امروز 18 ژانویه 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / بلاگ / دانشگاه آزاد / بدون کنکور دانشگاه آزاد / دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 – 98
شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد : با توجه به حساسیت موضوع انتخاب رشته و کنکور، متقاضیانی که در کنکور شرکت کرده اند و اکنون نتایج اولیه کنکور خود را دریافت کرده اند، اولین موضوعی که بعد از دریافت نتایج کنکور خود باید بدانند، جدا بودن انتخاب رشته دانشگاه آزاد می باشد. به این منظور داوطلبان برای وارد دکردن کد انتخاب رشته های دانشگاه آزاد باید شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد را داشته باشند. به دلیل سردرگمی ها و سوالات بسیار متقاضیان در رابطه با نحوه دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد در ادامه به محل درج شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد و نحوه دسترسی به شناسه دانشگاه آزاد خواهیم پرداخت.

بنابراین اولین نکته در انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد می باشد که این شناسه از طریق کارنامه کنکور سراسری قابل دریافت است که در تصویر زیر محل درج شناسه نشان داده می شود.

در صورت بروز مشکل برای کد دسترسی برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوال خود را دریافت نمایید.

نحوه دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

بنابراین شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد یا همان کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد در قست انتهایی توضیحات کارنامه کنکور سراسری قرار دارد  :

شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، یک عد 7 رقمی برای انتخاب رشته می باشد. این شناسه در انتهای کارنامه کنکور سراسری درج شده است، متقاضیان بعد از دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد پس از یادداشت شناسه باید به سایت azmoon.org مراجعه و کد رشته های انتخابی خود را در لیست انتخاب رشته درج نمایند. آن دسته از داوطلبانی که قصد شرکت و ثبت نام رشته های بدون کنکور را دارند، بعد از خرید کارت اعتباری و  بعد از وارد کردن رمز کارت و شناسه انتخاب رشته می توانند اقدام به درج 20 کد رشته در انتخاب رشته دانشگاه آزاد نمایند.

بنابراین بعد از تهیه کارت اعتباری و دریافت کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد می توانید رشته تحصیلی ، نوع دوره ، شناسه انتخاب رشته، شماره شناسنامه و سال تولد را وارد کرده و وارد سیستم انتخاب رشته شده و طبق اولویت  به ترتیب از اولویت شماره 1 تا شماره 20 را با وارد کردن کد دانشگاه و کد رشته، فرم انتخاب رشته را تکمیل می کنید.

نکات مهم در انتخاب رشته دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 : همانطور که اکثر شما متقاضیان اطلاع دارید، زمان و دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 بعد از اعلام نتایج کنکور 97 می باشد، داوطلبان در صورت دریافت کارنامه و مجاز به انتخاب رشته آزاد 97 می توانند ثبت نام و انتخاب رشته خود را انجام دهند.

کد دسترسی برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد : انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 به صورت ایترنتی و با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد ( www.azmoon.org ) انجام می شود، داوطلبان بعد از مراجعه به سایت با وارد کردن کد شناسه انتخاب رشته و کد رشته محل های انتخابی خود می توانند اقدام به تکمیل فرم انتخاب رشته دانشگاه ازاد خود نمایند.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 : همانطور که توضیح دادیم انتخاب رشته دانشگاه آزاد97 از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که انجام انتخاب رشته بدون اطلاع از ظرفیت پذیرش رشته ها در دانشگاه آزاد اقدام درستی نمی باشد. بنابراین قبل از انجام هر کاری با سامانه انتخاب رشته دانشگاه ازاد در ارتباط بوده و سوالات خود را در رابطه با نحوه انتخاب رشته و ظرفیت پذیرش رشته های دانشگاه آزاد دریافت نمایید و از نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد در سال 97 استفاده نمایید.

 

انواع سهمیه ها در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 

تاثیر سهمیه ایثارگران و بسیج در انتخاب رشته آزاد؟

کد دسترسی برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد : مهم ترین موضوعی که داوطلبان در انتخاب رشته دانشگاه آزاد باید به آن توجه داشته باشند، تفاوت در تاثیر سهمیه ها در انتخاب رشته دانشگاه آزاد می باشد. در انتخاب رشته دانشگاه آزاد سهمیه ایثارگری نقش بسیاری در پذیرش داوطلبان دارد و داوطلبانی که دارای سهمیه ایثارگران می باشند و تراز نسبتا بالایی داشته باشند ، میتوانند با انتخاب رشته ای صحیح شانس بالایی در قبولی رشته های دانشگاه آزاد بخصوصو در رشته پزشکی داشته باشند. همچنین تاثیر سهمیه بسیج فعال در دانشگاه آزاد طبق داشتن شرایطی امکان پذیر می باشد. با مطالعه مقاله میزان تاثیر سهمیه بسیج فعال می توانید اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

تعداد کد هایی که می توان در فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد97  درج کرد؟

کد دسترسی برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد : با توجه به اینکه تعداد انتخاب رشته در دانشگاه سراسری 150 انتخاب می باشد، تعداد انتخاب رشته دانشگاه آزاد برای هر فرد 20 انتخاب بوده و به دلیل محدود بودن تعداد کد هایی که داوطلبان می توانند در فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد97 خود وارد نمایند، باید نهایت دقت را در انتخاب رشته داشته باشند. بنابراین آنچه که داوطلبان باید به آن دقت نمایند نحوه درج و الویت کد های رشته دانشگاه آزاد97 می باشد و بهتر است در هنگام درج کد انتخاب رشته در فرم از تراز لازم برای قبولی در رشته ای که انتخاب کرده اند مطلع باشد. و این موضوع تنها با ارتباط با سامانه و اطلاع از آخرین تراز لازم برای قبولی در دانشگاه آزاد می باشد.

کد دسترسی برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد : همچنین پذیرش براساس رتبه و تراز بیشتر برای متقاضیان گروه تجربی و قبولی در رشته های پزشکی و پیرا پزشکی دانشگاه آزاد می باشد، چراکه در حال حاضر دانشگاه ازاد در اکثر رشته ها بصورت بدون آزمون اقدام به پذیرش دانشجو می کند. بنابراین رقابت بالایی بین داوطلبان گروه تجربی در انتخاب رشته دانشگاه آزاد97 می باشد.

میزان اهمیت تراز در انتخاب رشته دانشگاه آزاد97 چقد است؟

 کد دسترسی برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد : در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد نمره کل داوطلب ( تراز ) در زیرگروه ها اهمیت بالایی دارد و هرچقد تراز کل داوطلب در کارنامه کنکور بالاتر باشد، شانس قبولی  در رشته محل های دانشگاه آزاد هم بیشتر خواهد شد، بنابرانی می توان گفت تراز داوطلبان در قبولی داوطلب نقش بسیار مهمی دارد.

در صورت داشتن سوال و بروز مشکل برای دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد و اطلاع از کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد بعد از مطالعه اطلاعیه از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوال خود را دریافت نمایید.

برای دریافت اطلاعات روی لینک آبی کلیک نمایید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 -98 – azmoon.org

اشتباهات رایج در انتخاب رشته کنکور 97 – 98

نرم افزار تخمین رتبه دانشگاه آزاد در سال 97 – 98

شرایط معادل سازی دروس در دانشگاه آزاد 97 – 98

شرایط ثبت نام پزشکی بدون کنکور97

میزان شهریه دانشگاه آزاد 97 – 98 کاردانی، کارشناسی،کارشناسی ارشد

لیست واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی 97-98

شهریه پرستاری دانشگاه آزاد 

 

جهت مشاوره در زمینه دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 97 – 98

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 97 – 98 : کنکوری هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>