امروز 25 فوریه 2021 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

دریافت کد سوابق دیپلم و پیش دانشگاهی

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی 99

جهت مشاوره در زمینه نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

متقاضیانی که به هر دلیلی برای ثبت نام و یا انتخاب رشته و شرکت در کنکور 99 – 1400 نیاز به کد سوابق تحصیلی دارند، با مراجعه به سایت سازمان آموزش و پرورش می توانند نسبت به دریافت کد سوابق تحصیلی خود اقدام کنند. در صورت بروز مشکل برای دریافت و مراجعه به سایت می توانید از طریق ارتباط با مرکز می توانند کد سوابق تحصیلی خود را دریافت نمایند.

آیا از نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی اطلاع دارید؟ به کدام سایت باید برای دریافت کد سوابق تحصیلی مراجعه کنیم؟کد سوابق دیپلم چیست ؟  کد سوابق تحصیلی خود را نداریم برای دریافت آن باید چه مراحلی را طی کنیم..

و سوالات بسیار شما در رابطه با نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی و سایت دریافت کد سوابق تحصیلی و ابهامات شما داوطلبانی که بعد از چند سال قصد شرکت در کنکور را داشته و یا دیپلم نظام قدیم را داشته اید و با مراجعه به کافینت ها و با هدر رفتن زمان و هزینه به دنبال دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی خود بوده اند، در این اطلاعیه به معرفی نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی 99 – 1400  پرداخته شده.

 

کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی 99-1400

یکی از شرایط داوطلبان برای ثبت نام در کنکور سراسری 99 داشتن کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی می باشد. سوابق تحصیلی و در واقع معدل کتبی در آزمون سراسری تاثیر گذار است بنابراین به منظور یکپارچه سازی گزارش نمرات و سوابق تحصیلی دانش آموزان سامانه ای تحت عنوان سامانه سوابق تحصیلی دانش آموزان وجود دارد.

داوطلبان دقت داشته باشند برای دریافت کد سوابق پیش دانشگاهی و دیپلم باید کد سوابق تحصیلی و کد منطقه خود را داشته باشند که در اطلاعیه دیگری به توضیح دقیق در رابطه با نحوه دریافت کد سوابق خواهیم پرداخت.

چه کسانی باید کد سوابق تحصیلی دیپلم را دریافت نمایند؟

کد سوابق تحصیلی هر دانش آموز بیانگر سوابق تحصیلی و آموزشی هر دانش آموز می باشدو همه داوطلبانی که مدرک دیپلم خود را در رشته های نظری(ریاضی،تجربی و انسانی) و از سال 84 به بعد دریافت کرده اند باید این کد را در هنگام پر کردن فرم ثبت نام کنکور سراسری  وارد نمایید.

چه کسانی باید کدسوابق تحصیلی پیش دانشگاهی را دریافت نمایند؟

کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی هم جهت همه متقاضیانی می باشد که مدرک پیش دانشگاهی خود از سال 91 به بعد گرفته اند برای شرکت در کنکور سراسری 99 لازم می باشد.

 

نحوه دریافت کد سوابق دیپلم و پیش دانشگاهی

برای دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی داوطلبان لازم است ابتدا می بایست وارد سامانه جمع آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها به آدرس http://dipcode.medu.ir/ شده و وارد لینک مشاهده سوابق و دریافت کد سوابق تحصیلی شوند.

در صفحه ای که نمایان می شود داوطلبان لازم است اطلاعات موجود در کارنامه تحصیلی خود شامل کد دانش آموزی،کد منطقه،کد مقطع و تاریخ تولد را مطابق با شرایط و ضوابط گفته شده در سایت را وارد نموده.

ضمنا لازم است دقت شود در مورد برخی فارغ التحصیلان ممکن است کد دانش آموزی دوره پیش دانشگاهی با کد دانش آموزی دوره متوسطه متفاوت باشد برای مشاهده و تایید سوابق برای هر مدرک باید کد دانش آموزی همان مدرک را ثبت شود.

 

 دریافت کد سوابق تحصیلی 99 – 1400

کد سوابق دیپلم چیست : اطلاعات سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی افرادی که شرط زیر را داشته باشند مشمول طرح تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی نخواهند بود واطلاعات آنان در این سایت موجود نیست. در مورد سوابق تحصیلی دیپلم نیز اطلاعات سوابق تحصیلی افرادی که یکی از شرایط زیر را داشته باشند مشمول طرح تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی نخواهند بود واطلاعات آنان در این سایت موجود نیست.
1- فارغ التحصیلان قبل از سال 84
2- فارغ التحصیلان شاخه فنی حرفه ای و کاردانش و فارغ التحصیلان غیر رشته های نظری (دانش سراهای تربیت معلم )
3-فارغ التحصیلان نظام ترمی واحدی قدیم آموزش متوسطه
4- دیپلمه های تطبیقی مدارس غیر ایرانی خارج از کشور..
5-فارغ التحصیلان قبل از سال 91

اطلاعات سوابق تحصیلی دوره متوسطه و پیش دانشگاهی موجود در سامانه، دهم بهمن ماه جهت اعمال در سامانه ثبت نام کنکور سراسری به سازمان سنجش تحویل خواهد شد .سوابق تحصیلی دانش آموزانی که در سال جاری در دوره پیش دانشگاهی در حال تحصیل هستند و هنوز فارغ التحصیل نشده اند جهت تایید در آخر خرداد99 در معرض داوطلبان قرارداده خواهد شد و در نیمه اول تیرماه به سازمان سنجش ارائه می شود.

درصورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی  با مرکز کنکور سراسری در ارتباط باشید.

 

راهنمای دریافت کد سوابق دیپلم و پیش دانشگاهی 99-1400

کد سوابق دیپلم چیست : برای اطلاع و انجام روند بهتر دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی بصورت زیر می باشد.

کد سوابق دیپلم و پیش دانشگاهی

 

کد سوابق دیپلم چیست : داوطلبان بعد از ورد به سامانه باید رو لینک مورد نظر کلیک و در مرحله بعدی وارد صفحه ای می شوند که باید کد دانش آموزی و کد منطقه خود را وارد نمایند. کد دانش آموزی هر فرد در بالای کارنامه دبیرستان وی ذکر شده است.

کد سوابق دیپلم و پیش دانشگاهی

کد سوابق دیپلم چیست : در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی و نحوه دریافت کد دانش آموزی و کد منطقه می توانید با مرکز در ارتباط باشید. هدف سامانه بهبود در روند ثبت نام در کنکور 99 شما عزیزان می باشد.

 

برای دریافت اطلاعات روی لینک آبی کلیک نمایید.

میزان تاثیر سهمیه بسیج فعال در کنکور99

نحوه دریافت کد منطقه سوابق تحصیلی 

نحوه دریافت کد ایثارگری سپاه و ارتش

شرایط گرفتن امریه خدمت سربازی 

مدت خدمت سربازی درسال  99

  نحوه دریافت کد سخا نظام وظیفه

اسامی شهرهای منطقه 3 در کنکور 99

جهت مشاوره در زمینه نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان مشهد

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 99 – 1400

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 99 – 1400 : کنکوری هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *