امروز 28 می 2020 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

شهریه دبیرستان انرژی اتمی 96-97

شهریه دبیرستان انرژی اتمی 96 – 97 پایه دهم، یازدهم و داوزدهم

جهت مشاوره در زمینه شهریه دبیرستان انرژی اتمی 96 – 97 پایه دهم، یازدهم و داوزدهم

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا از شهریه دبیرستان انرژی اتمی و هزینه ثبت نام آزمون دبیرستان انرژی اتمی اطلاع دارید؟

با توجه به اینکه دبیرستان انرژی اتمی جز مدارس غیر دولتی بوده و یکی از بهترین مدارس غیر دولتی که با مدارس تیزهوشان برابری می کند و این به دلیل سطح آموزشی بالای این مدرسه می باشد، دانش آموزان برای تحصیل در دبیرستان انرژی اتمی باید شهریه پرداخت کنند. مطمنن به دلیل امکانات رفاهی و سطح علمی بالای این مدرسه، دانش آموزان و والدین باید به این نکته توجه داشته باشند که شهریه دبیرستان انرژی دولتی با توجه به امکاناتی که به دانش آموزان ارائه می دهد، نسبت به دیگر مدارس بیشتر می باشد. به دلیل سوالات بسیار شما در رابطه با شهریه دبیرستان انرژی اتمی در پایه دهم یازدهم و دوازدهم در این مقاله به توضیح کلی در رابطه با شهریه دبیرستان انرژی اتمی می پردازیم، در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با روند ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی و هزینه ثبت نام ازمون دبیرستان انرژی اتمی از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را می توانید دریافت نمایید.

برای اطلاع از زمان و شرایط ثبت نام آزمون دبیرستان انرژی اتمی روی لینک آبی کلیک نمایید.

برای دریافت منابع آزمون ورودی پایه یازدهم کلیک نمائید.

 

شهریه دبیرستان انرژی اتمی در پایه دهم، یازدهم و دوازدهم

 همانطور که توضیح دادیم با توجه به سطح علمی بالای دبیرستان انرژی اتمی و رغابت این مدارس با مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی،  و با توجه به غیر انتفاعی بودن این مدارس شهریه دبیرستان انرژی اتمی نسبت به مدارس دیگر بالاتر می باشد. پس والدین به این موضوع توجه داشته باشند آنچه که به طور کلی برای شهریه دبیرستان انرژی اتمی با توجه به ساعات تعیین شده توسط آموزش و پرورش کشور ارائه می شود، قابل قبول بوده و مبلغ این شهریه را در اختیار شما عزیزان خواهیم گذاشت، اما داوطلبان و دانش آموزان به این موضوع دقت داشته باشند به دلیل کلاس های آموزشی و ساعات درسی بیشتر در این مدارس علاوه بر شهریه تعیین شده توسط دولت، شهریه برای این کلاس ها باید پرداخت شود.

شهریه مدارس در مناطق مختلف  بر حسب هر منطق شهرداری متفاوت بوده،  برای مثال کف شهریه دبیرستان انرژی اتمی پسرانه در منطقه 6 تهران 7,938,000 می باشد و در مناطق دیگر با توجه به کلاس های آموزشی بیشتر خواهد بود . همانطور که توضیح دادیم به دلیل سطح کیفی بالای دبیرستان انرژی اتمی و رغابت دانش آموزان این مدرسه با دانش آموزان المپیادی، دریافت شهریه نسبتا بالا در این مدارس از دانش آموزان ممکن می باشد. بنابراین بهتر است متقاضیان قبل از ثبت نام آزمون دبیرستان انرژی اتمی، از میزان شهریه دبیرستان انرژی اتمی در پایه های مختلف اطلاع کافی داشته باشند سپس نیبت به ثبت نام اقدام نمایند.

هزینه ثبت نام آزمون دبیرستان انرژی اتمی 97 – 98

هزینه ثبت نام آزمون دبیرستان انرژی اتمی شامل هزینه های پیش ثبت نام آزموندبیرستان انرژی اتمی می باشد، که می بایست توسط داوطلبان پرداخت گردد. جهت این کار داوطلبان باید از طریق کارت های عضو شتاب مبلغ 300000 ریال را به حساب دبیرستان انرژی اتمی واریز نمایند. در صورتی که داوطلبان قصد پرداخت هزینه آزمون به طریق غیر از کارت بانکی را دارند لازم است مبلغ یاد شده را به شماره حسابتایین شده توسط دبیرستان که از طریق تماس با سامانه در اختیار شما قرار خواخد گرفت، نزد بانک پارسیان شعبه کوی دانشگاه ( قابل پرداخت در کلیه شعب بانک پارسیان) پرداخت نموده در موقع پرداخت شماره فیش واریزی و نام و نام خانوادگی دانش آموز اهمیت دارد و باید قید شود. پس از باید به سایت دبیرستان مراجعه و شماره فیش واریزی را در بخش انتخاب خدمات پرداخت درج نمایید.

در صورت داشتن هرگونه سوال در مراحل ثبت نام و انجام  پیش ثبت نام آزمون دبیرستان انرژی اتمی می توانید از طریق ارتباط با سامانه ثبت نام خود را انجام دهید.

زمان و نحوه ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی 97 – 98

زمان و نحوه ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی جهت سال تحصیلی 97-98 از بهمن ماه آغاز و تا اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. ثبت نام به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون دبیرستان انرژی اتمیwww.aehighschool.com انجام می شود . لازم است قبل از ثبت نام، هزینه ثبت نام آزمون دبیرستان انرژی اتمی را پرداخت نمایند.

زمان برگزاری آزمون دبیرستان انرژی اتمی 97-98

زمان برگزاری ازمون دبیرستان انرژی اتمی در پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم متفاوت می باشد. آزمون ورودی پایه دهم رشته های ریاضی فیزیک ،علوم تجربی و انسانی در خرداد ماه برگزار می گردد وآزمون ورودی پایه یازدهم و دوازدهم دراردیبهشت ماه برگزار می گردد.

کلیه داوطلبان باشگاه المپیاد متقاضی ثبت نام آزمون دبیرستان انرژی اتمی می باشند و در سال های گذشته در یک رشته المپیادی مطالعه داشته اند می بایست در سایت فرم مخصوص المپیاد را با دقت تکمیل فرمایند، پس از تکمیل این فرم از باشگاه المپیاد جهت شرکت در جلسه توجیهی و آزمون ورودی باشگاه المپیاد دعوت خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتردر رابطه با زمان و شرایط ثبت نام المپیاد دانش آموزی با مراجعه به سایت اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

جهت مشاوره در زمینه شهریه دبیرستان انرژی اتمی 96 – 97 پایه دهم، یازدهم و داوزدهم

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

Olympiad.sanjesh.org

Olympiad.sanjesh.org زمان اعلام نتایج المپیاد دانشجویی سال 97

سایت Olympiad.sanjesh.org  زمان اعلام نتایج المپیاد دانشجویی 97 : دانشجویانی که موفق به ثبت نام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *