امروز 04 دسامبر 2020 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

سهمیه رزمندگان در انتخاب رشته کنکور سراسری

تاثیر سهمیه رزمندگان در انتخاب رشته کنکور سراسری99

جهت مشاوره در زمینه تاثیر سهمیه رزمندگان در انتخاب رشته کنکور سراسری99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا از میزان تاثیر سهمیه رزمندگان در انتخاب رشته کنکور اطلاع دارید؟

داوطلبانی که متقاضی استفاده از سهمیه رزمندگان در کنکور 99 می باشند می توانند با دریافت کد سهمیه رزمندگان در هنگام پر کردن فرم ثبت نام شانس قبولی خود را در رشته انتخابی خود افزایش دهند زیرا در مواردی که شرایط پذیرش داوطلب برای دو متقاضی یکسان باشد داوطلبانی که متقاضی استفاده از سهمیه رزمندگان می باشد به راحتی در رشته مرود نظر خود قبول می شوند..

بنابراین با توجه به سوالات و ابهامات شما در رابطه با میزان تاثیر سهمیه رزمندگان در کنکور 99  مشاوران سامانه ثبت نام کنکور سراسری خود را مستلزم توضیح در رابطه با سهمیه  رزمندگان در انتخابر شته کنکور 99 دانسته اند. 

بعد از مطالعه مطلب در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه دریافت کدسهمیه رزمندگان و میزان تاثیر سهمیه رزمندگان در کنکور99 و انتخاب رشته می توانید با مشاوران سامانه در ارتباط باشید. هدف سامانه ثبت نام کنکور سراسری بهبود در روند ثبت نام و انتخاب رشته شما عزیزان می باشد. 

همچنین برای اطلاع از منابع کنکور سراسری 99 و اطلاع از نحوه ویرایش اطلاعات در کنکور سراسری 99  و دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی با کلیک بر روی لینک آبی و مطالعه مقاله اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

نحوه تاثیر سهمیه رزمندگان  کنکور سراسری 99

رزمندگانی که حداقل شش 6 ماه متـوالی یا متناوب داوطلبانه در مناطق عملیاتی جبه های نبرد حضور داشته اند، لازم است ضمن مراجعه به ارگان (سازمان بسـیج مستضعفین یا وزارت جهاد کشاورزی) نسبت به تکمیل فرم مخصوص استفاده از سهمیه رزمندگان در کنکور سراسری اقدام نمایند تا آمار و اطلاعات آنان بعـد از زمان ثبت نام توسط سازمان بسیج مستضعفین یا وزارت جهادکشاورزی مورد تائید نهایی قرار گیرد و در صورت تأیید نهایی توسط ارگانهـای در سهمیه رزمندگان گزینش میگردند. حدنصاب قبولی برای مشمولان سهمیه رزمندگان 75 درصد نمره آخرین نفر قبولی است . همچنین سربازان وظیفه و کادر ارتش درصورت داشتن 6 ماه سابقه متوالی و 9 ماه سابقه متناوت و با استفاده از 75 درصد سابقه خود در جبهه به عنوان سهمیه رزمندگان می توانند در کنکور سراسری از آن استفاده نمایند. داوطلبانی که در دوران دفاع مقدس از پرسنل کادر ثابت، پیمانی و وظیفه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی (ستاد کل نیروهای مسلح، ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران ( آجا ) ، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ( ودجا ) ، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ( ناجا ) ) بوده اند و حداقل 12 ماه خدمت کرده باشد می تواند از مزایای سهمیه رزمندگان در انتخاب رشته کنکور سراسری استفاده کند .
بنابراین داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه رزمندگان ارگان سازمان بسیج مستضعفین و نیروهای مسلح جمهوری اسـلامی ایـران، لازم اسـت پس از تکمیل فرم مخصوص استفاده از سهمیه رزمندگان نسبت به دریافت کد رهگیری 12 رقمی از واحـد مربوطـه اقـدام و آن را در زمـان
ثبت نام در محلی که در تقاضانامه اینترنتی در نظر گرفته شده درج نمایند. در صورت داشتن سوال در رابطه با نحوه دریافت کد 12 رقمی سهمیه رزمندگان دچهر مشکل شدید می توانید با مشاوران سامانه ثبت نام کنکور سراسری در ارتباط بوده و دریافت کد 12 رقمی و میزان تاثیر سهمیه رزمندگان در کنکور سراسری را به مشاوران بسپارید.

 

آیا از سهمیه های خاص در کنکور سراسری 99 اطلاع دارید

علاوه بر سهمیه هایی در مطالب فوق برای شما عزیزان ذکر کردیم  در ثبت نام کنکور سراسری، سهمیه های دیگری نیز وجود دارد که طبق شرایط خاصی به افراد تعلق خواهد گرفت که می توان به سهمیه مناطق محروم و سهمیه آموزگاران اشاره نمود. بنابراین در صورتی که متقاضی استفاده از این سهمیه ها هستید می توانید با مشاوران سامانه ثبت نام کنکور سراسری در ارتباط بوده و از هر کجای کشور که هستید پاسخ به سوالات خود را دریافت نمایید.

 با توجه به سؤالات و ابهامات زیادی که برای داوطلبان ایجاد می شود بسیاری از داوطلبان برای یافتن پاسخ سؤالات خود با جست و جو در سایت های گوناگون در پی یافتن جواب سؤالات خود می باشند و عده ای دیگر با مراجعه حضوری نزد مشاوران بدنبال جواب سؤالات خود میباشند با توجه به هزینه بر بودن روش های فوق و زمان بر بودن این روش ها مشاوران سامانه ثبت نام کنکور سراسری بر آن شدند تا برای رفع مشکلات شما با ارائه خدمات تلفنی از هر کجای کشور که هستید در کمترین زمان و با کمترین هزینه پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. همچنین برای کسب اطلاعات در تمام زمینه های آموزشی از ابتدای تا دکتری و نحوه گرفتن معافیت خدمت سربازی و اعزام دانشجو می توانید از طریق تماس با سامانه تمام سوالات خود را از مشاوران بپرسید.

همچنین برای اطلاع از میزان تاثیر معدل در کنکور سراسری 99  و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 99 می توانید مقاله مورد نر را مطالعه و اطلاعات لازم در رابطه با ویرایش اطلاعات را دریافت نمایید.

جهت مشاوره در زمینه تاثیر سهمیه رزمندگان در انتخاب رشته کنکور سراسری99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 97

زمان ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 99 – موارد ویرایش

زمان ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 99 : در صورتی که در هنگام دریافت کارت ورود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *