امروز 20 آوریل 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / بلاگ / دانشگاه آزاد / زمان ثبت نام رشته های دانشگاه مجازی 97 – 98
زمان ثبت نام دانشگاه مجازی

زمان ثبت نام رشته های دانشگاه مجازی 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام رشته های دانشگاه مجازی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

04آغاز ثبت نام رشته های دانشگاه مجازی 97 – 98

اکثر دانشگاه در برخی از رشته ها اقدام به پذیرش دانشجو و تدریس بصورت مجازی می نمایند.

آیا از فراخوان دانشگاه ها برای زمان ثبت نام دانشگاه مجازی اطلاع ندارید ؟

آیا متقاضی تحصیل در رشته های دانشگاه مجازی هستید اما از نحوه و شرایط ثبت نام اطلاع ندارید؟

جذب دانشجو در رشته های مجازی دانشگاه ها در دوره های قبلی بر عهده خود دانشگاه ها و هماهنگی وزارت علوم بوده و دانشگاه ها بر اساس معیاری که برای جذب دانشجو داشتند اقدام به پذیرش دانشجو در رشته های مجازی میکردند. اما در حال حاضر نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه مجازی و زمان ثبت نام دانشگاه مجازی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود، و زمان پذیرش و ثبت نام رشته های مجازی از سوی سازمان سنجش در زمان مشخصی تعیین شده و این آزمون همزمان با کنکور سراسری  برگزار نخواهد شد.

بلافاصله بعد از اعلام زمان فراخوان در همین مقاله به متقاضیان زمان ثبت نام دانشگاه مجازی 97- 98  اعلام خواهد شد.

 

نحوه و زمان ثبت نام دانشگاه مجازی 97 -98

با توجه به اینکهاکثر دانشگاه ها اقدام ارائه رشته های مجازی کرده اند، هر دانشگاه به صورت منفرد و یا چند دانشگاه با همکاری یکدیگر آزمون مورد نظر را برگزار می کنند. اما برگزاری این آزمون از طریق سازمان سنجش کشور انجام خواهد شد. همچنین درس های ارائه شده در دوره های مجازی مانند دوره های حضوری می باشد.

 تفاوتی که دوره های مجازی با دوره های حضوری دارد، کتاب های آموزشی مجازی بصورت اینترنتی می باشد، اما درس های آزمایشگاهی دانشجویان دوره مجازی در دانشگاه و امتحان پایان ترم این دروس نیز به صورت حضوری برگزار می شود. در صورت داشتن هرگونه سوال در مراحل ثبت نام رشته های دانشگاه مجازی  از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

شرایط ثبت نام دانشگاه مجازی 97 - 98

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر رووی لینک کلیک نمایید.

لیست دانشگاه های مجازی در ایران 97 – 98

شرایط ثبت نام دانشگاه مجازی در سال 97 – 98

رشته های مجازی دانشگاه تهران – کارشناسی ارشد

انتشار لیست رشته های دانشگاه مجازی در سال 97 – 98

روش تدریس در دانشگاه های مجازی به چه صورت است

روش تدریس در دانشگاه های مجازی بصورت اینترنتی بوده و دانشجو برای ورود به این سامانه باید کلمه شناسایی و رمز عبور داشته باشند. در سامانه ثبت نام رشته های مجازی دانشگاه ها که دانشجویان عضو هستند، اطلاعاتی مانند دروس ارائه شده در هر ترم و اینکه چه تعدادی دانشجو مشغول به تحصیل هستند.  همچنین در سایت رشته های دانشگاه مجازی برای دانشجویانی که عضو هستند مشخص شده چه درس هایی در چه روزهای ارائه می شود و استادان حل تمرین نیز در چه زمانی حضور دارند.
در تحصیل به روش آموزش مجازی، برنامه های مشخصی برای حضور استاد و دانشجو در کلاس مجازیی وجود دارد و برای ایجاد این محیط مجازی از نرم افزار LMS (مدیریت سامانه) استفاده می شود.

استاد اصلی دروس را به دانشجویان تدریس می کند و استاد معاون نیز اشکالات دانشجویان را رفع کرده و به سؤالات آن ها پاسخ می دهد، استاد اصلی فقط هنگام تدریس حضور دارد، اما حضور استادان حل تمرین به مراتب بیشتر از استادان اصلی است.
دانشجو در طول هفته این فرصت را دارد که اگر کلاس برقرار نبود و با مشکلی در دروس مواجه شد، اقدام به ارسال ایمیل به استاد کرده و استاد نیز در اسرع وقت موظف به پاسخ دادن به دانشجو است.

در تمام لحظاتی که دانشجو به اینترنت وصل می شود، تمام بخش های دروس خوانده شده توسط این سیستم ثبت می شود و استاد می تواند ببیند که دانشجو تا کدام قسمت درس را خوانده و در چه ساعت هایی مراجعه کرده است. دروس به صورت الکترونیکی تبدیل شده و صدا و تدریس استاد روی آن قرار می گیرد و در بسیاری از مواقع تدریس استاد به صورت فیلم روی درس قرار داده می شود.

دانشجویان برای ورود به سیستم الکترونیکی دانشگاه دارای رمز عبور و ایمیل ویژه ای هستند که ممکن است در هر سال و یا هر درس تغییر کند. استاد نیز دارای لیست حضور و غیاب بوده و از حضور یا عدم حضور دانشجو آگاه است، همچنین در این سیستم ساعات تشکیل کلاس نیز مشخص شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه ثبت نام و تحصیل در رشته های دانسگاه مجازی و اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه مجازی از طریق ارتباط باسامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام رشته های دانشگاه مجازی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان مشهد

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 97 – 98

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 97 – 98 : کنکوری هایی که …

2 دیدگاه

 1. مسعود رحیمی

  اطلاعاتی میخواستم که در سایت قرار ندارد
  1. آیا دانشگاه مجازی از طریق آزمون ورودی اقدام به جذب دانشجو مینماید یا سیستمی مانند جذب فراگیر ‍پیام نور دارد که بدون آزمون اقدام به ثبت نام مستقیم نماید.
  2. آیا برای جذب دانشجو شرط معدل دارد؟
  3. چنانچه کسی دارای معدل دیپلم ۱۰ باشد میتواند در دانشگاه مجازی ثبت نام نماید؟
  4. به طور معمول زمان ثبت نام یا آزمون چه زمانی است؟
  5. من نزدیک به 45 واحد با نمرات خوب در رشته کارشناسی مدیریت بازرگانی دانشگاه فراگیر پیام نور واحد پیشوا گذرانده ام و همچنان چندین ترم درحال ثبت نام هستم ولی بدلیل دوری راه و مسولیت سنگین کاری و خانوادگی دیگر موفق به شرکت در کلاسها و امتحانات نگردیده ام آیا امکان انتقال واحدهای پاس شده به دانشگاه مجازی را دارد؟
  ممنون میشوم مرا راهنمایی بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>