امروز 23 مهر 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه پیام نور / پیام نور بدون کنکور / ثبت نام پیام نور بدون کنکور | شرایط ثبت نام پیام نور بدون کنکور 97 – 98
ثبت نام پیام نور بدون کنکور 97-96

ثبت نام پیام نور بدون کنکور | شرایط ثبت نام پیام نور بدون کنکور 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام پیام نور بدون کنکور | شرایط ثبت نام پیام نور بدون کنکور 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام پیام نور بدون کنکور | شرایط ثبت نام پیام نور بدون کنکور 97 – 98
Rate this post

آیا از شرایط ثبت نام پیام نور بدون کنکور 97 – 98 اطلاع دارید؟ به دلیل شرایط آسان برای تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور به ویژه برای شاغلین به دلیل نحوه برگزاری کلاس ها  بصورت نیمه حضوری و شهریه مناسب این دانشگاه، متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور هر روز افزایش می یابد.

با توجه به سوالات و ابهامات شما داوطلبان در رابطه با
نحوه ثبت نام در رشته های باکنکور دانشگاه پیام نور..
زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور97..
 آیا برای شرکت در رشته های بدون کنکور نیاز به شرکت در کنکور سراسری 97 می باشد..
چه رشته های در دانشگاه پیام نور با کنکور و چه رشته های بدون کنکور می باشد؟
و سوالات بسیار دیگر شما در این مقاله به توضیح کلی در رابطه با زمان ثبت نام بدون کنکور پیام نور97 و شرایط ثبت نام در این دانشگاه پرداخته شده.
بعد از مطالعه مقاله و داشتن هرگونه سوال در رابطه با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97- 98 می توانید از هر کجای کشور با سامانه در ارتباط بوده و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. هدف مشاوران سامانه ثبت نام پیام نور بهبود در روند ثبت نام و پذیرش شما داوطلبان می باشد.

شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور پیام نور97-98

با توجه به توضیحاتی که در بالا به شما عزیزان ارائه دادیم، مهم ترین شرط برای پذیرش و ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97 معدل دیپلم و معدل پیش دانشگاهی داوطلبان می باشد. در واقع میزان معدل هر داوطلب شانس قبولی او را در بین دیگر داوطلبان که شرایط یکسان دارد افزایش می دهند.
1- داشتن دیپلم ۴ ساله
2- داشتن پیش دانشگاهی
3- داشتن مدرک کاردانی (فوق دیپلم)

4- دانشجویان دوره های نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری ، مجاز و پردیس خودگردان یا بین الملل دانشگاههـا و مؤسسـات آمـوزش عـالی،دانشـگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی ـ غیرانتفاعی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنند، میتوانند بدون انصراف از تحصیل در این مرحلـه ثبت نام و شرکت نمایند.

5- دانشجویان انصرافی چنانچه واجد دیگر شرایط مندرج در این دفترچه باشد، حق ثبت نام و شرکت در این مرحله را دارد.
علاقه مندان به ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور در این مرحله از ثبت نام فقط می توانند در یک کد رشته محل ثبت نام کنند در صورت ثبت نام در دو کد رشته محل هر دو حذف خواهند شد.
6- کسانی که آخرین مدرک آنها دیپلم فنی و حرفه ای است نمی توانند در مقطع بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور شرکت کنند این دسته از متقاضیان ابتدا باید یکی از مدارک بالا را داشته باشند و یا برای تحصیل در مقطع کاردانی می توانند در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد یا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت نمایند.
زیرا دانشگاه پیام نور درمقطع کارشناسی پیوسته بصورت بدون آزمون اقدام به پذیرش دانشجو می کند.
7- وضعیت  آن دسته از داوطلبانی که مدرک پیش دانشگاهی ندارند برای شرکت در رشته های بدون کنکور پیام نور ثبت نام در مدارس از راه دور و تحصیل از راه دور می باشد. همچنین آن دسته از داطلبانی که مدرک فوق دیپلم داشته باشند می توانند از آن مدرک به عنوان معدل پیش دانشگاهی استفاده کرد و در ثبت نام بدون کنکورکارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور تحصیل نمایند.

زمان ثبت نام پیام نور بدون کنکور97-96

 ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور برای دو ورودی مهر و بهمن انجام می شود. ورودی مهر که همزمان با اعلام نتایج اولیه کنکور و انتخاب رشته کنکور سراسری 97همراه بوده و ورودی بهمن همزمان با تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور انجام میشود.
زمان ثبت نام پیام نور بدون کنکور ورودی مهر در مرداد ماه بوده و داوطلبان می توانند در 150 کد رشته محل انتخاب خود را انجام دهند. آن دسته از داوطلبانی که در ثبت نام کنکور سراسری شرکت کرده اند نیاز به تهیه کارت اعتباری ندارند اما آن دسته از داوطلبانی که در کنکور ثبت نام نکرده اند بعد از تهییه کارت اعتباری می توانند رشته های خود را براساس علاقمندی در فرم انتخاب رشته  پیام نور  وارد نمایند.
زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97 ورودی بهمن در دی ماه بوده و داوطلبانی که در انتخاب رشته مرداد ماه شرکت نکرده اند می توانند  با تهییه کارت اعتباری و شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور97  ورودی بهمن تنها  با انتخاب یکی  از رشته محل های معرفی شده در تکمیل ظرفیت ، شانس قبولی خود را بررسی نمایند.

شرایط ثبت نام در مقاطع مختلف دانشگاه پیام نور

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97 : داوطلبان دقت داشته باشند دانشگاه پیام نور تنها در مقطع کارشناسی پیوسته اقدام به پذیرش دانشجو بصورت بدون کنکور می کند در بقیه مقاطع بصورت با آزمون می باشد.
کارشناسی پیوسته پیام نور: بصورت بدون آزمون در مهر همزمان با انتخاب رشته و در بهمن همزمان با تکمیل ظرفیت اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. و بصورت با آزمون همزمان با ثبت نام گنکور سراسری 97 اقدام به پذیرش دانشجو می نماید
کارشناسی ارشدپیام نور : بصورت با آزمون و از طریق ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
دکتری پیام نور: بصورت با آزمون

لیست رشته‌های پیام نور بدون کنکور 97

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97  : داوطلبان دقت داشته باشند دانشگاه پیام نور در رشته های پزشکی گروه تجربی پذیرش ندارد و تنها در رشته های علوم کشاورزی و علوم اجتماعی و علوم پایه و فلسفه  اقدام به پذیرش دانشجو بصورت بدون آزمون میکند. همچنین کلیه مهندسی ها در دانشگاه پیام نور بصورت بدون کنکور پذیرش می شود و اکثر رشته های علوم انسانی که شامل علوم اجتماعی و علوم سیاسی و فلسفه در این دانشگاه بصورت بدون کنکور می باشد.
در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه انتخاب رشته و اطلاع از تمام رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور استان خود و اطلاع از زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور97-98 و هزینه  تحصیل درتمامی رشته ها می توانید با مشاوران سامانه ثبت نام دانشگاه پیام نور در ارتباط باشید.
 

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام پیام نور بدون کنکور | شرایط ثبت نام پیام نور بدون کنکور 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

نتایج نهایی کنکور سراسری 97

sanjesh.org اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97

sanjesh.org اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97Rate this post sanjesh.org اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>