربی 97

جهت مشاوره در زمینه فهرست منابع کنکور تجربی 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

انتشار بهترین منابع کنکور تجربی 97
دانلود منابع کنکور تجربی 97
با توجه اینکه رشته ی تجربی در میان دیگر رشته های نظری از طرفداران بیشتری برخوردار است و این علاقمندی باعث افزایش هرچه بیشتر متقاضیان کنکور تجربی می شود اطلاع از منابع کنکور تجربی 97 از اهمییت زیادی برخوردار است و با افزایش متقاضیان رقابت بین داوطلبان در گروه تجربی نیز افزایش می یابد.
اطلاع از فهرست منابع کنکور تجربی 97  و  منابع درسی رشته تجربی، ضرایب دروس عمومی و اختصاصی کنکور تجربی، منابع کمک آموزشی دروس تخصصی کنکور تجربی و منابع کمک آموزشی دروس عمومی کنکور تجربی می تواند در کسب رتبه قبولی در کنکور تجربی می باشد.
اولین و مهم ترین چیزی که داوطلبان باید از آن آگاهی داشته باشند این است که تمام سوالات کنکور تجربی از کتاب درسی گروه آزمایشی تجربی می باشد بنابراین در مرحله اول داوطلبان باید به طور کامل با کتاب درسی و نحوه بودجه بندی سوالات کنکور تجربی 97 آگاهی داشته باشند.
همچنین داوطلبان گرامی با مطالعه مقاله لیست رشته ها و زیر گروه های  کنکور تجربی 97 می توانند اطلاعات لازم در رابطه با رشته های پرطرفدار کنکور تجربی و زیر گروه های این گروه ازمایشی را دریافت نمایند. بعد از مطالعه مقاله در صورت داشتن هرگونه سوال با مشاوران سامانه ثبت نام کنکور سراسری در ارتباط باشید.

فهرست منابع کنکور تجربی 97 سازمان سنجش

 اطلاع از فهرست منابع کنکور تجربی 97 و منابع درسی کنکور تجربی و منابع کمک آموزشی مربوط به رشته تحصیلی  در موفقیت داوطلبان نقش بسزایی دارد. بنابراین قبل از شروع مطالعه برای کنکور تجربی آگاهی از منابع درسی کنکور تجربی  و ضرایب رشته تجربی از اهمیت زیادی برخوردار است .
منابع کنکور تجربی 97
ادبیات ادبیات فارسی سال دوم و سوم – زبان فارسی سال سوم – زبان و ادبیات فارسی پیش دانشگاهی
عربی عربی سال دوم و سوم دبیرستان
معارف دین و زندگی سال دوم و سوم و پیش دانشگاهی
زبان انگلیسی زبان انگلیسی سال سوم و پیش دانشگاهی
ریاضی هندسه 1 – ریاضی دوم  – آمار و مدل سازی – ریاضی سوم و  پیش دانشگاهی
فیزیک فیزیک سال اول فقط دو فصل آخر- فیزیک سال دوم و سوم و پیش دانشگاهی
شیمی شیمی سال دوم و سوم و پیش دانشگاهی
زیست شناسی زیست شناسی سال دوم و سوم و پیش دانشگاهی
زمین شناسی زمین شناسی سال سوم و پیش دانشگاهی
فهرست منابع کنکور تجربی 97

 

معرفی منابع کمک آموزشی دروس تخصصی کنکور تجربی 97

با توجه به تنوع کتاب های کمک آموزشی انتخاب منابع کمک آموزشی و تستی برای مطالعه کنکور کار دشوار و سختی است. انتخاب داوطلبان باید براساس وضعیت تحصیلی و درسی هر شخص انجام شود.
اما همانطور که گفتیم بهترین منابع کنکورتجربی 97، کتب درسی می باشد زیرا سوالات کنکور از این کتاب های درسی طراحی شده و اما با توجه به مفهومی شدن سوالات کنکور کتابهای کمک آموزشی می توانند در فهم بهتر داوطلبان کمک زیادی داشته باشند.
زیست شناسی 
 اصلی ترین درس برای متقاضیان گروه تجربی درس زیست شناسی می باشد با توجه به اهمیت درس زیست شناسی برای متقاضیان رشته تجربی بعد از مطالعه دقیق کتاب درسی و تسلط بر روی آن کتاب های کمک آموزشی انتشارات زیست شناسی انتشارات خیلی سبز و انتشارات تخته سیاه: مولف دکتر آرامفر  مخصوصا برای تقویت فصل ژنتیک این کتاب مناسب است. همچنین انتشارات نشر الگو: مولف اشکان هاشمی که برای تست زنی کتاب مناسبی است.
 
زمین شناسی
بسیاری از داوطلبان درس زمین شناسی به دلیل ضریب بسیار کمی که در قبولی در رشتهای زیر گروه یک دارد این درس را حذف می‌کنند. داوطلبانی که این درس را نیز جز مواد امتحانی خود می‌دانند با توجه به رقابت کمی که در این درس وجود دارد می‌توانند موفقیت بیشتری را کسب کنند
منابع اصلی که توسط سازمان سنجش معرفی شده است در جدول بالا به شما عزیزان ارائه شده همچنین از کتاب های اموزشی خیلی سبز هم میتوانید در مطالعه این درس استفاده نمایید.
فیزیک 
داوطلبان علاوه بر تسلط بر روی کتاب فیزیک باید تمرین های بسیاری را برای تسلط بیشتر انجام دهند. پس از تسلط روی کتاب درسی پیشنهاد می کنیم از درسنامه های گاج نقره ای که شامل تست های کنکوری است و از کتاب نشر الگو برای تست های تالیفی استفاده کنید. 
شیمی
زدن درصد بالا در درس شیمی تاثیر زیادی در قبولی در رشته های تجربی دارد بنابرای پیشنهاد ما به شما کتب شیمی 2  از انتشارات مبتکران: مولف مهندس بازرگان و شیمی 3 و شیمی پیش دانشگاهی از انتشارات خیلی سبز می باشد
ریاضی
ریاضی جزو دروسی است که تعدادی از دانش آموزان رشته ی تجربی معمولا ارتباط خوبی با آن برقرار نمی کنند و در یادگیری این درس دچار مشکل هستند.بنابراین برای آن دسته از داوطلبانی که در درس ریاضی ضعیف هستند کتاب آبی قلم چی و برای دانش آموزان متوسط کتاب جامع مهر و ماه و برای دانش آموزان سطح بالاتر کتاب جامع خیلی سبز انتخاب مناسبی خواهد بود.
با توجه به اهمیت انتخاب منابع درسی مناسب پیشنهاد ما به شما عزیزان قبل خرید هر کتاب کمک آموزشی ارتباط با مشاوران سامانه کنکور سراسری و اطلاع از فهرست منابع کنکور تجربی 97 می باشد. همچنین با مطالعه مقاله ثبت نام کنکور سراسری 97  و مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری 97   اطلاعات لازم را دریافت نموده و در صورت داشتن هرگونه سوال با مشاوران سامانه در ارتباط باشید.
 

جهت مشاوره در زمینه فهرست منابع کنکور تجربی 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

آزاد سازی مدرک تحصیلی از طریق عدم کاریابی 97

آزاد سازی مدرک تحصیلی از طریق عدم کاریابی 97

آیا از نحوه آزاد کردن مدرک دانشگاهی از طریق عدم کاریابی اطلاع دارید ؟ آیا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>