امروز 22 ژانویه 2021 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

سایت ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان

سایت ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان

جهت مشاوره در زمینه سایت ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورتی که متقاضی ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان هستید و می خواهید خودتان مراحل ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان را انجام دهید، باید در ابتدا با مراجعه به سایت ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان و داشتن مدارک و شرایط ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان ثبت نام خود را انجام دهید.

بسیاری از معلمان هستند که مطالب زیادی را در رابطه با اعزام معلم به خارج از کشور شنیده اند اما از شرایط اعزام فرهنگیان به خارج از کشور و نحوه ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان و سایت ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان در سال 97 aee.medu.ir مطلع نیستند. بعد از مطالعه اطلاعیه در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با سایت ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان می توانید از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت و حتی ثبت نام خود را انجام دهید.

سایت ثبت نام آزمون اعزام به خارج فرهنگیان در سال 97

زمان ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان 97 براساس نیاز آموزش و پرورش معمولا در تیر ماه20 انجام می شود. اما در صورت درخواست وزارت آموزش و پرورش و تغییر در زمان ثبت نام بلافاصله در این سایت زمان دقیق در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

متقاضیان با مراجعه به سایت ثبت نام اعزام معلم به خارج از کشور به آدرس اینترنتی aee.medu.ir و با  تکمیل فرم درخواست شرکت در آزمون(هر یک از زوجین لازم است مراحل ثبت نام را به طور جداگانه طی نمایند.) و پرداخت وجه ثبت نامی که اصل آن درزمان آزمون کتبی از داوطلب اخذ می گردد می توانند در این آزمون شرکت نمایند.

در صورت عدم دسترسی به سایت ثبت نام و در صورت عدم اطلاع از نحوه تکمیل نمودن فرم ثبت نام یم توانید با سامانه ثبت نام تماس گرفته و ثبت نام خود را به مشاوران بسپارید.

 برگزاری آزمون اعزام به خارج از فرهنگیان 97-98 aee.medu.ir 

برگزاری ازمون اعزام فرهنگیان به خارج از کشور در آذر ماه برگزار خواهد شد. با توجه به اینکه این آزمون هر دو یا سه سال یک بار برای اعزام فرهنگیان به خارج از کشور برگزار می شود، بنابراین بلافاصله در صورت درخواست زمان و شرایط ثبت نام در اختیار شما معلمان قرا داده خواهد شد.

هر سال بین 200 تا 250 معلم برای اعزام به خارج از کشور در نظر گرفته می شود و با برگزاری این آزمون سهمیه 2 تا 3 سال آینده توسط سازمان آموزش و پرورش کشور تعیین می شود. امسال به دلیل تامین نیروی مورد نیاز مدارس خارج از کشور، آخرین گروه قبول شدگان آزمون سال 90،امسال به مدارس خارج از کشور اعزام خواهند شد.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با سایت ثبت نام اعزام معلمان به خارج از کشور و اطلاع از نحوه برگزاری آزمون اعزام معلمان به خارج از کشور و آگاهی از ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان 97 می توانید با سامانه ثبت نام فرهنگیان در ارتباط باشید.

مدارک مورد نیاز ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان 97 aee.medu.ir 

(سنجش و ارزیابی حضوری)
مدارک لازم برای اعزام به خارج فرهنگیان در زمان ارزیابی حضوری شامل موارد زیر می باشد که لازم است داوطلبان آنها را مهیا نمایند:
فرم تعهد نامه
فرم تاییدیه
سایر مدارک موردنیاز اعزام به خارج فرهنگیان 97  (آخرین حکم کارگزینی، فرم ۵۰۲، عکس، تصویر تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی)
اعلام نتایج اعزام به خارج فرهنگیان
اعلام تاریخ و نحوه انجام مرحله سنجش و ارزیابی حضوری از طریق سایت http://www.mbm.medu.ir (مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور)انجام می شود.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با زمان ثبت نام در آزمون اعزام معلمان به خارج از کشور و اطلاع از زمان برگزاری و سایت ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان  aee.medu.ir   لازم با سامانه ثبت نام در ارتباط باشید. هدف سامانه بهبود در روند ثبت نام شما فرهنگیان در این آزمون می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر روی لینک آبی کلیک نمایید 

شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان 97 – 98 

نمونه سوالات مصاحبه اعزام به خارج فرهنگیان 97 – 98

برگزاری آزمون اعزام معلمان به خارج از کشور در سال 97

شرایط ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان 97

منابع آزمون اعزام به خارج فرهنگیان 97 – 98

شرایط اعزام دانشجو به خارج از کشور 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه سایت ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

اسامی شهرهای منطقه 1 کنکور سراسری 99

در صورتی که بنا به هر دلیلی بدنبال اطلاع از اسامی شهرهای منطقه 1 کنکور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *