امروز 28 شهریور 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / بلاگ / دانشگاه آزاد / شهریه ثبت نام مدارس شاهد 97 – 98

شهریه ثبت نام مدارس شاهد 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه شهریه ثبت نام مدارس شاهد 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شهریه ثبت نام مدارس شاهد 97 – 98
Rate this post

دانش آموزانی که قصد ثبت نام مدارس شاهد را دارید، آیا از میزان شهریه مدارس شاهد 97 – 98 اطلاع دارید ؟ آیا دانش آموزانی که با استفاده از سهمیه موفق به ثبت نام در مدارس شاهد می شوند باید شهریه پرداخت کنند ؟ میزان شهریه مدارس شاهد 97 برای فرزندان شهدا و جانبازان چقدر است ؟ میزان شهریه مدارس شاهد برای دانش آموزان با سهمیه غیر ایثارگر چقدر است؟ آیا شهریه ثبت نام مدارس شاهد برای نوه خیر و یا دانش آموزانی که با سهمیه شهدا اقوام درجه یک وارد مدرسه شاهد می شوند یکسان است ؟

هنچنین در برخی مدارس مبلغ شهریه برای فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان پنجاه درصد و فرزندان ایثارگران و آزادگان کمتر و یا بصورت رایگان می باشد. در سال گذشته میزان شهریه مدارس شاهد 97 در مقطع ابتدایی از سیصدو هشتاد تا پانصد و هشتاد هزار تومان ، در مقطع راهنمایی از چهارصد و چهل تا ششصد و شصت هزار تومان، در مقطع دبیرستان از پانصد و سی هزار تا هشتصد و شصت هزار تومان بوده است. در ادامه به معرفی شهریه مدارس شاهد 97 خواهیم پرداخت.

در صورت داشتن سوال در رابطه با شهریه مدارس شاهد 97 برای هر منطقه و هر شهری که هستید از طریق ارتباط با مرکز می توانید پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

میزان شهریه ثبت نام مدارس شاهد 97 – 98

بنابراین آنچه که به عنوان شهریه مدارس شاهد 97 مطرح می شود، بابت  کلاس ‌های تقویتی و جبرانی و برنامه های اضافی است که مدارس شاهد اجرا می شود.  همچنین تحصیل برای فرزندان شهداء ، آزادگان و جانبازان 50% و بالاتر در مدارس شاهد به صورت رایگان می باشد. شهریه ثبت نام مدارس شاهد 97 – 98 اعلام شده است ، برای اطلاع از میزان شهریه مدارس شاهد 97 – 98 در تمامی مقاطع و تمامی شهرها از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوال خود را دریافت نمایید.

 همچنین شهریه نسبت به سال گذشته مشمول افزایش 10درصدی شده است. شهریه مدارس شاهد دوره ابتدایی بین 380 تا 640 هزار تومان، شهریه مدارس شاهد دوره اول متوسطه بین 440 تا 730 هزار تومان و شهریه مدارس شاهد دوره دوم متوسطه بین 530 تا 950 هزار تومان تعیین شده که به حسب شرایط بومی و منطقه‌ای استانها بین این دو رقم خواهد بود.

زمان ثبت نام مدارس شاهد 97 – 98

ثبت نام مدارس شاهد 97 : طبق اطلاعیه صادر شده، ثبت نام مدارس شاهد در پایه اول ابتدایی – هفتم – دهم و میان پایه انجام میشود، اما با این تفاوت که زمان ثبت نام مدارس شاهد در هر مقطع متفاوت خواهد بود.

زمان ثبت نام مدارس شاهد پایه اول ابتدایی

زمان ثبت نام مدارس شاهد پایه اول از خردادماه آغاز و تا پانزدهم ادامه خواهد داشت.

زمان ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم و دهم

ثبت نام مدارس شاهد در مقطع هفتم و دهم ازاویل تیرماه آغاز و تا 14 ادامه خواهد داشت.

نحوه ثبت نام مدارس شاهد در سال 97 – 98

در مورد نحوه ثبت نام مدارس شاهد 97 – 98، همانطور که گفتیم ثبت نام اولیه بصورت اینترنتی با مراجعه به سایت ثبت نام مدارس شاهد انجام می شود.

بعد از ثبت نام در سایت مدارس شاهد97 – 98 ، اطلاعات دانش آموزان پس از یک روز برسی، نتایج  اعلام خواهد شد بعد از اعلام اسامی دانش آموزان چندبرابر ظرفیت در مرحله بعدی  برای ثبت نام مدارس شاهد 97  طی یک هفته مدارک ارائه شده توسط دانش آموزان بررسی و بعد از 5 روز مدارک ثبت نام مدارس شاهد در منطقه آموزش و پرورش مربوطه تایید خواهد شد، و در صورت کسب امتیاز لازم برای ثبت نام مدارس شاهد در پایه های مختلف در سال 97، مدرسه های تعیین شده در اختیار دانش آموز قرا گرفته و داوطلب می تواند با مراجعه به این مدارس ثبت نام خود را انجام دهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر روی لینک آبی کلیک نمایید.

شرایط ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی 97 – 98

شرایط ثبت نام در مدارس غیر انتفاعی 97 – 98 

سایت ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز 97 – 98

شرایط ثبت نام مدارس شاهد 97 – 98 

زمان ثبت نام مدارس شاهد 97-98

پیش ثبت نام مدارس شاهد 97 

مدارک لازم برای ثبت نام مدارس شاهد 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه شهریه ثبت نام مدارس شاهد 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان مشهد

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 97 – 98

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 97 – 984 (80%) 1 vote …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>