امروز 20 آوریل 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه فرهنگیان / شرایط سنی تربیت معلم سال 97-98 (فرهنگیان)
شرایط سنی دانشگاه تربیت معلم

شرایط سنی تربیت معلم سال 97-98 (فرهنگیان)

جهت مشاوره در زمینه شرایط سنی تربیت معلم سال 97-98 (فرهنگیان)

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا از شرایط سنی تربیت معلم در سال 97 و شرایط سنی رشته دبیری اطلاع دارید ؟

بسیاری از داوطلبانی که قصد تحصیل در رشته های دانشگاه تربیت معلم در سال 97  دارند توجه داشته باشند باید از شرایط سنی تربیت معلم 97 (فرهنگیان) را اطلاع داشته باشند با توجه به سوالات بسیار شما در این مقاله به توضیح شرایط سنی تربیت معلم 97 و اطلاع از نحوه و شرایط ثبت نام در دانشگاه تربیت معلم پرداخته ایم.

بنابراین دانشگاه فرهنگیان آزمون جداگانه ای ندارد و همزمان با ثبت نام در کنکور سراسری 97 می توانید گزینه ی تربیت معلم را انتخاب نمایید و در صورت کسب رتبه و شرایط بومی می توانید در دانشگاه فرهنگیان محل زندگی خود تحصیل نمایید، پذیرفته شدگان در دانشگاه فرهنگیان در دوره تحصیل خود حقوق دریافت کرده و 4 سال تحصیل آنها جز دوره بازنشستگی محسوب می شود.

ممکن است بسیاری از داوطلبان از دانشگاه های فرهنگیان و تربیت معلم محل زندگی خود و آدرس آنها اطلاع نداشته باشند که با مطالعه مقاله معرفی دانشگاه فرهنگیان و معرفی دانشگاه تربیت معلم می توانید از وجود دانشگاه در محل زندگی خود باخبر شده و در صورت داشتن سوال در رابطه با شرایط استخدام و پذیرش در این دانشگاه با مشاوران سامانه ثبت نام دانشگاه فرهنگیان در ارتباط باشید.

برای اطلاع از لیست رشته های دانشگاه فرهنگیان 97 با مراجعه به مقاله از رشته های دانشگاه فرهنگیان  و شرایط سنی تربیت معلم در سال 97-98   برای داوطلبان آزاد و ویژه شاغل آشنا شوید. معرفی دانشگاه تربیت معلم  با کلیک بر روی لینک آبی اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 

شرایط سنی تربیت معلم 97 فرهنگیان 

داشتن حداکثر سن ۲۲ سال تمام در بدو ورود (متولدین ۱/۷/۱۳۷۰ به بعد می توانند متقاضی شوند).
تبصره ۱: محاسبه سن هر داوطلب با توجه به مندرجات اصل شناسنامه ای است که به استناد آن در آزمون ورودی ثبت نام می نماید، بنابر این تغییراتی که پس از ثبت نام در آزمون، در تاریخ تولد داوطلب به وجود آید قابل قبول نیست و در صورت پذیرفته شدن در آزمون، قبولی وی کان لم یکن تلقی خواهد شد.
تبصره ۲: انجام خدمت سربازی یا سوابق کاری و موارد دیگر به هیچ وجه به سقف سنی افزوده نمی شود.

داشتن حداکثر ۲۸ سال در بدو استخدام قطعی بعد از فراغت از تحصیل از قوانین شرایط سنی تربیت معلم در سال 97-98 می باشد.

 

نحوه قبولی در دانشگاه تربیت معلم (فرهنگیان)

دانشگاه فرهنگیان در حال حاضر سه نوع دانشجو می‌پذیرد:
1-دانشجوی کارشناسی پیوسته (دانشجومعلم): این دانشجویان با مدرک تحصیلی دوره متوسطه و از طریق آزمون سراسری و پس از مصاحبه و گزینش انتخاب می‌شوند. نحوه آموزش این دانشجومعلمان به صورت تمام‌وقت و شبانه‌روزی است. برنامه کلاسی این دانشجومعلمان روزهای شنبه تا چهارشنبه است. این دانشجویان از ابتدای تحصیل به استخدام آموزش و پرورش درمی‌آیند و تعهد خدمت می‌دهند و پس از پایان تحصیلات به عنوان معلم در مدارس مشغول به کار خواهند شد.
2-دانشجوی کارشناسی ناپیوسته (معلم‌دانشجو): این افراد در واقع معلمان دارای مدرک کاردانی هستند که در دوره کارشناسی ناپیوسته ادامه تحصیل می‌دهند. برنامه کلاسی این معلم‌دانشجویان معمولاً روزهای پنجشنبه و جمعه است چون در این روزها مدارس تعطیل است و معلمان می توانند در این کلاس ها شرکت کنند.
3-دانشجوی کارشناسی ارشد از میان معلمان، که در حال حاضر به شکل محدود می باشد و در آینده تعداد بیشتری دانشجو را در رشته‌های متعدد و مورد نیاز آموزش و پرورش پذیرش خواهد نمود.

 بنابراین در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با شرایط استخدام در آموزش و پرورش و شرایط ثبت نام و پذیرش در دانشگاه فرهنگیان با سامانه ثبت نام فرهنگیان در ارتباط باشید.

جهت مشاوره در زمینه شرایط سنی تربیت معلم سال 97-98 (فرهنگیان)

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه قبولی برای تربیت معلم 97

رتبه لازم برای تربیت معلم 97

آیا از رتبه لازم برای تربیت معلم 97  اطلاع دارید ؟ در صورتی که جز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>