امروز 28 شهریور 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / بلاگ / دانشگاه آزاد / کاردانی دانشگاه آزاد / آغازثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 97 – 98
ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 97 - 98

آغازثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه آغازثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آغازثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 97 – 98
Rate this post

آیا از زمان ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید در سال 97 – 98 بر اساس سوابق تحصیلی اطلاع دارید؟ آغاز ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای از 6 خرداد تا 12 خرداد 

درگاه ثبت نام دوره کاردانی به کارشناسی

با توجه به حذف کنکور کاردانی فنی حرفه ای در سال 97- 98 دیگر آزمون یا کنکوری برای متقاضیان برای تحصیل در مقطع کاردانی انجام نمیشود، و ثبت نام داوطلبان بر اساس سوابق تحصیلی انجام می شود در ادامه به توضیح شرایط و مدارک ثبت نام خواهیم پرداخت در صورت داشتن هر گونه سوال در مراحل ثبت نام کنکور فنی حرفه ای در سال 97 – 98 از طریق ارتباط با سامانه ثبت نام می توانید اطلااعات لازم را دریافت نمایید.

بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و پذیرش در دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای سال 1397 می‌رساند که با توجه به مصوبه دهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو مورخ 96/11/30، پذیرش برای کلیه رشته‌های دوره‌های مذکور در سال 1397 صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) خواهد بود و با توجه به اعلام دفتر گسترش آموزش عالی این پذیرش منحصراً برای دانشگاه فنی و حرفه‌ای صورت خواهد پذیرفت.

ثبت‌نام و انتخاب رشته برای دوره‌های مذکور بصورت اینترنتی از روز یکشنبه مورخ 97/03/06 آغاز و در روز شنبه مورخ 97/03/12 پایان می‌پذیرد. کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما (که همزمان با ثبت‌نام از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org قابل دسترسی می‌باشد) و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به پایگاه اطلاع رسانی اشاره شده مراجعه و نسبت به ثبت‌نام وانتخاب رشته برای پذیرش در دوره‌های فوق اقدام نمایند.

در صورت بروز هرگونه مشکل برای دسترسی به سایت ثبت نام فنی حرفه ای بر اساس سوابق تحصیلی و عدم جمع آوری اطلاعات از هرکجای کش.ر از طریق ارتباط با مرزک ثبت نام خود را در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

شرایط ثبت نام آزمون فنی حرفه ای 97 – 98 

شرایط ثبت نام آزمون فنی حرفه ای 97 – 98  بر اساس سوابق تحصیلی :
همانطور که در ابتدا توضیح دادیم با توجه به حذف کنکور فنی حرفه ای در سال 97 دیگر آزمونی بر اساس آزمون کاردانی فنی حرفه ای برگزار نمی شود و ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای در سال 97 – 98  براساس سوابق تحصیلی انجام می شود.

بنابراین داوطلبان در زمان مشخص شده، برای ثبت نام کاردانی نظام جدید فنی حرفه ای 97 با مراجعه به سایت  سنجش می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. متقاضیان برای ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 97-98  نظام جدید که بر اساس سوابق تحصیلی می باشد، باید شرایطس را دارا باشند که در ادامه به  توضیح شرایط ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید می پردازیم در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با شرایط ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید می توانید از طریق ارتباط با سامانه سوالات خود را بپرسید.

1 –شرایط جسمی و اندامی داوطلب می بایست با کدرشته انتخابی وی متناسب باشد.

2 – کلیه داوطلبانی که قصد ثبت نام در کنکور کاردانی فنی حرفه ای را دارند می بایست دارای یکی از مدارک دیپلم فنی حرفه ای یا کاردانش نظام جدید یا دیپلم فنی حرفه ای نظام قدیم باشند.

3 – در صورتی که رشته انتخابی داوطلب در مهرماه باشد داوطلب می بایست مدرک تحصیلی خود را حداکثر تا شهریور ارائه کند در غیر این صورت ثبت نام وی باطل تلقی خواهد شد و در صورتی که رشته انتخابی در بهمن برگزار گردد داوطلب می تواند مدرک تحصیلی خود را حداکثر تا دی ماه دربافت نمابد.

4 –  رعایت شرایط نظام وظیفه مطابق مندرجات دفترچه

5 –داوطلبانی که در مقطع کاردانی فارغ التحصیل هستند اجازه شرکت در این آزمون را نخواهند داشت و ثبت نام وی تخلف محسوب می گردد.

جهت اطلاع از سهمیه های خانواده شهدا ، ایثارگران و رزمندگان در ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 با با سامانه ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید در ارتباط باشید.

ثبت نام کلاس های رایگان فنی حرفه ای 97 – 98

انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای 97 – 98 

معرفی واحد های دانشگاه فنی حرفه ای

 مدارک ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای 97-98

1- ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون ادواری فقط به صورت الکترونیکی انجام می شود، متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
بر اساس تجربه ها و مهارت شغلی خود و سایرشرایط درج شده در دفترچه، ثبت نام نمایند.

2- پرداخت مبلغ مشخص شده (برای حرفه های خدماتی 100000 ریال وحرفه های صنعت وکشاورزی 150000 ریال)ازطریق خرید اعتباری توسط سامانه بابت حق تشریفات آزمون .
3- متقاضیان پس از مطالعه دقیق مفاد دفترچه راهنما لازم است فرم پیش نویس در دفترچه ثبت نام را تکمیل و پس از اطمینان از صحت اطلاعات نسبت به ثبت نام در سامانه ثبت نام الکترونیکی آزمون های ادواری اقدام نمایند.
4- داوطلب باید یک قطعه عکس جدید خود را با مشخصات ذیل اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال در سامانه ثبت نام الکترونیکی آزمون های ادواری آماده نماید.

تذکر: متقاضیان باید توجه داشته باشند، عکس ارسالی در گواهینامه مهارت صادره قبول شدگان الصاق خواهد شد.
فایل مربوطه لازم است در قطع4×3 با درجه وضوح dpi ذخیره شده باشد.
حجم تصویر ارسالی باید کمتر از 70 کیلو بایت باشد.
ابعاد تصویر ارسالی باید حداقل 300×200 پیکسل باشدو حداکثر 400×300 باشد.
تصویر باید در جهت صحیح و بدون چرخش تهیه شده و فاقد هرگونه حاشیه زائد باشد.
تصویر متقاضی باید واضح و مشخص بوده و اثر مهر ، منگنه و سایر مواردی که منجر به مخدوش شدن و نامشخص بودن چهره متقاضی می شود در تصویر وجود نداشته باشد.
پس زمینه تصویر باید کاملاًسفید باشد.
تبصره : عکس متقاضیان تمام رخ ، مربوط به سال جاری و با رعایت شئونات کامل اسلامی باشد.

در صورت اعمال هرگونه تغییر در مراحل ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید 97-98  بر اساس سوابق تحصیلی بعد از مطالعه مقاله در صورت داشتن هرگونه سوال با مرکز ثبت نام در ارتباط باشید.

برای دریافت اطلاعات روی لینک زیر کلیک نمایید.

لیست رشته های کاردانی به کارشناسی 97 – 98 با آزمون و بدون آزمون

ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 – 98

ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی 97

 

جهت مشاوره در زمینه آغازثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دانشگاه علوم پزشکی ساری

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی ساری 97 – 98

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی ساری 97 – 98Rate this post رتبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>