امروز 28 می 2020 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

شهریه دانشگاه امام حسین

شهریه دانشگاه امام حسین 97

جهت مشاوره در زمینه شهریه دانشگاه امام حسین 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شهریه دانشگاه امام حسین چقدر است ؟ آیا از میزان شهریه دانشگاه امام حسین اطلاع دارید ؟ اغلب متقاضیان بخصوص خانوذده رزمندگان و شهدا علاقمند به تحصیل در دانشگاه امام حسین هستند، اما نمی دانند، آیا باید برای تحصیل در دانشگاه امام حسین شهریه پرداخت کنند و میزان این شهریه چقدر هست.  برخی از متقاضیانی هم که بصورت آزاد قصد پذیرش و ثبت نام در دانشگاه امام حسین را دارند و نمی دانند شهریه دانشگاه امام حسین در رشته های ارائه شده در این دانشگاه چقدر است.

با توجه یه سوالات بسیار شما در این اطلاعیه به توضیح میزان شهریه دانشگاه امام حسین پرداخته شده در صورت داشتن هرگونه سوال بعد از مطالعه اطلاعیه می توانید از طریق ارتباط با مرزک پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

نکته ای که داوطلبان باید به آن دقت داشته باشند این است که میزان شهریه دانشگاه امام حسین  15 درصد نسبت به سایر دانشگاه‌ها کمتر است و به دانشجویان تخفیف داده می‌شود.

میزان شهریه دانشگاه امام حسین 97

با توجه به افزایش شهریه در کلیه دانشگاه ها باید به اطلاع متقاضیان برسانیم همواره در هر سال تحصیلی جدید ممکن است مقداری بر مبلغ شهریه دانشگاه امام حسین افزوده شود ، اما در سال تحصیلی جدید تخفیف ۱۰ درصدی برای دانشجویان دارای رتبه اول تا سوم دانشگاه امام حسین(ع) در نظر گرفته شده است.

همچنین دانشگاه‌ امام حسین (ع) در مقاطع کاردانی، ‌ کار‌شناسی و کار‌شناسی ارشد از بین خانواده‌های رزمندگان، بسیجیان و ایثارگران، عضو پایگاه‌های بسیج فعال و عادی و کارمندان سپاه ثبت نام می‌کند. و در حال

همچنین تسهیلاتی نیز برای مزدوجین این دانشگاه در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: در این رابطه از سوی بانک انصار تا 6 میلیون تومان تسهیلات به این دانشجویان در نظر گرفته شده است. و برای دانش آموزان بی بضاعت هم در برخی از شعبه ای دانشگاه امام حسین در دوره کارشناسی تصحیلاتی در نظر گرفته می شود.

در ادامه شرایط ثبت نام دانشگاه امام حسین را در اختیار شما قرار خواهیم داد در صورت داشتن هرگنه سوال در رابطه با لیست رشته ها و رتبه لازم برای قبولی در رشته های دانشگاه امام حسینن و بازار کار دانشگاه امام حسین از طریق ارتبطا با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

چه داوطلبانی در الویت پذیرش در دانشگاه امام حسین قرار دارند

شاید بسیاری از شما عزیزان ندانید که چه افرادی در الویت پذیرش در دانشگاه امام حسین قرار می گیرند بنابراین آنچه که به شما عزیزان باید بگوییم این است که  در بین داوطلبانی که علاقمندی خود را برای تحصیل در دانشگاه امام حسین اعلام می کنند آن دسته از داوطلبانی که :

1- داوطلبانی که جز خانواده شاهد و ایثارگر با معدل های برتر باشند.

2- داوطلبانی که در کنکور سراسری رتبه دو رقمی کسب کرده و قبل از 5 الویت اول  کد رشته محل های دانشگاه امام حسین را وارد کرده باشند

3- وبین داوطلبان کارشناسی ارشد نیز افرادی که معدل کارشناسی آن ها در رشته های علوم انسانی بالای 17 و در رشته های فنی و مهندسی و علوم پایه بالای 17 باشد، نسبت به سایر متقاضیان در اولویت پذیرش خواهند بود.

بعد از مطالعه مقاله در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با میزان شهریه دانشگاه امام حسین برای تک تک رشته های ارئه شده از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

برای دریافت اطلاعات روی لینک آبی کلیک نماید.

جهت مشاوره در زمینه شهریه دانشگاه امام حسین 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

سهمیه رزمندگان در انتخاب رشته کنکور سراسری

تاثیر سهمیه رزمندگان در انتخاب رشته کنکور سراسری99

آیا از میزان تاثیر سهمیه رزمندگان در انتخاب رشته کنکور اطلاع دارید؟ داوطلبانی که متقاضی استفاده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *