امروز 25 مهر 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / مدارس / اخبار مدارس / سواد آموزی مادر | سازمان نهضت سواد آموزی
سازمان نهضت سواد آموزی

سواد آموزی مادر | سازمان نهضت سواد آموزی

جهت مشاوره در زمینه سواد آموزی مادر | سازمان نهضت سواد آموزی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سواد آموزی مادر | سازمان نهضت سواد آموزی
Rate this post

سواد آموزی مادر | سازمان نهضت سواد آموزی : متقاضیانی که قصد شرکت در نهضت سواد آموزی را دارند، برای اطلاع از لیست دوره ها و زمان برگزاری کلاس های سوادآموزی در هر شهری که هستید ، از طریق ارتباط با مرکز از هر کجای کشور می توانید از دوره های سواد آموزی و سازمان نهضت سواد آموزی با خبر شوید.

دوره سواد آموزی دوره ای است برای آموزش فرد بی سواد با سن بیش از 10 سال تمام که امکان تحصیل در نظام آموزش رسمی کشور را ندارد. این دوره معادل پایه سوم ابتدایی در نظام آموزش رسمی است.

سواد آموزی مادر | سازمان نهضت سواد آموزی : سازمان نهضت سوادآموزی از بدو تأسیس تا سال 1368 مشتمل بر دو دوره آموزشی به نام های مقدماتی و تکمیلی بوده است و از سال 1368 تا سال 1389 با سه دوره مقدماتی، تکمیلی و پایانی ادامه فعالیت داد. به دوره‌های مقدماتی و تکمیلی «دوره عمومی» اطلاق می‌شد و دوره پایانی « دوره انتقال» محسوب می‌گردید. دوره پنجم بزرگسالان نیز از سال 1368 به عنوان یکی از دوره‌های نهضت‌سوادآموزی تلقی شده و با همکاری وزارت آموزش‌وپرورش اجرا می‌شد. در سال 1390 ساختار آموزشی جدید سوادآموزی پس از تصویب در شورای عالی آموزش و پرورش به عنوان مرحله اول آموزش بزرگسالان کشور اجرایی شد و متناسب با این ساختار سازمان موظف گردید مخاطبین خود را در دو دوره سوادآموزی ( معادل سوم ابتدایی ) و انتقال ( معادل ششم ابتدایی) آموزش دهد.

 

اهداف دوره نهضت سواد آموزی 97 – 98 

سواد آموزی مادر | سازمان نهضت سواد آموزی : کسب مهارت های خواندن، نوشتن، درک و فهم متون ساده فارسی انجام محاسبات ریاضی در حد چهارعمل اصلی آشنایی با قرآن و کسب مهارت های اولیه روخوانی قرآن آشنایی بیشتر با معارف دینی و فرهنگ اسلامی می باشد . مادران، پدران و افرادی که از سن تحصیل در مدرسه با دانش آموزان عادی ترخیص شده اند می توانند با شرکت در کلاس های نهضت سواد آموزی اقدام به ادامه تحصیل نمایند.

مدت دوره نهضت سواد آموزی 97 – 98

سواد آموزی مادر | سازمان نهضت سواد آموزی : دوره سوادآموزی، حداقل در 400 ساعت آموزش داده می شود که با توجه به شرایط و مقتضیات محیطی و نیاز مخاطبان در آموزش، فقط در صورتی که به شکل کلاسی اداره شود، حداکثر تا 550 ساعت با افزودن 30ساعت در مناطقی که با زبان غیر فارسی تکلم می کنند، 20 الی 30 ساعت برای آموزش سوادآموزان تجدید شده و 90تا 100 ساعت برای فعالیت های فرهنگی، مسابقات و… بر اساس مجوز سازمان نهضت سواداموزی قابل افزایش است.

 

نهضت سواد آموزی مادر

کتاب های دوره سوادآموزی 97 – 98

سواد آموزی مادر | سازمان نهضت سواد آموزی : در این دوره با استفاده از دو جلد کتاب سوادآموزی 1و2 ، حداقل مهارت خواندن و نوشتن، درک و فهم متون ساده فارسی و کسب مهارت های اولیه روخوانی قرآن، آشنایی با معارف دینی و فرهنگ اسلامی و انجام محاسبات ریاضی در حد چهار عمل اصلی، به سوادآموزان آموزش داده می شود.

 

برای دریافت اطلاعات در رابطه با سواد آموزی مادر | سازمان نهضت سواد آموزی و دورهای نهضت سواد آموزی و کلاس های نهضت سواد آموزی بعد از مطالعه اطلاعیه در صورت داشتن سوال با مرکز در ارتباط باشید.

جهت مشاوره در زمینه سواد آموزی مادر | سازمان نهضت سواد آموزی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

Olympiad.sanjesh.org

Olympiad.sanjesh.org زمان اعلام نتایج المپیاد دانشجویی سال 97

Olympiad.sanjesh.org زمان اعلام نتایج المپیاد دانشجویی سال 97Rate this post سایت Olympiad.sanjesh.org  زمان اعلام نتایج …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>