امروز 28 می 2020 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی 97 - 96

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی97 اطلاع دارید؟

داوطلبانی که قصد ثبت نام بدون کنکو  دانشگاه علمی کاربردی را دارند باید به آن توجه داشته باشند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی97 در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی برای دو وردی مهم و بهمن بصورت بدون کنکور انجام می شود و به دلیل و تنوع بالا در رشته های ارائه شده در این دانشگاه بسیاری از داوطلبان قبل از ثبت نام علاقمند به آگاهی از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی97 و شهریه ثبت نام در این رشته ها می باشند با توجه به افزایش سوالات شما عزیزان مشاوران سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تصمیم گرفتند تا در این مقاله به معرفی رشته های علمی کاربردی 97 بپردازند.

بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال در هر سن و هر شرایطی و با هر مقطع تحصیلی که هستید برای اطلاع  از نحوه ثبت نام در رشته های دانشگاه علمی کاربردی در سال 97 می توانید با مشاوران سامانه در ارتباط بوده و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

دانشگاه علمی کاربردی تحت نظارت وزارت علوم بوده و مدرکی که به دانشجویان داده می شود مورد تایید سایر ارگان ها و نهاد ها می باشد. داوطلبان توجه داشته باشند یکی از دلایل افزایش متقاضیان برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی علاوه بر مقرون به مصرفه بودن تنوع بالا در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی می باشد و داوطلبان با هر دیپلم و فوق دیپلمی که دارند می توانند با داشتن شرایط ثبت نام علمی کاربردی در رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی و رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی ثبت نام نمایند.

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی 97 (مقطع کاردانی)

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی 97 در مقطع کاردانی در 4 گروه صنعت ، کشاورزی ، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر ارائه می شود. دلیل تنوع و ارائه جزئی ترین رشته ها دانشگاه علمی کاربردی 97 و افزایش لیست رشته های علمی کاربردی در هر سال و آموزش دانشجویان و نیروه های کارآمد در زمینه های تخصصی و برطرف کردن نیازهای بازار کار باعث افزایش و علاقمندی روز افزون داوطلبان برای پذیرش در رشته های دانشگاه علمی کاربردی شده است، دانشگاه علمی کاربردی برای تمام  رشته ها، دوره های آموزشی را فراهم آورده تا دانشجویان بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی با توجه به دوره های که گذرانده اند به راحتی بتوانند در حیطه تحصیل خود اقدام به درآمد زایی و اشتغال و استخدام نمایند. بنابراین آنچه که برای متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اهمیت دارد اطلاع از راهنمای انتخاب رشته کاردانی دانشگاه علمی کاربری   و رعایت نهایت دقت در انتخاب رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی می باشد با کلیک بر روی لینک آبی و مطالعه مقاله لیست رشته های کاردانی علمی کاربردی 97 اطلاعات لازم در رابطه با نحوه پر نموده فرم ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی علمی کاربردی را دریافت خواهید نمود.

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی 97 (مقطع کارشناسی)

بنابراین داوطلبان باید همزمان با ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی، لیست رشته هایی که قصد ادامه تحصیل در آن را دارند وارد فرم ثبت نام نمایند، همچنین هیچ محدودیت انتخابی برای داوطلبان وجود ندارد. لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی 97 در مقطع کاردانی به کارشناسی در 4 گروه صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر ارائه می شود.

دلیل تنوع و ارائه جزئی ترین رشته ها در دانشگاه علمی کاربردی، آموزش دانشجویان و نیروه های کارآمد در زمینه های تخصصی و برطرف کردن نیازهای بازار کار می باشد، دانشگاه علمی کاربردی برای ریزترین رشته ها  دوره های آموزشی را فراهم آورده تا دانشجویان بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی با توجه به دوره های که گذرانده اند به راحتی بتوانند در حیطه تحصیل خود اقدام به درآمد زایی و اشتغال و استخدام نمایند. بنابراین آنچه که برای متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اهمیت دارد اطلاع از نحوه انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربری   و رعایت نهایت دقت در انتخاب رشته های دانشگاه علمی کاربردی می باشد با کلیک بر روی لینک آبی و مطالعه مقاله لیست رشته های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی 97 اطلاعات لازم در رابطه با نحوه پر نموده فرم ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی علمی کاربردی را دریافت خواهید نمود.

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 97-98

همانطور که توضیح دادیم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97 در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی بصورت اینترنی و دو بار در سال برای ورودی مهر و بهمن انجام میشود، زمان ثبت نام برای ورودی مهر در مرداد ماه و زمان ثبت نام برای ورودی بهمن در دی ماه انجام می شود.  بلافاصله بعد از اعلام زمان دقیق ثبت نام کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی 96 – 97 در همین مقاله زمان ثبت دانشگاه علمی کاربردی  97در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

 

جهت مشاوره در زمینه لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

سهمیه مناطق در کنکور 97

تاثیر سهمیه مناطق در کنکور سراسری 99

با توجه به اهمیت سهمیه کنکور 99 و مهم بودن سهمیه به عنوان یکی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *