امروز 04 دسامبر 2020 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

شهریه مدارس تیزهوشان

شهریه مدارس تیزهوشان در سال 99 – 1400

جهت مشاوره در زمینه شهریه مدارس تیزهوشان در سال 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا از شهریه مدارس تیزهوشان در سال 99 اطلاع دارید؟

مدارس تیزهوشان با توجه به امکاناتی که در اختیار دانش آموزان خود می گذارند و به عنوان مدارس برتر و دارای امکانات عالی آموزشی و بهترین دبیران، آزمایشگاه و… از هزینه های بالایی برخوردار است اما به دلیل سطح کیفی این مدارس اکثر والدین این هزینه را متقبل شده و برای تحصیل بهتر فرزندانشان ملزم به پرداخت این هزینه ها می شوند.

با توجه به سوالات شما والدین در رابطه با شهریه ثبت نام مدارس تیزهوشان در سال 99 در مقاطع مختلف و اطلاع از نحوه پرداخت شهریه مدارس تیزهوشان و نحوه قسط بندی و پرداخت از طریق چک ویا سفته .. د راین مقاله به توضیح میزان شهریه مدارس تیزهوشان در سال جدید پرداخته ایم.

در صورت اطلاع از آدرس نزدیکترین مدارس تیزهوشان محل زندگی خود و اطلاع از شهریه پرداختی در این مدارس می توانید با سامانه ثبت نام تیزهوشان در ارتباط بوده و سوالات خود را از مشاوران بپرسید.

 

میزان شهریه مدارس تیزهوشان در مقاطع مختلف

نظر اغلب خانواده ها در رابطه با شهریه مدارس دولتی از قبیل هیات امنایی، سمپاد و یا تیزهوشان، شاهد و نمونه دولتی این است، که شهریه ها بسیار بالا می باشد. شهریه برخی از مدارس به چندین میلیون نیز می رسد.
معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان گفت: براساس مصوبه هیئت امنای سازمان مدارس استعدادهای درخشان «سمپاد» 50 درصد شهریه مدارس غیردولتی هر شهرستان و منطقه آموزشی است و به عنوان شهریه این مدارس تعیین می‌شود، بر این اساس شهریه مدارس سمپاد در کشور متفاوت است.

در سال جاری درصد رشد شهریه مدارس تیزهوشان در دوره متوسطه دوم و پیش دانشگاهی کمتر از 15 درصد می باشد.

اصولا در هر سال تحصیلی شهریه مدارس تیزهوشان بر اساس شهریه مدارس غیر دولتی مصوب سنجیده می شود به طوری که شهریه در این مدارس به صورت درصدی از شهریه مصوب مدارس غیر دولتی محاسبه می گردد .

شهریه مدارس در دوره ابتدایی 31 ساعت درس ارائه می‌شود که ‌25 ساعت آن برنامه مصوب درسی و 6 ساعت فوق برنامه است، بنابراین شهریه مدارس ابتدایی غیردولتی در شهر تهران 2 میلیون و 22هزار تومان و سقف آن 5 میلیون و 595هزار تومان است.

شهریه مدارس در دوره متوسطه اول 38ساعت درسی وجود دارد که 30 ساعت برنامه درسی مصوب و 8 ساعت فوق برنامه است. کمترین میزان شهریه مصوب شهر تهران در این دوره 2 میلیون و990هزارتومان و بیشترین میزان آن 6 میلیون 856هزار تومان است.

شهریه دوره متوسطه دوم نیز 42 ساعت درس ارائه می شود که 34 ساعت آن برنامه مصوب درسی و 8 ساعت آن فوق برنامه است و میزان شهریه در این دوره 3 میلیون و 780 هزار تومان و سقف آن 8 میلیون و 419 هزار تومان است.

میزان شهریه در دوره پیش دانشگاهی 40 ساعت درس ارائه می شود که 16 ساعت آن فوق برنامه است، بر این اساس در شهر تهران کمترین میزان شهریه در این دوره 4 میلیون و 725 هزار تومان و بیشترین میزان آن 10میلیون و 524 هزار تومان است.

بنابراین برای اطلاع از میزان شهریه کلیه مقاطع در مدارس تیزهوشان، شاهد و نمونه دولتی و مدارس غیر انتفاعی محل زندگی خود می توانید با سامانه در ارتباط بوده و از آخرین میزان شهریه در مدارس مطلع شوید.

 

نحوه پرداخت شهریه مدارس تیزهوشان 

با توجه به هزینه های بالا برای تحصیل در مدارس غیر دولتی این مدارس تمهیداتی از قبیل پرداخت شهریه به صورت اقساط را در نظر گرفتهاند تا ان دسته از متقاضیانی که در این مدارس تحصیل می کننند بتوانند هزینه ها و شهریه مدارس تیزهوشان را به راحتی پرداخت نمایند. نحوه پرداخت و قسط بندی شهریه در مدارس تیزهوشان در هر منطقه و هر شهر را خود مدرسه تعیین کرده و با مراجعه به مدارس و یا از طریق تماس با سامانه ثبت نام تیزهوشان می توانید مبلغ و نحوه پرداخت شهریه مدارس تیزهوشان را دریافت نمایید.

زمان و نحوه ثبت نام در مدارس تیزهوشان 99

زمان ثبت نام در مدارس تیزهوشان در بهمن ماه بوده و داوطلبان برای تحصیل در مدارس تیزهوشان در آزمون ورودی که بین دانش آموزان بصورت هماهنگ برگزار می شود شرکت نمایند. ثبت نام ازمون تیزهوشان در دو پایه ششم ابتدای و نهم انجام می شود و دانش آموزان برای ثبت نام در این آزمون باید شرایطی را دارا باشند تا مجاز به ثبت نام در این آزمون شوند که با مطالعه مقاله ثبت نام آزمون تیزهوشان و اطلاع از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 99 اطلاعات لازم را می توانند دریافت نمایند.

جهت مشاوره در زمینه شهریه مدارس تیزهوشان در سال 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

کارت ورود به جلسه تیزهوشان ششم به هفتم97

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 : به اطلاع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *