امروز 22 ژانویه 2021 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

زمان ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز

شرایط ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز اعلام شد

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز اعلام شد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مطلب قصد داریم بپردازیم به شرایط ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز که به دلیل ویروس کرونا به تعویق افتاده است.

دبیرستان ماندگار البرز از مدارس معروف شهر تهران است که قدمت زیادی دارد و افراد بزرگی را در خود پرورش داده است. به دلیل امکانات خوب رفاهی ، آموزشی و علمی این دبیرستان هر ساله دانش آموزان زیادی خواستار تحصیل در آن هستند و همان طور که می دانید به همین دلیل اقدام به برگزاری آزمون برای گزینش دانش آموزان برتر می نماید.

زمان برگزاری آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز نیمه اول اردیبهشت ماه می باشد و دانش آموزانی که از بهمن ماه 97 الی فروردین 98 در ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز دوره دوم متوسطه شرکت کرده اند باید کم کم خود را برای شرکت در این آزمون آماده کنند.

زمان برگزاری آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز

دبیرستان ماندگار البرز از مدارس معتبر کشور است که در سطح بالای علمی و آموزشی قرار دارد و دانش آموزان برای ورود به آن باید از طریق شرکت در آزمون علمی به رقابت بپردازند. افرادی که شرایط ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز را دارا می باشند در صورتی که در زمان مقرر نسبت به ثبت نام در این مدرسه اقدام کرده باشند می بایست در آزمون ورودی این مدرسه شرکت کنند. داوطلبان در صورت قبولی می توانند در سال تحصیلی جدید تحصیل خود را در پایه دهم و در همان رشته تحصیلی که هنگام نام نویسی در آزمون انتخاب کرده بودند آغاز کنند.

آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز برای پایه نهم به دهم (آزمون ورود به دوره دوم متوسطه) در روز پنج شنبه دوازدهم اردیبهشت ماه 99 راس ساعت 9 صبح نیز  برگزار می گردد.

توجه داشته باشید برای حضور و شرکت در آزمون ورودی این مدرسه به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون الزامی می باشد. بنابراین حتما در بازه زمانی مقرر نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود از طریق سایت ((azmoon.tehranedu.ir)) اقدام نمایید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه ، طبق دفترچه ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز تا دو الی سه روز قبل از برگزاری آزمون می باشد ، اما معمولا سایت دریافت کارت ورود به جلسه تا شب قبل از آزمون فعال خواهد بود و دانش آموزان می توانند از طریق سایت مذکور نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند. البته بهتر است کارت خود را در روز های اول انتشار دریافت و پرینت نمایید تا به مشکل برنخورید.

نکات قابل توجه  آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز:

  • آدرس حوزه برگزاری آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز روی کارت ورود به جلسه داوطلبان درج شده است و در زمان مقرر برگزار خواهد شد.
    دانش آموزان توجه داشته باشند که سوالات به صورت چهار گزینه ای خواهند بود و به پاسخ های نادرست نمره منفی تعلق می گیرد. بنابراین اگر پاسخ سوالی را نمی دانید به آن پاسخ ندهید.
  • دانش آموزان اقلیت های مذهبی رسمی کشور به سوالات مشترک اقلیت های مذهبی پاسخ خواهند داد.
    داوطلبانی که از سهمیه برخوردار هستند جهت استفاده از آن باید مدارک قانونی سهمیه خود را در تاریخ مقرر ( که معمولا حدود 10 روز پیش از برگزاری آزمون می باشد) به مدرسه ارائه دهند.

همچنین جهت برقراری عدالت آموزشی برخی از داوطلبان در این آزمون از سهمیه هایی برخوردار هستند. به طوری که ده درصد از ظرفیت پذیرش این مدرسه به دانش آموزان شاهد ((شامل فرزندان شهدا ، ایثارگران و جانبازان بالای 50% درصد)) و 10% درصد از ظرفیت پذیرش به فرزندان فرهنگیان تعلق می گیرد و البته استفاده از این سهمیه ها شرایطی نیز دارد که در دفترچه ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز درج شده است. هم چنین داوطلبانی که پایه نهم خود را در این مدرسه گذرانده اند از امتیاز برخوردار هستند و با کسب حداقل 80 %درصد نمره تراز شده آخرین فرد پذیرفته شده در آزمون می توانند در دوره دوم متوسطه نیز در این مدرسه به تحصیل خود ادامه دهند.

 

 

 

برای اطلاع از آخرین اخبار دبیرستان البرز با شماوران صدای مشاور تماس بگیرید.           

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز اعلام شد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان قطعی آغاز سال تحصیلی 99 اعلام شد

زمان بازگشایی مدارس شهریور 99 >> همانطور که میدانید مدارس به دلیل شیوع کرونا مدارس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *