امروز 04 دسامبر 2020 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا از شرایط ثبت نام در مدارس تیزهوشان اطلاع ندارید؟

آیا نمی دانید فرزندتان با داشتن چه شرایطی می تواند در مدارس تیزهوشان تحصیل کند؟

آیا از شرایط اولیه برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان مطلع هستید؟

با توجه به سطح کیفی بالای مدارس اکثر دانش آموزان و والدین علاقمند به شرکت در ازمون تیزهوشان و قبولی و تحصیل در این مدارس می باشند. با توجه به امکانات تحصیلی و استفاده از دبیران مجرب و بسیاری از موارد دیگر باعث می شود تا هرساله با سیل عظیمی از دانش آموزان برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان روبه رو شویم، اما آنچه که اهمیت دارد در ابتدا داشتن شرایط لازم و اولیه برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان و در نهایت هوش و پشتکار و تلاش دانش آموز می باشد. بنابرین داوطلبان می توانند با مطالعه دقیق کتاب درسی و استفاده از کتاب های کمک آموزشی و در نهایت استفاده از بهترین دبیران برای توضیح برخی مباحث در این مدارس تحصیل نمایند.

با توجه به سوالات بسیار شما مشاوران ثبت نام تیزهوشان تمام این خدمات را تنها با یک تماس در اختیار شما عزیزان قرار می دهد و در صورت نیاز شما بعد از دسترسی به منابع آزمون می توانید از بهترین کتاب های کمک آموزشی و از لیست بهترین معلمان شهر سکونت خود مطلع شوید.

منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم 

منابع آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99

با توجه به اینکه شرایط ثبت نام در دو پایه متفاوت بوده داوطلبان دقت داشته باشند شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم  99-1400 اشتغال به تحصیل متقاضی در پایه ششم و  همچنین کسب نمره خیلی خوب در تمامی دروس یا کسب نمره خوب در حداکثر یک درس و خیلی خوب در سایر دروس در پایان پایه تحصیلی پنجم ابتدایی الزامی می باشد . از دیگر شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان داشتن تابعیت ایرانی بوده و البته ثبت نام دانش آموزان غیر ایرانی هم با رعایت شرایط و ضوابطی قابل انجام می باشد.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم  99

یکی از مهم ترین شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم  99-1400 اشتغال به تحصیل دانش آموز در پایه نهم می باشد همچنین معدل سالانه دانش آموز در پایه هشتم باید بالای 19 باشد.
 همچنین داشتن تابعیت ایرانی از دیگر شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم می باشد.

شرایط ثبت نام بدون آزمون مدارس تیزهوشان  99-1400

شرایط ثبت نام بدون آزمون مدارس تیزهوشان مختص پایه نهم  به دهم می باشد و شرط آن این است که دانش آموز پایه هفتم و هشتم خود را در مدرسه تیزهوشان بوده باشد و معدل دانش آموز در هر دو سال بالای 17 باشد. در مورد دانش آموزان پایه ششم به هفتم این شرط وجود ندارد  و شرط ورود به  مدرسه تیزهوشان در این پایه تنها شرکت در آزمون و قبولی در آن می باشد. از دیگر شرایط ثبت نام این آزمون داشتن تابعیت ایرانی بوده ولی ثبت نام دانش آموزان غیر ایرانی هم با تحت شرایط و  ضوابطی قابل انجام می باشد.
در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان 99 می توانید با مشاوران سامانه ثبت تیزهوشان در ارتباط باشید.

شرایط پذیرش مدارس تیزهوشان 99 – 1400

 پذیرش دانش آموزان در مدارس تیزهوشان بر اساس نمره آزمون بوده و معدل دانش آموز در نتیجه آزمون بی تاثیر می باشد و داوطلبان هنگام ثبت نام آزمون تیزهوشان در پایه نهم مجاز به انتخاب یک رشته تحصیلی می باشند، و پذیرش نهایی در مدارس دوره دوم متوسطه تیزهوشان برای رشته های تحصیلی مطابق آیین نامه تایین میشود.
ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400 و مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400 در هنگام ثبت نام الکترونیکی از طریق سایت ثبت نام به اطلاع دانش آموزان خواهد رسید. دانش آموزان باید با توجه به محل سکونت خود نسبت به انتخاب مدارس اقدام نمایند. در شهرستان هایی که دارای چند دبیرستان دوره اول و دوم تیزهوشان هستند ، هر داوطلب می تواند حداکثر سه دبیرستان دوره اول یا دوم تیزهوشان را به ترتیب اولویت انتخاب نمایند .
و تغییر رشته در مدارس دوره دوم متوسطه تیزهوشان در سال اول پذیرش ممنوع بوده و دانش آموز می تواند در پایه های بعد علاوه بر دارا بودن شرایط تغییر رشته تحصیلی تحصیل نمایند.

در صورت داشت سوال در رابطه با شرایط تحصیل درمدارس تیزهوشان در سال 99 می توانید با سامانه در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

کارت ورود به جلسه تیزهوشان ششم به هفتم97

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 : به اطلاع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *