امروز 22 ژانویه 2021 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

مدارک لازم برای دریافت دانشنامه دانشگاه آزاد

مدارک لازم برای دریافت دانشنامه دانشگاه آزاد 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه مدارک لازم برای دریافت دانشنامه دانشگاه آزاد 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا از مدارک لازم برای دریافت دانشنامه دانشگاه آزاد اطلاع دارید ؟ آیا از نحوه صدور دانشنامه دانشگاه آزاد اطلاع دارید؟ آیا قصد ترجمه دانشنامه دانشگاه آزاد را دارید اما از روند ترجمه دانشنامه دانشگاه آزاد مطلع نیستید ؟ در صورتی که به هر دلیلی قصد دریافت دانشنامه دانشگاه آزاد را دارید برای اطلاع از روند دریافت دانشنامه دانشگاه آزاد این اطلاعیه را مطالعه نمایید.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با مدارک دریافت دانشنامه دانشگاه آزاد و نحوه صدور دانشنامه دانشگاه آزاد و شرایط دریافت دانشنامه دانشگاه آزاد از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

مدارک دریافت دانشنامه دانشگاه آزاد 97 – 98

متقاضیان برای ارائه درخواست دریافت دانشنامه دانشگاه آزاد باید مدارک لازم را به همراه داشته باشند در ادامه به معرفی مدارک لازم خواهیم پرداخت.

  • ارائه اصل کارت شناسایی معتبر (کارت ملی، شناسنامه)
  • تحویل مدرک تنها به فرد فارغ التحصیل یا کسانیکه از ایشان وکالت نامه محضری داشته باشند امکان پذیر می باشد. (ارائه مدارک وکیل و موکل الزامی است)
  • فارغ التحصیلان مشمول با ارائه برگ سبز نظام وظیفه – گواهی اشتغال به تحصیل مقطع بالاتر – گواهی اشتغال به خدمت شاغلین نیروهای مسلح – نامه اشتغال به خدمت سربازی
  • ارائه اصل کارت پایان خدمت یا معافیت
  • ارائه اصل گواهینامه موقت
  • توجه به نکات الزامی می باشد
  • تحویل مدرک فارغ التحصیلی و اصل مدرک پایه به دانشجو منوط به تسویه حساب کامل با دانشگاه می باشد.
  • ارسال تاییدیه تحصیلی و ریزنمرات فقط از طریق دبیرخانه ستاد امکان پذیر می باشد و تحویل به شخص فارغ التحصیل امکان پذیر نمی باشد.

نحوه دریافت دانشنامه دانشگاه آزاد 97 – 98

مدارک لازم برای دریافت دانشنامه دانشگاه آزاد 97 – 98 : درصورتی که فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستید و قصد دریافت دانشنامه دانشگاه آزاد را دارید باید در ابتدا درخواست خود را به مرکز اعلام نمایید، چنانچه برای تایید ریزنمرات به سازمان مرکزی مراجعه می‌کنید بهتر است در همان زمان دانشنامه خود را نیز برای تایید به سازمان مرکزی ارائه نمایید، یک روز پس از تحویل دانشنامه به سازمان مرکزی ، دانشنامه شما برای ترجمه تایید خواهد شد.

مدارک لازم برای دریافت دانشنامه دانشگاه آزاد 97 – 98 : و شما برای دریافت دانشنامه خود باید به سازمان مرکزی مراجعه و  پس از تایید مدراک شما توسط سازمان مرکزی، شما می‌توانید به دارالترجمه مراجعه و نسبت به ترجمه دانشناه خود اقدام نمایید.  برخی از دانشگاه هایی که شما مدارک خود را برای آنها ارسال می‌کنید، تنها ریزنمراتی را که به صورت رسمی از طرف دانشگاه محل تحصیل شما ارسال شده‌ا‌ند قبول می‌کنند. بر خلاف دانشجویان دانشگاه های دولتی که می‌توانند از دانشگاه خود پاکت آرم‌دار دریافت کرده و ریزنمرات را شخصاً به همراه سایر مدارک لازم پست کنند ، فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد چنانچه بخواهند ریزنمرات خود را به صورت رسمی و Sealed شده برای دانشگاه مقصد ارسال کنند باید منحصرا به معاونت بین الملل دانشگاه آزاد مراجعه نمایند .

مدارک لازم برای دریافت دانشنامه دانشگاه آزاد 97 – 98 : متقاضیان بعد از دریافت دانشنامه دانشگاه آزاد شما می‌توانید همراه با مدارک ، مدارکی نظیر رزومه و انگیزه نامه ( SoP ) را نیز ارسال نمایید.  امکان ارسال مدارک از طریق کاراپست نیز وجود دارد. اگر غیر از مدرک تحصیلی ، ریزنمرات و توصیه نامه قصد ارسال مدارک دیگری را دارید می بایست همراه خود پاکت A3 برای قراردادن پاکتی که توسط امور بین الملل مهروموم می گردد و مدارک خود به همراه داشته باشید .

در صورت بروز هرگونه مشکل در مراحل دریافت دانشنامه دانشگاه آزاد از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

برای دریافت اطلاعات روی لینک آبی کلیک نمایید.

مدارک لازم برای دریافت مدرک المثنی دانشگاه آزاد

نحوه آزاد کردن مدرک دانشگاهی وزارت بهداشت 97

آزاد سازی مدرک تحصیلی از طریق عدم کاریابی 97

 

جهت مشاوره در زمینه مدارک لازم برای دریافت دانشنامه دانشگاه آزاد 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان مشهد

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 99 – 1400

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 99 – 1400 : کنکوری هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *