امروز 30 مرداد 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / تحصیل در خارج / شرایط جدید صدور ویزای امریکا
شرایط صدور ویزای امریکا

شرایط جدید صدور ویزای امریکا

جهت مشاوره در زمینه شرایط جدید صدور ویزای امریکا

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شرایط جدید صدور ویزای امریکا
Rate this post

آیا از شرایط صدور ویزای امریکا اطلاع دارید ؟ آیا از ویزای آمریکا تضمینی اطلاع دارید؟ لغو ویزای آمریکا برای ایرانیان ؟ آیا از قیمت ویزای آمریکا اطلاع دارید ؟ آیا از قانون جدید ویزای امریکا اطلاع دارید؟ آیا از ورود ایرانیان به امریکا بدون ویزا اطلاع دارید ؟

 در صورتی که قصد مسافرت و یا اقامت در امریکا رادارید می توانید، برای اطلاع از جزئی ترین شرایط صدور ویزای امریکا و انجام مراحل اداری از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. متقاضیان با رعایت شرایط و ضوابط می توانند اقدام به تهیه ویزای امریکا نمایند.  با توجه به اینکه  رئیس جمهور آمریکا، شرایط جدید اخذ ویزای امریکا را برای متقاضیان سخت‌تر کرد، به این صورت که بعد از این در صورت صدور ویزای امریکا برای متقاضیان، سوابق کاری و مسافرتی متقاضیان طی 15 سال اخیر مورد بررسی قرار می‌گیرد و ایمیل‌ها و فعالیت‌های 5 سال گذشته آنان در شبکه‌های اجتماعی نیز چک می‌شود.

در ادامه به معرفی شرایط و ضوابط جدید صدور ویزای امریکا و شرایط صدور ویزای امریکا نحوه ورود و خروج به این کشور را بیان خواهیم کرد، در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

آیا امکان صدور ویزای امریکا وجود دارد ؟

پرسش های زیادی مبنی بر اینکه آیا امکان صدور ویزای امریکا وجود دارد یا نه و یا اینکه قوانین صدور ویزای امریکا به چه صورت است ؟ باعث شده تا در این اطلاعیه اطلاعات کلی را در اختیار متقاضیان مسافرت به امریکا قرار دهیم. در صورت داشتن هرگونه سوال و بروز مشکل می توانید از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 • با توجه به اتفاقات اخر ممکن است روند صدور ویزا بسیار طولانی شود. مقامات کنسولی آمریکا می‌توانند درخواست اخذ شماره‌های پیشین گذرنامه افراد، آدرس‌های ایمیل و یا اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی در 5 سال اخیر، شماره تلفن‌ها و یک بیوگرافی کامل از اطلاعات شغلی 15 سال گذشته شامل آدرس‌ها، استخدام‌ها و سابقه سفرها را از متقاضیان مطالبه کنند.
 • برای متقاضیان صدور ویزای امریکا  از 6 کشور مسلمانی که مشمول تحریم مهاجرتی ترامپ شده اند – از جمله ایران – پرسشهای خاص و جداگانه ای برای پاسخ دادن در نظر گرفته شده است.
 • کسانی که علاوه بر تابعیت ایران، تابعیت کشور دیگری را هم دارند (به جز کشورهای شامل این فرمان)، از ورود به آمریکا منع نشده‌اند.

چه افرادی مشکل گرفتن ویزا امریکا ندارند ؟

 • دارندگان گرین‌کارت هم شامل فرمان جدید نیستند.
 • اما کسانی که ویزایشان پیش از زمان اجرای این فرمان صادر شده باشد و کسانی که ویزای معتبری داشتند، که در اثر فرمان قبلی لغو شده بود، شامل فرمان جدید نمی‌شوند و می‌توانند به آمریکا سفر کنند.
 • اما ایرانیانی که می‌توانند ثابت کنند رابطه‌ای واقعی با شخص یا نهادی در آمریکا دارند تا پایان روز ۱۷ اکتبر شامل این فرمان نمی‌شوند، اما پس از آن محدودیت سفر آنها را هم در بر می‌گیرد.
 • صدور اجازه ورود حتی به ایرانیانی که بتوانند ثابت کنند با شخصی در آمریکا رابطه واقعی دارند متوقف می‌شود.
 • با این حال در این دستور آمده که سفر برای دیدار با اعضای خانواده با صدور مجوز موردی ممکن است.
 • همچنین اگر کسی به عنوان یک توریست وارد ایالت متحده آمریکا شود و در این مدت تصمیم به ازدواج، ظرف ۹۰ روز از ورود خود بگیرد و پس از آن اقدام برای دریافت اقامت دائم نماید، درخواست وی رد می‌شود و شانس گرفتن مجدد ویزای آمریکا را نیز از دست می‌دهد.

  در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با شرایط صدور ویزای امریکا و اطلاع از چه افرادی مشکل گرفتن ویزا امریکا و لغو ویزای آمریکا برای ایرانیان ندارند، آیا امکان صدور ویزای امریکا وجود دارد.

لینک مرتبط : 

شرایط اعزام دانشجو به خارج از کشور 97 – 98

شرایط تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور 97 – 98

قانون ادامه تحصیل اعضای هیات علمی درخارج از کشور 97

جهت مشاوره در زمینه شرایط جدید صدور ویزای امریکا

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

بورس تحصیلی چیست

بورس تحصیلی چیست | چه افرادی شامل دریافت بورس تحصیلی می شوند

بورس تحصیلی چیست | چه افرادی شامل دریافت بورس تحصیلی می شوندRate this post بورس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>