امروز 28 شهریور 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / مدارس / تیزهوشان / مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98
مدارک لازم جهت ثبت نام تیزهوشان97

مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98

جهت مشاوره در زمینه مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98
Rate this post

آیا از مدارک ثبت نام تیزهوشان در سال 97 اطلاع دارید؟
ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 از 25 بهمن ماه آغاز شد.
 داوطلبان ی که قصد ثبت نام در آزمون تیزهوشان 97 در پایه ششم و نهم را دارند باید از مدارک ثبت نام تیزهوشان برای پر کردن فرم ثبت نام باید اطلاع داشته باشند و در صورت انجام ثبت نام توسط مدرسه مدارک لازم برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان را در اختیار مسئول ثبت نام قرار دهند.
با توجه به امکانات تحصیلی در مدارس تیزهوشان هرساله متقاضیان ثبت نام در آزمون تیزهوشان افزیش می یابد. به دلیل  رقابت بسیار بالا بین دانش آموزان برای قبولی در آزمون تیزهوشان 97 – 98  و سوالات بسیار شما والدین و دانش آموزان در رابطه با زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان و شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 ، مشاوران سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان در این مقاله به توضیح دقیق این موارد و به پاسخ سوالات شما پرداخته اند.
برای اطلاع ازنحوه مطالعه دروس برای قبولی در آزمون تیزهوشان۹۷ و در صورت نیاز به معلم برای توضیح برخی مباحثی که درآن مشکل دارید می توانید با مشاران سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان تماس گرفته و از هرکجای کشور که هستید پاسخ تمام سوالات خود را دریافت نمایید و در صورت نیاز به دبیر برای حضور در منزل از بهترین دبیران محل زندگی خود مطلع و از روند آموزشی این دبیران استفاده نمایید.

مدارک ثبت نام تیزهوشان 97-98 ششم ابتدایی و نهم

مدارک ثبت نام تیزهوشان 97 – 98  برا ی دوره متوسطه اول و دوم به یکسان بوده اما شرایط ثبت نام برای این داوطلبان متفاوت می باشد. که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.
1- تکمیل فرم ثبت نام در آزمون: داوطلبان باید پس از ورود به سامانۀ ثبت نام، فیلدهای مربوط در تقاضانامۀ ثبت نام را تکمیل نمایند.
2- بارگذاری فایل عکس داوطلب با فرمتjpg و اندازه 300در 400پیکسل و یا 200در300پیکس با حجم حداکثر 70کیلو بایت  مربوط به سال جاری
3- واریز مبلغ ثبت نام منحصرا از راه درگاه پرداخت الکترونیکی
با توجه به حجم زیاد داوطلبان برای ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98 در صورت بروز مشکل در امر ثبت نام و مشکل برای وارد شدن به سایت ثبت نام می توانید با مشاوران سامانه تیزهوشان در ارتباط بوده و با ارائه اطلاعات ثبت نام خود را به مشاوران بسپارند.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 97

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97  از 25 بهمن ماه سال 96 آغاز و تا اوایل اسفند ماه ادامه خواهد داشت، ثبت نام تیزهوشان 97 در دو مرحله یکبار در اسفند ماه انجام شده و داوطلبان اطلاعات خود را در سایت وارد کرده و در فروردین ماه باید مجدد اطلاعات خود را تکمیل و هزینه ثبت نام را پرداخت نمایند.

ثبت نام آزمون تیزهوشان برای دو پایه ششم به هفتم  و نهم به دهم برگزار میشود، بنابراین داوطلبان باید با مراجعه به سایت ثبت نام تیزهوشان Amoon.medu.ir بصورت اینترنی اقدام به ثبت نام خود نمایند. دانش آموزان دقت داشته باشند ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98 در دو مرحله انجام می شود اولین مرحله داوطلبان اطلاعات خود را وارد سایت کرده و در مرحله دوم هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان را پرداخت می نمایند.

1-بعد از وارد شدن به سایت ثبت نام تیزهوشان 97 داوطلبان با وارد نمودن اطلاعات فردی و پایه ای که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان آن را دارند می توانند وارد صفحه بعدی شده و فرم ثبت نام خود را تکمیل می نمایند.

2-بعد از پرداخت هزینه داوطلبان وارد صفحه نهایی شده و تمام اطلاعات خود را مشاهده می کنند، در این قسمت دانش آموزان دقت داشته باشند باید تمام اطلاعات خود را یاداشت و یا از آن پرینت تهیه نمایند و تا زمان اعلام نتایج تیزهوشان 97-98 در نزد خود نگه دارید تا در مراحل بعدی آزمون تیزهوشان دچار مشکل نشوند. 

در صورت داشتن هرگونه سوال در مراحل ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97  می توانید از خدمات تلفنی مشاوران سامانه ثبت نام تیزهوشان بهرمند شوید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید و با مطالعه مقاله سایت ثبت نام تیزهوشان اطلاعات لازم در رابطه با سایت تیزهوشان را دریافت نمایید.

 شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 97

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97 :با توجه به اینکه شرایط ثبت نام در دو پایه متفاوت بوده داوطلبان دقت داشته باشند شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم  97-98 اشتغال به تحصیل متقاضی در پایه ششم و  همچنین کسب نمره خیلی خوب در تمامی دروس یا کسب نمره خوب در حداکثر یک درس و خیلی خوب در سایر دروس در پایان پایه تحصیلی پنجم ابتدایی الزامی می باشد . از دیگر شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان داشتن تابعیت ایرانی بوده و البته ثبت نام دانش آموزان غیر ایرانی هم با رعایت شرایط و ضوابطی قابل انجام می باشد.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم  97 :یکی از مهم ترین شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم  97-98 اشتغال به تحصیل دانش آموز در پایه نهم می باشد همچنین معدل سالانه دانش آموز در پایه هشتم باید بالای 19 باشد.

در صورت یکه قصد ثبت نام در آزمون نمونه دولتی را دارید برای اطلاع از مدارک ثبت نام تیزهوشان با سامانه در ارتباط بوده و سوالات خود را از مشاوران بپرسید.

جهت مشاوره در زمینه مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان97

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 97-98

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 97-983.6 (72%) 10 votes اعلام نتایج آزمون پایه دهم سمپاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>