امروز 01 خرداد 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / مدارس / تیزهوشان / ثبت نام تیزهوشان| زمان ثبت نام تیزهوشان 97-98 نهم ابتدایی
زمان ثبت نام تیزهوشان 97-98

ثبت نام تیزهوشان| زمان ثبت نام تیزهوشان 97-98 نهم ابتدایی

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام تیزهوشان| زمان ثبت نام تیزهوشان 97-98 نهم ابتدایی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا از زمان ثبت نام تیزهوشان 97  و سایت ثبت نام اطلاع دارید؟
زمان ثبت نام تیزهوشان 97 از 25 بهمن ماه می باشد.
با توجه به اطلاعیه جدید آموزش و پرورش مبنی بر ادغام ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی همزمان با هم و انجام ثبت نام هر دو آزمون در یک سایت اکثر والدین و دانش آموزان دچار نگرانی شده اند و علت این نگرانی هم کاملا منطقی بوده چرا که طبق این اطلاعیه ثبت نامی برای پایه ششم به هفتم در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی انجام نمی شود و دانش آموزان پایه نهم مجاز به ثبت نام در این آزمون هستند.
با توجه به تغییرات حاصل شده  قبل از ثبت نام پیشنهاد سامانه اطلاع از شرایط دقیق ثبت نام می باشد و ارتباط بامشاوران سامانه می باشد در صورت کسب هرگونه تغییرات در روند ثبت نام جزئیات ان در اختیار شما والدین و دانش اموزان عزیز قرار خواهد گرفت.

زمان ثبت نام تیزهوشان 97 ششم ابتدایی و نهم

بنابراین دانش آموزان دقت داشته باشند ثبت نام در آزمون تیزهوشان در پایه نهم به دهم انجام شده و زمان ثبت نام تیزهوشان 97  از25 بهمن ماه آغاز و تا اوایل اسفند ماه ادامه خواهد داشت، ثبت نام تیزهوشان 97 در دو مرحله یکبار در اسفند ماه انجام شده و داوطلبان اطلاعات خود را در سایت وارد کرده و در فروردین ماه باید مجدد اطلاعات خود را تکمیل و هزینه ثبت نام را پرداخت نمایند.

ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98 در حال حاضر تنها برای پایه نهم به دهم برگزار خواهد شد ، بنابراین داوطلبان باید با مراجعه به سایت ثبت نام تیزهوشان Amoon.medu.ir بصورت اینترنی اقدام به ثبت نام خود نمایند. در صورت داشتن سوال و انجام مراحل ثبت نام با سامانه در ارتباط بوده و ثبت نام خود را به مشاوران سامانه بسارید.

دانش آموزان پایه نهم دقت داشته باشند که ثبت نام بصورت زیر انجام می شود :

1-بعد از وارد شدن به سایت ثبت نام تیزهوشان 97 داوطلبان با وارد نمودن اطلاعات فردی و پایه ای که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان آن را دارند می توانند وارد صفحه بعدی شده و فرم ثبت نام خود را تکمیل می نمایند.

2-بعد از پرداخت هزینه داوطلبان وارد صفحه نهایی شده و تمام اطلاعات خود را مشاهده می کنند، در این قسمت دانش آموزان دقت داشته باشند باید تمام اطلاعات خود را یاداشت و یا از آن پرینت تهیه نمایند و تا زمان اعلام نتایج تیزهوشان 97-98 در نزد خود نگه دارید تا در مراحل بعدی آزمون تیزهوشان دچار مشکل نشوند.

در صورت داشتن هرگونه سوال در مراحل ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97  می توانید از خدمات تلفنی مشاوران سامانه ثبت نام تیزهوشان بهرمند شوید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید و با مطالعه مقاله سایت ثبت نام تیزهوشان اطلاعات لازم در رابطه با سایت تیزهوشان را دریافت نمایید.

 شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 97

با توجه به اینکه شرایط ثبت نام در پایه ششم به هفتم حذف شده دانش آموزان نهایت دقت را داشته باشند شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان دهم 97-98 اشتغال به تحصیل متقاضی در پایه نهم و همچنین معدل سالانه دانش آموز در پایه هشتم باید بالای 19 می باشد.از دیگر شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان داشتن تابعیت ایرانی بوده و البته ثبت نام دانش آموزان غیر ایرانی هم با رعایت شرایط و ضوابطی قابل انجام می باشد.

زمان برگزاری تیزهوشان 97

با توجه به اهمیت اطلاع دانش آموزان از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 97، داوطلبان دقت داشته باشند، آزمون تیزهوشان طبق روال هر سال در اردیبهشت ماه برگزار می شود و دانش آموزان با مراجعه به سایت تیزهوشان دانش آموزان باید چند روز قبل از برگزاری آزمون به سایت ثبت نام مراجعه نموده و کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان97  را دریافت نمایند. اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 97 بین 3 تا 4 هفته بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 می باشد.

زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 – 98

 طبق روال سال های گذشته معمولا اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97 بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان اعلام می شود. اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان و واجدین شرایط ورود به مدارس تیزهوشان در سایت Azmoon.medu.ir (سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان)قابل دسترس می باشد و تمامی دانش آموزان و داوطلبان کلیه استان ها در سراسری کشور می توانند با مراجعه به این سامانه برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان 97 خود اقدام نمایند. برای این منظور و برای مشاهده نتایج، داوطلبان بعد از مراجعه به سامانه با درج کد ملی و رمز ورود خود وارد پروفایل شخصی خود شده پس از ورود به صفحه شخصی اطلاعات شخصی نتایج آزمون داوطلبان مشخص می شود.
دانش آموزان و والدین گرامی در صورت داشتن هرگونه سوال در مراحل ثبت نام یزهوشان 97 – 98 و دریافت کد محل تحصیل و کد منطقه و اطلاع از کد نزدیک ترین و بهترین مدرسه محل زندگی خود می توانید با سامانه ثبت نام تیزهوشان در ارتباط باشید.
بعد از اطلاع از زمان برگزاری و شرکت در آزمون مهم ترین موضوع اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97  و اطلاع از  اسامی پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان 97 می باشد.

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام تیزهوشان| زمان ثبت نام تیزهوشان 97-98 نهم ابتدایی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان97

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 97

آیا از اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان سال 97 اطلاع دارید؟ زمان اعلام نتایج آزمون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>