امروز 22 ژانویه 2021 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

سامانه هوشمند سرویس مدارس

سامانه هوشمند ثبت نام سرویس مدارس 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه سامانه هوشمند ثبت نام سرویس مدارس 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سامانه هوشمند ثبت نام سرویس مدارس : والدینی که قصد ثبت نام فرزندان خود برای سرویس مدارس را دارند برای اطلاع از سامانه هوشمند ثبت نام مدارس  و پیگیری ثبت نام سرویس مدارس این اطلاعیه را مطالعه نمایید در صورت داشتن سوال از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 سامانه هوشمند ثبت نام سرویس مدارس : در ادامه به معرفی مراحل ثبت نام در سامانه هوشمند ثبت نام سرویس مدارس 97 – 98  را در اختیار شما قرار خواهیم داد.  لازم بذکر است در صورتیکه به دفعات زیاد رمز عبور را اشتباه در سامانه وارد نمایند، کاربری آن دانش آموز غیرفعال شده و بایستی جهت فعالسازی به مسئول مربوطه در مدرسه مراجعه نمایند بنابراین دانش آموزان و اولیا عزیز در ورود کد و کلمه کاربری کمال دقت را داشته باشید و می توانید برای انجام ثبت نام خود با مرکز در ارتباط با شید.

 ثبت نام سرویس مدارس 97 – 98 

دانش آموزان ثبت نام جدید : (مناطق تحت پوشش جدید و دانش آموزان جدید مناطق قدیم) و  دانش آموزان در ابتدا نام کاربری و کلمه عبور که همان کد ملی میباشد و وارد کردن تصویر و امنیتی موجود ( که به بزرگ و کوچک بودن حروف حساس نیست )وارد سیستم میشوند.  دانش آموزان باید توجه نمایند که پس از اولین ورود به سامانه ، رمز عبور خود رابایستی تغییر داده و رمز عبور جدید را دریافت نمایند ، و در مراحل بعدی ثبت نام و تکمیل مراحل ثبت نام با
این کلمه عبور وارد سیستم شوند .لازم بذکر است کلمه کاربری همان کد ملی بوده و تغییری نمیکند.

دانش آموزان ثبت نامی سال قبل : سامانه هوشمند ثبت نام سرویس مدارس این دانش آموزان با در دست داشتن کلمه کاربری ( کد ملی ) و رمز عبور سال گذشته میتوانند به سامانه وارد شده و نسبت به رویت اطلاعات خود و در صورت نیاز نسبت به تغییر و ویرایش آن اقدام نموده و در پایان دکمه ثبت را فشاردهند که در این ثورت درخواست ثبت نام ایشان در سامانه ثبت و به مدرسه انتخابی ارسال میگردد.  در صورتیکه دانش آموزان سال قبل به هر دلیل پسورد خود را فراموش کرده اند میتوانند به مسئول سرویس در مدرسه خود مراجعه و پس از دریافت پسورد از مسئول مربوطه نسبت به ثبت درخواست سرویس خود اقدام نمایند.

سامانه هوشمند ثبت نام سرویس مدارس
سامانه هوشمند ثبت نام سرویس مدارس

سامانه هوشمند سرویس مدارس 97 – 98 

 سامانه هوشمند ثبت نام سرویس مدارس  : در این مرحله پس از ورود به سامانه دانش آموز نسبت به بررسی نام و نام خانوادگی و انطباق با کد ملی خود اهتمام ورزیده و سپس با انتخاب منطقه آموزش و پرورش ،مقطع تحصیلی ،نوع مدرسه و جنسیت خود از لیست مدارس موجود در بخش مربوطه ، با دقت نام مدرسه خود را انتخاب نموده و در ادامه فرم موجود در پایین صفحه را تکمیل کرده و از روی نقشه کروکی محل اقامات خود را نیز تعیین نمایند .

سامانه هوشمند سرویس مدارس : دانش آموزان عزیز و اولیا ایشان دقت نمایند که پرکردن فرم فوق جهت ثبت نام سرویس ضروری بوده و دقت نمایند که اطلاعات و آدرس محل سکونت به همان دقت تکمیل گردد تا در ارائه خدمات از سوی پیمانکاران سرویس خللی ایجاد نگردد.

سامانه هوشمند سرویس مدارس : همچنین در این مرحله ورود رمز عبور جدید و تکرار آن الزامی بوده و دقت فرمائید که رمز عبور جدید را حتما یادداشت نموده و ازین پس جهت ورود به سامانه از این رمزعبورو کد کاربری قبلی (کد ملی دانش آموز) استفاده نمایند.

سامانه هوشمند سرویس مدارس  : دقت نمائید در ورود اطلاعات آدرس در صورت عدم وجود بخش از آن ( مثلا : کوچه فرعی و…) این بخش را خالی بگذارید. کروکی آدرس را میتوانید با گرفتن دکمه سمت چپ موس و جابجائی در روی نقشه محل مورد نظر را انتخاب نموده و روی دکمه ثبت کروکی موجود در زیر نقشه کلیک نموده و در نهایت دکمه ذخیره را بزنید .

سامانه هوشمند ثبت نام سرویس مدارس 97

نحوه پرداخت هرینه سرویس مدارس 97 – 98 

 بعد از ورود به صفحه ثبت نام و انجام مراحل ثبت نام باید با اقدام به پرداخت هرینه سرویس و یا هزینه علی الحساب اقدام نمایید. همچنین دراین بخش امکان تغییر رمز عبور ورودی دانش آموز نیز برای مسئول سامانه در مدرسه فراهم شده است که در صورت فراموشی ویا غیر فعال شده کد کاربری دانش آموز ازین بخش امکان ریست رمز عبور و فعالسازی کد دانش آموز مهیا میباشد.

سامانه هوشمند سرویس مدارس  : دربخش پایین صفحه کروکی دانش آموز نمایش داده میشود که مسئول سرویس جهت تخمین مسافت محل سکونت دانش آموز تا مدرسه جهت برآورد هزینه سرویس امکان مسافت سنجی قرارداد شده است.که با کلیک راست نمودن روی مبدا و تعیین مبدا و سپس تعیین مقد این مسافت نمایش داده میشود . همچنین در صورتیکه در برخی مدارس ثبت نام دانش آموزان برای سرویس انجام شده باشد ، مسئول سرویس میتواند با ورود به این بخش نسبت به درج و تکمیل اطلاعات دانش آموزان و تکمیل فرایند ثبت نام سرویس ایشان اقدام نماید.

سامانه هوشمند ثبت نام سرویس مدارس تهران 97

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با سامانه هوشمند سرویس مدارس  و سامانه هوشمند ثبت نام سرویس مدارس  و انجام مراحل ثبت نام با مراجعه به سایت اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

برای دریافت اطلاعات روی لینک آبی کلیک نمایید.

نرخ سرویس مدارس تهران 97 

جهت مشاوره در زمینه سامانه هوشمند ثبت نام سرویس مدارس 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

Olympiad.sanjesh.org

Olympiad.sanjesh.org زمان اعلام نتایج المپیاد دانشجویی سال 97

سایت Olympiad.sanjesh.org  زمان اعلام نتایج المپیاد دانشجویی 97 : دانشجویانی که موفق به ثبت نام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *