امروز 15 ژوئن 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / کنکور سراسری / سهمیه مناطق زلزله زده در کنکور سراسری 97
سهمیه مناطق زلزله زده کنکور سراسری 97

سهمیه مناطق زلزله زده در کنکور سراسری 97

جهت مشاوره در زمینه سهمیه مناطق زلزله زده در کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سهمیه مناطق زلزله زده در کنکور سراسری 97 اعلام و قطعی شد. سازمان سنجش با توجه به حوادث ناگوار مناطق زلزله زده کرمانشاه طی اعلامیه ای سهمیه ای رابه داوطلبان مناطق زلزله زده کرمانشاه اختصاص داده با توجه به ابهامات زیادی که برای داوطلبان کرمانشاهی به وجود آمده مشاوران سامانه ثبت نام کنکور سراسری 97 تصمیم گرفتند در این مقاله به توضیح سهمیه مناطق زلزله زده کرمانشاه در کنکور سراسری 97 بپردازند. تا با آگاهی از این سهمیه بتوانند در انتخاب رشته و ورود به دانشگاه کمک بگیرند. با توجه به اتفاقات ناگوار زلزله کرمانشاه و نگرانی های که برای همی مردم بخصوص داوطلبان کنکور سراسری 97 ایجاد شد به منظور کاهش نگرانی های داوطلبان کنکور سراسری 97 و بخصوص  داوطلبانی ک که امسال کنکور دارند و از مناطق کرمانشاه هستند، بنابراین بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، برای داوطلبانی که در زمان وقوع زلزله در مناطق حادثه دیده استان کرمانشاه اقامت داشته و درس می‌خواندند همانند زلزله های قبل سهمیه‌ای برای کنکور ۹۷ اختصاص می‌دهیم. سهمیه اختصاصی فقط شامل داوطلبانی خواهد شد که در شهرها و مناطق آسیب دیده زلزله کرمانشاه حضور داشتند.

سهمیه اختصاصی به داوطلبان کنکور ۹۷ در مناطق زلزله زده کرمانشاه با هماهنگی استانداری این استان و وزارت کشور صورت می‌گیرد.

با مطالعه مقاله انواع سهمیه کنکور سراسری 97 برای ان دسته از داوطلبانی که شامل سهمیه رزمندگان و خانواده شهدا و .. می شوند می توانند اطلاعات کاملی در رابطه با این موضوع دریافت نمایند.

 

سهمیه مناطق زلزله‌ زده کرمانشاه در کنکور سراسری 97

بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند، براساس آیین‌نامه اجرایی ماده واحده مصوب جلسه 739 مورخ 92/08/28 شورای عالی انقلاب فرهنگی به منظور کاهش آلام و رنج‌های ناشی از زلزله، سهمیه‌ای خاص به داوطلبان مناطق زلزله زده کشور، در آزمون سراسری سال 1397 تخصیص داده خواهد شد. با توجه به مواد 1 و 2 آیین‌نامه اجرایی مزبور، مکاتبات لازم با وزارت محترم کشور در خصوص مشخص نمودن شهرها و بخش‌هایی که زلزله‌های سال جاری منجر به خسارت‌های جانی و مالی در آن‌ها شده، به عمل آمده است.
پس از ارسال نام بخش‌ها و شهرهای آسیب دیده از طرف وزارت محترم کشور و مشخص شدن ظرفیت دانشگاه‌ها و رشته محل‌ها، ظرفیت های تخصیصی به داوطلبان مناطق زلزله زده تعیین شده و از طریق دفترچه راهنمای انتخاب رشته (دفترچه شماره 2) آزمون سراسری در مرداد ماه سال 1397 اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

نحوه اختصاص سهمیه به داوطلبان زلزله زده کرمانشاه 97

با توجه به زلزله ناگوار کرمانشاه و وارد شدن خسارات ناشی از آن، سازمان سنجش برای واجدین شرایط سهمیه ای را در نظر گرفته است تا با استفاده از این سهمیه با توجه به عدم امکانات رفاهی داوطلبانی که امسال کنکور دارند بتوانند با استفاده از سهمیه مناطق زلزله زده کرمانشاه در کنکور سراسری 97 شرکت کرده و برای ورود به دانشگاه از این سهمیه استفاده نمایند. همانطور که در مطلب بالا اشاره کردیم سهمیه مناطق زلزله زده در کنکور سراسری 97 دارای شرایطی است که به طور مختصر به آن اشاره میکنیم و بلافاصله بعد از ارائه اطلاعات دقیق در همین مقاله به طور کامل در رابطه با توضیح شرایط سهمیه مناطق زلزله زده در کنکور سراسری 97 در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. در حال حاضر طبق گفته سازمان سنجش داوطلبان کنکور سراسری 97 که در این شهرهای آسیب‌دیده ساکن هستند، می‌توانند از سهمیه مناطق زلزله‌ زده کرمانشاه در کنکور سراسری 97 استفاده نمانید و ظرفیت اختصاص داده شده به مناطق زلزله‌زده در کنکور سراسری 97 بعد از مشخص شدن شهرها و مناطق آسیب دیده کرمانشاه در زلزله زیان‌بار آبان ماه و مشخص شدن ظرفیت پذیرش دانشگاه‌ها برای کنکور سراسری 97 و رشته محل‌های کنکور سراسری 97، از طریق دفترچه راهنمای انتخاب رشته یعنی دفترچه شماره 2 کنکور سراسری 97 در مرداد ماه 97 به طور دقیق مشخص خواهد شد و داوطلبان بعد از مطالعه دفترچه می توانند انتخاب رشته خود را برای ورود به دانشگاه انجام دهند. بنابراین برای اطلاع از نحوه ثبت نام کنکور سراسری 97 برای مناطق زلزله زده و اطلاع از شرایط ثبت نام در کنکور سراسری 97 می توانید با مشاوران سامانه ثبت نام کنکور سراسری 97 در ارتباط بوده و تمام سوالات خود را از مشاوران بپرسید.

 

ثبت نام کنکور سراسری 97

با توجه به ابهامات زیاد شما داوطلبان عزیز در این قسمت به توضیح نحوه ثبت نام در کنکور سراسری 97 برای داوطلبان عزیز زلزله زده خواهیم پرداخت.ثبت نام کنکور سراسری از یک بهمن ماه آغاز شده و تا هشتم بهمن ماه ادامه خواهد داشت. ثبت نام کنکور سراسری 97 بصورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش انجام خواهد شد جهت دریافت اطلاعات در رابطه با شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام با مطالعه مقاله تاریخ ثبت نام کنکور سراسری 97 می توانید اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 

جهت مشاوره در زمینه سهمیه مناطق زلزله زده در کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

معرفی دانشگاه تربیت معلم

معرفی واحد های دانشگاه تربیت معلم 97 – 98

آیا از واحد های دانشگاه تربیت معلم شهر و استان خود اطلاع دارید؟  آیا از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>