امروز 30 اردیبهشت 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / کنکور سراسری / منابع کنکور انسانی 97 سازمان سنجش
فهرست منابع کنکور انسانی 97

منابع کنکور انسانی 97 سازمان سنجش

جهت مشاوره در زمینه منابع کنکور انسانی 97 سازمان سنجش

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

بهترین منابع کنکور انسانی 97 سازمان سنجش و کتاب های کمک آموزشی

متقاضیان کنکور انسانی که امسال قصد شرکت در کنکور سراسری 97 را دارند توجه داشته باشند مهم ترین دغدغه بسیاری از داوطلبان آگاهی از منابع کنکور انسانی 97 و دسترسی به فهرست منابع کنکور انسانی 97 می باشد.

 مشاوران سامانه ثبت نام کنکور سراسری 97 با توجه به ابهاماتی که برای دانش آموزان و متقاضیان برای دریافت منابع درست کنکور سراسری 97 به وجود آمده بر آن شدند که در این مقاله منابع کنکور انسانی ۹۷ معرفی شده توسط سازمان سنجش را معرفی کرده و بعد از آن به معرفی بهترین کتاب های کمک آموزشی کنکور انسانی 97 بپردازند.

ابتدایی ترین گام موفقیت در کنکور سراسری انتخاب منابع مناسب و کارا در ابتدای راه است، بنابراین اگر اولین قدم که اطلاع از فهرست منابع کنکور  انسانی 97 می باشد را محکم بردارید و منابع را به خوبی انتخاب کنید می توانید در مسیر موفقیت به سمت هدف خود گام بردارید. بنابراین در این مقاله ابتدا به معرفی منابع اصلی کنکور سراسری 97 و کنکور انسانی می پردازیم و در مرحله بعدی معیار لازم برای انتخاب منابع را معرفی خواهیم کرد.

 

معرفی منابع کنکور انسانی 97 سازمان سنجش

با توجه به توضیحاتی که در ابتدا به شما عزیزان ارئه دادیم مهم ترین  عامل موفقیت در کنکور سراسری 97 و قبولی در بهترین رشته های کنکور انسانی در آگاهی از منابع کنکور انسانی 97 که توسط سازمان سنجش منتشر شده و در ادامه در اختیار شما عزیزان خواهیم گذاشت. داوطلبان با اطلاع از سرفصل های که باید از کتاب درسی مطالعه نمایند می توانند با برنامه ریزی در زمان از مطالعه قسمت هایی که در سوالات کنکور حذف شده بپرهیزند بنابراین اولین منبع مطالعه برای متقاضیان کتاب درسی می باشد که سال انتشار آن را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.کنکوری های عزیز با مطالعه مقاله لیست رشته های پرطرفدار کنکور انسانی 97 می توانند از لیست رشته ها و زیر گروه ها و ضرایب کنکور انسانی 97 با مشاوران سامانه در ارتباط باشید.

 

فهرست منابع کنکور انسانی 97

 

معرفی منابع کمک آموزشی دروس تخصصی کنکور انسانی 97

قبل از آنکه به سراغ خرید منابع کنکوری بروید باید از خود بپرسید که چه انتظاری از منابع خود دارید به طور قطع به یقین برخی ویژگی های موجود در منابع بایستی وجه تمایز آنها نسبت به سایرین باشد.
یکی از نکاتی که باید مورد توجه داوطلبان کنکور انسانی قرار بگیرد توجه بسیار زیاد به کتاب های درسی است همه ساله مشاوران هنگام معرفی منابع کنکور انسانی این نکته را گوشزد می کنند که ابتدایی ترین و اصلی ترین منبع برای کنکور انسانی کتاب درسی است موضوعی که شاید برای منابع کنکور ریاضی و منابع کنکور تجربی کمتر مطرح شود، به هرحال منابع زیر  به عنوان منابع کنکور ۹۷ انسانی پیشنهاد می گردند.

 

ادبیات فارسی

داوطلبان بعد از مطالعه دقیق کتاب درسی خود می توانند از کتب املا و لغت ( انتشارات کلک معلم ، انتشارات دریافت ، انتشارات خیلی سبز و انتشارات گاج ) و زبان فارسی 3 ( کتاب تخته سیاه ، دریافت ، گاج ، قلم چی و مبتکران ) و برای قرابت معنایی ( انتشارات کلک معلم ، انتشارات نشر الگو ، انتشارات دریافت ، کتاب آبی قلم چی و انتشارات خیلی سبز ) را می توانند تهیه نمایند.

 

زبان و ادبیات فارسی

همچنین با توجه به مهم بودن درس زبان و ادبیات فارسی می توانید برای آرایه های ادبی ( انتشارات کلک معلم ، انتشارات گاج و انتشارات تخته سیاه )
تاریخ ادبیات ایران و جهان 1 و 2 کتاب آبی انتشارات قلم چی یا انتشارات شبقره و کتاب سبز انتشارات قلم چی ) و عروض و قافیه ( کتاب سبز قلم چی، کتاب مبتکران )و متون نظم و نشر ( کتاب سبز و آبی قلم چی ، کتاب گاج سبز و کتاب مبتکران ) استفاده نمایید.

 

دین و زندگی

برای مطالعه کتاب دین و زندگی اولین قدم مطالعه دقیق کتاب درسی و در مرحله بعدی مطالعه کتاب جامع دین و زندگی نقره ای گاج می باشد.

 

عربی

داوطلبان می توانند برای درس عربی از کتاب عربی اختصاصی ( انتشارات گاج و انتشارات مبتکران ) استفاده نمایند.

 

زبان انگلیسی

کتاب 4 جلدی زبان انگلیسی نوشته آقای کیاسالار از انتشارات شبقره و کتاب های پیشنهادی استادبانک دروس اختصاصی کنکور انسانی منابع مناسبی برای کتب کمک درسی می باشند.

 

ریاضی

متقاضیان کنکور انسانی برای مطالعه درس ریاضی می توانند از کتب میکروطبقه بندی شده انتشارات گاج و کتاب آبی انتشارات قلم چی استفاده نمایند.

 

اقتصاد

کنکوری ها می توانند برای مطالعه از کتاب های کمک آموزشی مبتکران و کمک آموزشی آبی قلم چی و کتاب کمک آموزشی انتشارات شبقره استفاده نمایند.

 

علوم اجتماعی

منبع متفرقه ای نیاز نیست و خواندن کتاب های درسی در این درس کفایت می کند.

 

تاریخ و جغرافیا

کتب تاریخ و جغرافی آبی قلم چی و کتاب های آقای ذنوبی و تاریخ و جغرافی رزمندگان

 

فلسفه و منطق

کتاب های آبی قلم چی برای تست و آموزش منطق از انتشارات شبقره با تالیف آقای رضایی مقدم و یزدانی و کتاب مبتکران با تالیف آقای حجازیان

 

سخن آخر با داوطلبان برای انتخاب منابع مناسب کنکور انسانی

 تمام داوطلبان کنکور سراسری باید به این موضوع توجه داشته باشند که انتخاب بهترین منابع کمک آموزشی برای کنکور سراسری 97 کار بسیار دشواری است. با توجه به اینکه متقاضیان کنکور سراسری در تمام سنین و دوره های آموزشی نظام جدید و نظام قدیم می باشند هنگام انتخاب کتب کمک آموزشی باید بر اساس شرایط فردی و میزان زمانی که برای مطالعه دروس خود می گزارند و میزان زمانی که برای این داوطلبان باقی مانده اقدام به تهیه کتب کمک آموزشی نمایند بنابراین پیشنهاد سامانه ثبت نام کنکور سراسری قبل از خرید کتب کمک آموزشی ارتباط با مشاوران سامانه می باشد. همچنین برای دریافت اطلاعات در رابطه با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 97  و نحوه ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 و رفع نقص اطلاعات کارت با مطالعه مقاله می توانید اطلاعات لازم را دریافت نمایید. همچنین مطالعه مقاله  ثبت نام کنکور سراسری 97 و  شرایط ثبت نام کنکور سراسری 97 را به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم.

 

 

 

 

 

جهت مشاوره در زمینه منابع کنکور انسانی 97 سازمان سنجش

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

آزاد سازی مدرک تحصیلی از طریق عدم کاریابی 97

آزاد سازی مدرک تحصیلی از طریق عدم کاریابی 97

آیا از نحوه آزاد کردن مدرک دانشگاهی از طریق عدم کاریابی اطلاع دارید ؟ آیا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>