امروز 30 مرداد 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / مدارس / تیزهوشان / سایت ثبت نام تیزهوشان 97-98 azmoon.medu.ir ( پایه نهم)
زمان ثبت نام تیزهوشان 97-98

سایت ثبت نام تیزهوشان 97-98 azmoon.medu.ir ( پایه نهم)

جهت مشاوره در زمینه سایت ثبت نام تیزهوشان 97-98 azmoon.medu.ir ( پایه نهم)

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سایت ثبت نام تیزهوشان 97-98 azmoon.medu.ir ( پایه نهم)
Rate this post

 

سایت ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی یکی شده است ؟؟

با توجه به ادغام ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی و انجام همزمان ثبت نام هر دو آزمون در یک سایت و حذف ثبت نام در پایه ششم به همفتم در هر دو آزمون و ثبت نام دانش آموزان تنها در پایه نهم به دهم سوالات بسیاری برای دانش آموزان و والدین به وجود آمده است.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش درباره آزمون ورودی دوره دوم متوسطه مدارس سمپاد در پایه نهم گفت: اردیبهشت ماه هرسال آزمون تیزهوشان و اواخر خرداد آزمون مدارس نمونه دولتی برگزار می‌شود که توافق کردیم برای کاهش استرس و تنش در این دوره نیز برگزاری این دو آزمون یک بار و به صورت مشترک برگزار شود.

با توجه به اهمیت ثبت نام دانش آموزان برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان و آزمون نمونه دولتی و به دلیل تغییرات ایجاد شده داوطلبان باید نهایت دقت را در هنگام ثبت نام آزمون تیزهوشان 97  داشته باشند چراکه با توجه به اینکه برخی مدارس مسئولیت ثبت نام دانش آموزان را بر عهده دارند  به دلیل حجم بالای دانش آموزان ممکن است اطلاعات وارد شده در برخی موارد اشتباه وارد شود با توجه به کد پیگیری و رمز ورود دانش آموزان می توانند با مراجعه به سایت از درست بودن اطلاعات خود مطمئن شوند.

بنابرانی پیشنهاد ما به شما قبل از انجام ثبت نام ارتباط با سامانه ثبت نام تیزهوشان و کسب اطلاعات دقیق در این رابطه می باشد.

 

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان96-97

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97  از 25 بهمن ماه سال 96 آغاز و تا اوایل اسفند ماه ادامه خواهد داشت، داوطلبان با مراجعه به سایت ثبت نام تیزهوشان 97 می توانند ثبت نام خود را در دو مرحله یکبار در اسفند ماه انجام شده و داوطلبان اطلاعات خود را در سایت وارد کرده و در فروردین ماه باید مجدد اطلاعات خود را تکمیل و هزینه ثبت نام را پرداخت نمایند.

ثبت نام آزمون تیزهوشان در حال حاضر تنها برای پایه نهم انجام میشود، بنابراین داوطلبان باید با مراجعه به سایت ثبت نام تیزهوشان Amoon.medu.ir بصورت اینترنی اقدام به ثبت نام خود نمایند. دانش آموزان دقت داشته باشند ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98 در دو مرحله انجام می شود اولین مرحله داوطلبان اطلاعات خود را وارد سایت کرده و در مرحله دوم هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان را پرداخت می نمایند.

1-بعد از وارد شدن به سایت ثبت نام تیزهوشان 97 داوطلبان با وارد نمودن اطلاعات فردی و پایه ای که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان آن را دارند می توانند وارد صفحه بعدی شده و فرم ثبت نام خود را تکمیل می نمایند.

2-بعد از پرداخت هزینه داوطلبان وارد صفحه نهایی شده و تمام اطلاعات خود را مشاهده می کنند، در این قسمت دانش آموزان دقت داشته باشند باید تمام اطلاعات خود را یاداشت و یا از آن پرینت تهیه نمایند و تا زمان اعلام نتایج تیزهوشان 97-98 در نزد خود نگه دارید تا در مراحل بعدی آزمون تیزهوشان دچار مشکل نشوند. 

در صورت داشتن هرگونه سوال در مراحل ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97  می توانید از خدمات تلفنی مشاوران سامانه ثبت نام تیزهوشان بهرمند شوید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید و با مطالعه مقاله سایت ثبت نام تیزهوشان اطلاعات لازم در رابطه با سایت تیزهوشان را دریافت نمایید.

 

مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98  برا ی دوره متوسطه اول و دوم به یکسان بوده اما شرایط ثبت نام برای این داوطلبان متفاوت می باشد. که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.
1- تکمیل فرم ثبت نام در آزمون: داوطلبان باید پس از ورود به سامانۀ ثبت نام، فیلدهای مربوط در تقاضانامۀ ثبت نام را تکمیل نمایند.
2- بارگذاری فایل عکس داوطلب با فرمتjpg و اندازه 300در 400پیکسل و یا 200در300پیکس با حجم حداکثر 70کیلو بایت  مربوط به سال جاری
3- واریز مبلغ ثبت نام منحصرا از راه درگاه پرداخت الکترونیکی
با توجه به حجم زیاد داوطلبان برای ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98 در صورت بروز مشکل در امر ثبت نام و مشکل برای وارد شدن به سایت ثبت نام می توانید با مشاوران سامانه تیزهوشان در ارتباط بوده و با ارائه اطلاعات ثبت نام خود را به مشاوران بسپارند.

نحوه طراحی سوالات آزمون تیزهوشان

طراحی و تصویر طراحی سوالات آزمون سمپاد بر اساس مفهوم می باشد…
سوالات آزمون های ورودی مدارس راهنمایی و متوسطه سمپاد در سطح شناخت به بالا طراحی شده است تا دانش آموزی که مفهوم سوال را در می یابد،
منابع آزمون تیزهوشان فقط از محتوای کتابهای درسی می باشد کتب درسی ششم ابتدایی و سوم راهنمایی به ترتیب از منابع آزمون تیزهوشان ورود به مدارس راهنمایی و متوسطه سمپاد است. اطلاع از نمونه سوالات تیزهوشان 97 به آمادگی و قبولی هرچه بیشتر داوطلبان کمک خواهد کرد.

بعد از اطلاع از زمان برگزاری و شرکت در آزمون مهم ترین موضوع اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97  و اطلاع از  اسامی پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان 97 می باشد.

 

جهت مشاوره در زمینه سایت ثبت نام تیزهوشان 97-98 azmoon.medu.ir ( پایه نهم)

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان97

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 97-98

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 97-984 (80%) 3 votes اعلام نتایج آزمون پایه دهم سمپاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>