امروز 15 ژوئن 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه غیر انتفاعی / بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی / شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 97
زمان ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 97

شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 97

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مطمنن همه ی داوطلبان هنگام پر کردن فرم ثبت نام کنکور سراسری 97 گزینه دانشگاه غیر انتفاعی را مشاهده کرده اید، دانشگاه غیر انتفاعی یکی از پرمتقاضی ترین دانشگاه ها در بین داوطلبان کنکور سراسری می باشد، اما آنچه که اکثر داوطلبان و کنکور ی ها ممکن است اطلاع نداشته باشند نحوه پذیرش و زمان ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 97 بصورت بدون کنکور و با کنکور می باشد. دانشگاه غیرانتفاعی هرسال به دو روش با آزمون و بدون آزمون اقدام به پذیرش دانشجو میکند.

آیا از شرایط و زمان ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی بدون کنکور با کنکور اطلاع دارید؟ آیا لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97  و شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 97 و شهریه رشته ها در دانشگاه غیر انتفاعی مطلع هستید ؟

بنابراین داوطلبانی که علاقمند به تحصیل و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی در سال 97 هستند توجه داشته باشند دانشگاه غیر انتفاعی تنها در مقطع کاردانی و کارشناسی بصورت بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کند. با توجه به سوالات شما در رابطه با شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97 و زمان ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی 97 در این مقاله به توضیح کامل در رابطه با دانشگاه غیر انتفاعی پرداخته شده است.

زمان ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 97 

همانطور که در بالا توضیح دادیم دانشگاه غیر انتفاعی به دو روش اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

1- بصورت با آزمون از طریق ثبت نام در کنکور سراسری

ثبت نام با آزمون که همزمان با ثبت نام کنکور سرلسری 97 و شرکت در کنکور و کسب رتبه لازم برلی قبولی در رشته های دانشگاه غیر انتفاعی می باشد. داوطلبان می توانند با توجه به رتبه ای که کسب کرده اند در اولویت های اول خود اقدام به انتخاب رشته های نمایند که در دانشگاه های غیر انتفاعی ارائه می شود. معمولا داوطلبانی بر اساس رتبه اقدام به انتخاب رشته های دانشگاه غیر انتفاعی می کنند که دانشگاه های انتخابی جز دانشگاه های برتر غیر انتفاعی و رشته ههای پر متقاضی می باشد . چرا که دانشگاه غیر انتفاعی بصورت بدون کنکور هم اقدام به پذیرش دانشجو می نماید.

2- بصورت بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی

با توجه به اینکه دانشگاه غیر انتفاعی تحت نظارت وزارت علوم بوده و به دلیل داشتن کیفیت بالای اموزش و تنوع رشته داطلبان زیادی علاقمند به تحصیل در رشته های این دانشگاه می باشند.

به طور کلی  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 برای متقاضیانی که در کنکور 97 ثبت نام نکردند هم فراهم می باشد، بنابراین ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97  دوبار در سال در مهر و بهمن انجام میشود یعنی  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های غیرانتفاعی برای ورودی مهر ماه ، هم زمان با انتخاب رشته کنکور سراسری در مرداد ماه و برای ورودی بهمن در ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی در آبان ماه انجام می شود.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

زمان ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 97 آن دسته از داوطلبانی که در کنکور سراسری ثبت نام کرده اند اما به هردلیلی در جلسه امتحان حضور نداشتند و یا قصد انتخاب رشته های دانشگاه غیر انتفاعی را دارند باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش بدون نیاز به تهیه کارت اعتباری نسبت به انتخاب رشته از بین کدرشته محل های بر اساس سوابق اقدام نمایند.

متقاضیان با مراجعه به سایت سنجش و تهیه کارت اعتباری با استفاده از کارت عضور شتاب می توانند نسبت به انتخاب و اطلاع از  لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97  اقدام نمایند. داوطلبان می توانند تا 150 کد/ رشته محل را بین لیست رشته های دانشگاه غیر انتفاعی 97 انتخاب نمایند. همچنین داوطلبانی که قصد شرکت و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی برای ورودی بهمن ماه را دارند می توانند در ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی در آبان ماه شرکت کرده و با انتخاب یک کدرشته از لیست رشته های ارائه شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97 و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97 می توانید با مشاوران سامانه ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی در ارتباط باشید.

بنابراین زمان ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 97 برای آن دسته از داوطلبانی که در کنکور شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته نشده اند و یا در جلسه آزمون سراسری 97 غایب بوده اند، می توانند نسبت به انتخاب رشته‌ محل هایی که پذیرش آن ها به صورت تاثیر سوابق تحصیلی می باشنداقدام نمایند و در صورت انتخاب کدرشته محل‌ هایی که نمره آزمون ( کنکور ) در آن ها تأثیر دارد، اجازه تایید و ادامه مراحل انتخاب رشته به آنها داده نخواهد شد.

در صورت داشتن هرگونه سوال در مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97  و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97 از طریق ارتباط با مرکز  پاسخ سوالات خود را دریافت و ثبت نام خود را انجام دهید.

لینک مرتبط :

رتبه قبولی رشته مهندسی پزشکی دانشگاه غیر انتفاعی در سال 97-98

معرفی واحدهای دانشگاه غیر انتفاعی

لیست رشته های دانشگاه مجازی 97 – 98

زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

معرفی رشته مهندسی رباتیک 97 - 98

معرفی مهندسی رباتیک | تراز قبولی مهندسی رباتیک 97 – 98

اغلب کنکوری ها و متقاضیان تحصیل در رشته رباتیک از گرایش ها و توانایی های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>