امروز 20 آوریل 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / اخبار مهم / شرایط استخدام در نیروی انتظامی 97
استخدام نیروی انتظامی

شرایط استخدام در نیروی انتظامی 97

جهت مشاوره در زمینه شرایط استخدام در نیروی انتظامی 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا از شرایط استخدام نیروی انتظامی در سال 97- 98 اطلاع دارید ؟داوطلبان و فارغ التحصیلانی که علاقمند به تحصیل در نیروی انتظامی هستند برای اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی و آگاهی از زمان و نحوه ثبت نام استخدام نیروی انتظامی بعد از مطالعه مقاله می توانید با مشاوران سامانه در ارتباط باشید و پاسخ تمام سوالات خود را دریافت نمایید.

سامانه ثبت نام اینترنی نیروی انتظامی ، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار آمد(مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع( درجه داری) ، از طریق آزمون ورودی و سایر مراحل گزینشی (مصاحبه ، معاینات استخدامی و … ) استخدام می نماید. متقاضیان واجد شرایط می توانند پس از مطالعه شرایط استخدام ، در صورتیکه حائز شرایط مندرج در این آگهی باشند درخواست های استخدام خود از طریق تکمیل فرم های ثبت نام الکترونیکی ، به مرکز گزینش و استخدام ناجا ارسال نمایند.

شرایط استخدام نیروی انتظامی 97-98

متقاضیان برای پذیرش و استخدام در نیروی انتظامی باید شرایطی را داشته باشید که د ادامه به توضیحات عمومی و اختصاصی شرایط استخدام نیروی انتظامی 97 می پردازیم.

1– شرایط استخدام نیروی انتظامی 97 داشتن اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام.تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
2 – التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران واعتقاد به ولایت مطلقه فقیه و آمادگی فداکاری در راه اهداف آنها.
3– عدم سابقه عضویت یا وابستگی به احزاب و گروههای سیاسی و معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران.
4 – عدم عضویت یا وابستگی به احزاب و گروههای سیاسی در زمان تقاضای استخدام.
5 – عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی.
6– شرایط استخدام نیروی انتظامی 97 ، نداشتن سوء پیشینه کیفری و عدم اعتیاد به مواد مخدر.
7 – داشتن شرایط تحصیلی و یا تخصصی لازم برای خدمت مورد نظر و داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نظر.

مرحله اول ثبت نام از سهیمه جذب سال97برای جذب آقایان و از تاریخ ۹۶/۱۱/۱۲ الی ۹۶/۱۱/۲۲ می باشد .

استخدام نیروی انتظامی : داوطلبانی که در آزمونی ورودی (آزمونی که به شیوه کنکور برگزار می گردد ) استخدام نیروی انتظامی مردود شده اند. نیاز به ثبت نام مجدد در سامانه نداشته و با مراجعه به مدیریت گزینش استان محل سکونت درخواست شرکت در آزمون مجدد نمایند.

پس از اتمام ثبت نام استخدام نیروی انتظامی دریافت رسید ثبت نام از سامانه نیاز به مراجعه حضوری نمی با شد پس از پایان مهلت ثبت نام در صورت داشتن شرایط و کد رهگیری ، فراخوان صورت می گیرد. پس از پایان مهلت ثبت نام ، ثبت نام جدید صورت نپذیرفته و سامانه برای تکمیل اطلاعات ثبت نام شدگان فعال می باشد .

مدارک لازم برای استخدام نیروی انتظامی : دریافت رسید ثبت نام (کدرهگیری ) از سامانه و داشتن شرایط اولیه استخدام ، ملاک فراخوان داوطلبان خواهد بود.

داشتن حداقل معدل دیپلم یا پیش دانشگاهی برای داوطلبان ۱۴ می باشد و حداقل قد برای داوطلبان در مقطع درجه داری ۱۷۰ سانتی متر می باشد.

ثبت نام از داوطلبان استخدام نیروی انتظامی رایگان محسوب گردیده و مستلزم پرداخت وجهی از طریق درگاه الکترونیکی بانکها نمی باشد و کدملی داوطلب،بعنوان نام کاربری و کلمه عبور، برای ورود سامانه ثبت نام اینترنتی در نظرگرفته شده است.

داوطلبانی که موفق به تکمیل اطلاعات خود نشده اند، می توانند تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه اطلاعات خود را تکمیل و ویرایش نمایند.

مدارک لازم برای استخدام نیروی انتظامی : تکمیل اطلاعات توسط داوطلب ودریافت کدرهگیری ملاک تایید ثبت نام داوطلب می باشدو ثبت نام در این سامانه به منزله استخدام در ناجا محسوب نمی گردد.

رعایت نکات کلی در رابطه با استخدام در نیروی انتظامی

سامانه ثبت نام اینترنی نیروی انتظامی : ثبت نام از داوطلبان استخدام رایگان محسوب گردیده و مستلزم پرداخت وجهی از طریق درگاه الکترونیکی بانکها نمی باشد. همچنین کدملی داوطلب ،بعنوان نام کاربری و کلمه عبور ، برای ورود سامانه ثبت نام اینترنتی در نظرگرفته شده است.

مدارک لازم برای استخدام نیروی انتظامی : داوطلبانی که موفق به تکمیل اطلاعات خود نشده اند ، می توانند تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه اطلاعات خود را تکمیل و ویرایش نمایند. ثبت نام در این سامانه به منزله استخدام در ناجا محسوب نمی گردد. تکمیل اطلاعات توسط داوطلب ودریافت کدرهگیری ملاک تایید ثبت نام داوطلب می باشد.

 سامانه ثبت نام اینترنتی برای استخدام نیروی انتظامی ۹۷ صرفا با سیستم عامل ویندوز سازگار می باشد. لذا توصیه می گردد به منظور ورود اطلاعات صحیح و بدون نقص ، صرفا از رایانه هایی که از سیستم عامل ویندوز بهره می جویند استفاده نمایید .در صورت استفاده از تبلت و تلفن های هوشمند ، تبعات ناشی از عدم دریافت صحیح اطلاعات متوجه مرکز گزینش و استخدام نخواهد بود.

بنابراین برای اطلاع از سامانه ثبت نام استخدام نیروی انتظامی و آگاهی از زمان و شرایط استخدام نیروی انتظامی و سامانه ثبت نام اینترنی نیروی انتظامی و مدارک لازم برای استخدام نیروی انتظامی  با سامانه ثبت نام در ارتباط باشید.

لینک مرتبط :

سامانه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 97 – 98

شرایط ثبت نام دانشگاه بقیه الله 97

زمان ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 97 – 98

 

جهت مشاوره در زمینه شرایط استخدام در نیروی انتظامی 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

سازمان نهضت سواد آموزی

سواد آموزی مادر | سازمان نهضت سواد آموزی

سواد آموزی مادر | سازمان نهضت سواد آموزی : متقاضیانی که قصد شرکت در نهضت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>