امروز 18 نوامبر 2018 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / اخبار مهم / سامانه ثبت نام وام دانشجویی 97 – 98 | صندوق رفاه دانشجویان
سامانه ثبت نام وام دانشجویی 97 - 98

سامانه ثبت نام وام دانشجویی 97 – 98 | صندوق رفاه دانشجویان

جهت مشاوره در زمینه سامانه ثبت نام وام دانشجویی 97 – 98 | صندوق رفاه دانشجویان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سامانه ثبت نام وام دانشجویی – صندوق رفاه دانشجویان : بدلیل افزایش شهریه دانشگاه های اغلب دانشجویان بخصوص دانشجویانی که در دانشگاه هایی تحصیل می کنند که هزینه ی بالایی بابت تحصیل پرداخت می کنند بدنبال اطلاع از وام دانشجویی و شرایط گرفتن وام دانشجویی می باشند. بدلیل نرخ کم وام دانشجویی و شرایط بازگشت آن بعد از فارغ التحصیلی، دانشجویان همواره بدنبال فراهم کردن شرایط برای دریافت وام دانشجویی هستند.

بدلیل سوالات بسیار شما دانشجویان در این اطلاعیه به معرفی شرایط وام دانشجویی 97-98 و نحوه گرفتن وام دانشجویی می پردازیم ، در صورت داشتن سوال بعد از مطالعه اطلاعیه می توانید از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

وام های دانشجویی 97 – 98 – صندوق رفاه دانشجویان : از تسهیلاتی می باشد که از صندوق رفاه دانشجویی برای تامین نیاز دانشجویان در اختیار آنها می گذارد، وام های دانشجویی دارای انواع و شرایط مختلفی است که دانشجویان یا توجه به نیازها و شرایط خود به گرفتن این تسهیلات اقدام می کنند.

وام دانشجویی برای تمام دانشجویان دانشگاه دولتی، دانشگاه آزاد و دانشگاه غیر انتفاعی و پام نود می باشد، همچنین صندوق رفاه دانشجویان هر ساله تسهیلاتی را بصورت وام (تحصیلی – مسکن – ازدواج – خوابگاه – بیمه – خدمات درمانی) و ودیعه مسکن به دانشجویان دوره روزانه و وام های تحصیلی و ضروری به دانشجویان ممتاز و نمونه و وام ضروری به دانشجویان مبتکر، قهرمان ورزشی و دانشجویان دوره شبانه ارائه می نماید.

 

سایت ثبت نام وام دانشجویی  97 – 98

صندوق رفاه دانشجویان  bp.swf.ir : متقاضیانی که قصد دریافت وام دانشجویی را دارند، توجه داشته باشند برای دریافت وام دانشجویی برا دانشجویان دانشگاه روزانه می توانند با مراجعه به سایت http://bp.swf.ir  اقدامات لازم را انجام دهند. همچنین ثبت نام وام دانشجویی برای کلیه دانشگاه از طریق این سایت نمی باشد، برای دانشگاه های غیر انتفاعی و دانشگاه آزادو دیگر دانشگاه های غیر دولتی با مراجعه به آموزش دانشگاه و ثبت نام برای درخواست وام ،  اقدامات لازم برای دریافت وام دانشجویی یا همان وام تحصیلی برای دانشجویان انجام می شود. مبلغ وم در هر ترم و شرایط آن در دانشگاه های مختلف متفاوت است در ادامه آیین نامه کلی دریافت وام دانشجویی یا همان صندوق رفاه دانشجویان را دراختیار شما قرا می دهیم.

در صورت داشتن سوال از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

آیین نامه وام دانشجویی در سال 97 – 98

دانشجویانی که از وام های دانشجویی – bp.swf.ir استفاده می‌کنند، موظف هستند بعد از تمام شدن تحصیلاتشان این وام ها را به صندوق رفاه دانشجویی برگردانند.

وام دانشجویی به چه افرادی تعلق میگیرد، شرایط پرداخت وام دانشجویی -صندوق رفاه دانشجویان bp.swf.ir به چه صورت است ، تمام اینها مواردی است که متقاضیان در هنگام تقاضا برای دریافت وام دانشجویی باید به آن توجه کنند که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

 • انواع وامهای قرض الحسنه دانشجویی تنها به دانشجویانی که در حال تحصیل می باشند تعلق می گیرد.
 • میزان کارمزد وامهای دانشحویی در دستورالعمل آن وام ابلاغ می شود.
 • صندوق برای هر دانشجو در طول دوره تحصیل حداکثر 4 نوبت وام می پردازد که حداکثر 3 نوبت آن وام عادی، 2 نوبت وام ضروری، 1 نوبت وام ازدواج، 1 نوبت وام موارد خاص، 1 نوبت وام خرید رایانه و یک نوبت یکی از سایر وامهای مصوب می باشد.
 • صندوق در هیچ شرایطی به اعضاء تا زمان تسویه حساب وام قبلی، وام جدید پرداخت نمی کند.
 • صندوق به دانشجویان بدحساب که اقساط وام خود را بموقع پرداخت نمیکنند وام مجدد پرداخت نخواهدکرد.
 • سقف انواع وامهای پرداختی صندوق توسط هیئت مدیره صندوق تعیین می گردد.
 • نحوه نوبت بندی، زمان انتظار و میزان حداقل مبلغ موجودی در حساب اعضاء برای دریافت وام به پیشنهاد مدیر عامل و تصویب هیئت مدیره صندوق خواهد بود.
 • تصمیم گیری در خصوص درخواستهای وام خارج از نوبت، وام موارد خاص، وام متفرقه و وام اضطراری به عهده هیئت مدیره صندوق بوده و در مواردی که نیاز مالی متقاضی فوریت داشته باشد رئیس هیئت مدیره و یا مدیر عامل صندوق می توانند دستور لازم را در خصوص پرداخت وام صادر نمایند.
 • در صورت تاخیر در بازپرداخت اقساط به ازای هر روز دیرکرد 1/0 درصد مبلغ هر قسط جریمه اخذ خواهد شد.
 • جریمه دیرکرد بصورت نقد و در زمان بازپرداخت هر قسط اخذ میشود و صندوق پس از دریافت تمامی اقساط وام و نیز جریمه تعیین شده برگ تسویه حساب ارائه می نماید.
 • وام گیرنده موظف است در قبال دریافت وام مدارک و تضمین لازم را که صندوق تعیین می نماید قبل از دریافت وام به صندوق ارائه نماید.
 • دانشجو موظف است در زمان تسویه حساب فارغ التحصیلی یا انتقال یا اخراج یا ترک تحصیل یا مرخصی بیش از یک ترم از دانشگاه تمامی مبلغ بدهی خود به صندوق (شامل اقساطی که هنوز زمان بازپرداخت آن فرا نرسیده، جریمه دیرکرد بازپرداخت اقساط و …) را یکجا و به صورت نقد پرداخت نماید.
 • تصمیم گیری در خصوص موارد جدید پیش آمده و درخواستهای کتبی دانشجویان که در آیین نامه پیش بینی نشده است به عهده هیئت مدیره صندوق خواهد بود.
 • شرایط دریافت، میزان و انواع وامها وتسهیلات رفاهی شرایط وام گیرندگان:

شرایط دریافت وام دانشجویی 97-98

همانطور که در ابتدا توضیح دادیم ، به دلیل شرایط مناسب و بهره کم وام دانشجویی اغلب دانشجویان بدنبال دریافت وام دانشجویی هستند، بنابراین با توجه به تقاضای بالا برای دریافت وام دانشجویی، این وام به دانشجویانی تعلق میگیرد که شرایط دریافت وام دانشجویی را داشته باشند.

1-دارا بودن اولویت نیاز مالی.
2-عدم استفاده از وام یا کمک بورس تحصیلی.
3-در زمان دریافت وام ، عدم اشتغال به کار که مستلزم دریافت اجرت باشد (به استثنای کار دانشجویی).
4-ثبت نام در حداقل تعداد واحدهای مورد لزوم طبق مقررات آموزشی (دانشجوی تمام وقت).
5-مشروط نبودن دانشجو در دو نیمسال قبل (برای دانشجویان نیمسال سوم به بعد).
6-سپردن تعهد محضری با ضامن معتبر حداکثر یک نیمسال پس از دریافت وام و یا بهرمندی از خوابگاه .

در صورت داشتن سوال در رابطه با وام دانشجویی و شرایط دریافت وام دانشجویی بعد از مطالعه اطلاعیه از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

برای دریافت اطلاعات روی لینک آبی کلیک نمایید.

بازگشت به تحصیل دانشجویان انصرافی دانشگاه آزاد

شرایط تغییر رشته و گرایش در دانشگاه ها 97 – 98

نحوه انتخاب واحد ترم تابستان دانشگاه ها 97 – 98

سامانه نقل و انتقالات دانشجویی 97 – 98

انواع وام دانشجویی 97-98

جهت مشاوره در زمینه سامانه ثبت نام وام دانشجویی 97 – 98 | صندوق رفاه دانشجویان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 97 – 98

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 97 – 98 : کنکوری هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>