امروز 07 جولای 2020 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

مدارس شاهد

زمان و سایت ثبت نام مدارس شاهد 99 – 1400

جهت مشاوره در زمینه زمان و سایت ثبت نام مدارس شاهد 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان و سایت ثبت نام مدارس شاهد در مقاطع ابتدایی (( پایه اول ))   متوسطه اول (( پایه هفتم )) و متوسطه دوم (( پایه دهم )) انجام می شود.

این روزها انتخاب مدرسه به یکی از دغدغه های مهم اولیا تبدیل شده و والدین همواره به تحقیق در رابطه با اینکه کدام مدرسه کیفیت آموزشی بهتری دارد  می پردازند. مدارس شاهد می توانند به عنوان یکی از گزینه های مناسب برای تحصیل فرزندان شما باشند. اگر بخواهیم به طور خلاصه و در حد چند جمله ویژگی های مدارس شاهد را بیان کنیم می توانیم بگوییم که این مدارس جهت ارائه خدمات آموزشی با کیفیت برای فرزندان شاهد و ایثارگر تاسیس شده اند البته در صورت وجود ظرفیت و شرایط از دانش آموزان عادی نیز ثبت نام به عمل می آورند. علاوه بر توجه به کیفیت آموزشی یکی دیگر از تمایزات این مدارس نسبت به مدارس دیگر  توجه ویژه به برنامه های فرهنگی و فضای آموزشی مذهبی می باشد. ثبت نام برای پایه های مختلف مدارس شاهد فقط از طریق سایت ((saja.medu.ir)) انجام می شود.

سایت ثبت نام مدارس شاهد 99 — 1400

ثبت نام مدارس شاهد هر ساله برای هر یک از پایه اول ابتدایی ، پایه هفتم متوسطه اول و پایه دهم متوسطه دوم در زمان های متفاوتی صورت می گیرد . زمان ثبت نام مدارس شاهد 99 – 1400 احتمالا همچون سال گذشته برای هر یک از دوره های ابتدایی در نیمه اول خرداد ماه ، متوسطه اول در نیمه اول تیر ماه و متوسطه دوم در نیمه دوم تیر ماه خواهد بود .

داوطلبان در این بازه های زمانی برای پیش ثبت نام مدارس شاهد 99=1400 می توانند به سایت سجا به نشانی (saja.medu.ir) مراجعه نمایند . در حال حاضر زمانبندی پیش ثبت نام مدارس شاهد  هنوز مشخص نشده است به محض منتشر شدن این خبر در این مقاله و عنوان اطلاع رسانی نیز خواهد شد.

مطالب سایت ما را دنیال کنید… 

سایت ثبت نام مدارس شاهد 99 – 1400

ثبت نام مدارس شاهد هر ساله برای هر یک از پایه اول ابتدایی ، پایه هفتم متوسطه اول و پایه دهم متوسطه دوم در زمان های متفاوتی صورت می گیرد . زمان ثبت نام مدارس شاهد 99== 1400 احتمالا همچون سال گذشته برای هر یک از دوره های ابتدایی در نیمه اول خرداد ماه ، متوسطه اول در نیمه اول تیر ماه و متوسطه دوم در نیمه دوم تیر ماه خواهد بود .

داوطلبان در این بازه های زمانی برای پیش ثبت نام مدارس شاهد99 =1400 می توانند به سایت سجا به نشانی  ((saja.medu.ir)) مراجعه نمایند . در حال حاضر زمانبندی پیش ثبت نام مدارس شاهد مشخص نشده است.

نحوه ثبت نام مدارس شاهد:

داوطلبان تحصیل در مدارس شاهد 98 — 99 جهت ثبت نام می بایست ابتدا به سایت saja.medu.ir مراجعه نموده سپس با وارد نمودن کد ملی و شماره سریال شناسنامه ، مراحل پیش ثبت نام خود را طی نمایند . البته توصیه می شود که داوطلبان قبل از اقدام به تکمیل فرم ثبت نام خود ابتدا جهت اطلاع از ضوبط و شرایط دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 99== 1400 را دریافت و مطالعه نمایند .

به دانش آموزانی که دارای اولویت ایثارگری زیر 50 % و سایر الویت ها می باشند ، دانش آموز غیرشاهد می گویند. ثبت نام مدارس شاهد 99=1400 برای این دانش آموزان در دو مرحله ثبت نام موقت و ثبت نام قطعی به شیوه امتیاز بندی از طریق سامانه ((saja.medu.ir)) انجام می شود .

ثبت نام در مدارس شاهد برای فرزندان شاهد فرزند شهداء  آزادگان  جانبازان 50% و بالاتر پس از پیش ثبت نام در سامانه سجا قطعی بوده ولی دانش آموزان غیر شاهد باید امتیاز لازم و احراز سایر شرایط را داشته باشند.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی در مورد زمان و سایت ثبت نام مدارس شاهد سال 99 با مشاوران صدای مشاور تماس بگیرید. 

جهت مشاوره در زمینه زمان و سایت ثبت نام مدارس شاهد 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

آیا کنکور 99 حذف میشود؟؟ اخبار جدید برگزاری کنکور 99

در این مقاله میپردازیم به این موضوع که آیا کنکور 99 حذف میشود؟؟ سرنوشت کنکور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *