امروز 18 ژانویه 2021 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

زمان برگزاری دکتری وزارت بهداشت 97

زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 97-98

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا از زمان برگزاری دکتری وزارت بهداشت 97 اطلاع دارید؟

مهم ترین موضوع بعد از ثبت نام، برای متقاضیان دکتری وزارت بهداشت اطلاع از زمان برگزاری دکتری وزارت بهداشت 97-98 می باشد. داوطلبان برای حضور در آزمون دکتری وزارت بهداشت باید با مراجعه به سایت کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. در این مقاله به معرفی زمان برگزاری دکتری وزارت بهداشت 97-98 و اعلام کلید اولیه دکتری وزارت بهداشت در سال 97 و زمان اعتراض به سوالات دکتری وزارت بهداشت و زمان اعلام نتایج نهایی دکتری وزارت بهداشت 97 می پردازیم.

آزمون دکتری وزارت بهداشت هر ساله توسط سازمان سنجش پزشکی کشور برگزار میشود. این آزمون برای آن دسته از داوطلبانی برگزار می شود که قصد ورود به دوره ی دکتری تخصصی در رشته ی علوم پزشکی، دکترای تخصصی داروسازی، دکتری تخصصی دندانپزشکی و دکتری طب سنتی را دارند. در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه ورود و تحصیل در رشته های دکتری (phd) و اطلاع از منابع مطالعه بعد از مطالعه مقاله می توانید با مشاوران سامانه در ارتباط باشید.

 

زمان و تاریخ برگزاری دکتری وزارت بهداشت 97-98

با توجه به اینکه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت در بهمن ماه برگزار میشود. زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 97-98 تخصصی و دکتری پژوهشی در روز های پنجشنبه و جمعه 20 و 21 اردبیهشت ماه 97 می باشد، همانطور که در ابتدا توضیح دادیم قبل از حضور در جلسه، متقاضیان باید نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند. با مطالعه مقاله دریافت کارت وورد به جلسه دکتری وزارت بهداشت 97 اطلاعات لازم را در رابطه با زمان انتشار و در صورت نیاز به ویرایش در رابطه با نحوه ویرایش در یافت نمایید.

اعلام کلید اولیه کنکور وزارت بهداشت 97-98 و زمان اعتراض دکتری وزارت بهداشت

زمان اعلام کلید اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت و اعلام اسامی پذیرفته شدگان این آزمون احتمالا در 24 اردیبهشت ماه خواهد بود بلافاصله بعد از انتشار کلید سوالات را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. در صورتی که نسبت به کلید اولیه دکتری وزارت بهداشت اعتراض داشتید می توانید، 24 و 25 اردیبهشت ماه،  اعتراض به سوالات آزمون دکتری وزارت بهداشت 97-98 را بصورت اینترنتی درخواست دهید.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه دریافت کلید سوال و نحوه اعتراض به سوالات آزمون دکتری وزارت بهداشت از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 97-98

زمان اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 5 خرداد ماه می باشد، سازمان سنجش از نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت خبر داد، بعد از اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان داوطلبان به مدت سه روز فرصت دارند با مراجعه به دانشگاه محل پذیرش، نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند. محاسبه نتایج بر اساس کلید نهایی می باشد. در این رشته ها کلید نهایی مجددا ویرایش شد: (ژنتیک پزشکی، بیولوژی تولید مثل، علوم تشریح، نانوفناوری پزشکی، مهندسی بافت، روانشناسی بالینی، روانشناسی نظامی، مشاوره توانبخشی می باشد.

 

زمان برگزاری دکتری وزارت بهداشت

 

منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت به چه صورت است؟

متاسفانه در سال های اخیر هیچ روند ثابتی برای آزمون دکتری وجود نداشته است و از روش آزمون تا تاریخ و منابع آزمونی بارها دچار تغییرات زیادی شده است و در حال حاضر نیز با وجود اینکه بسیاری از داوطلبان برنامه ریزی درسی خود را از چند ماه پیش شروع کرده اند شاهد این تغییرات غیر اصولی شده است.
برنامه ریزیی و شناخت منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت یکی از مهم ترین بخش آمادگی در آزمون میباشد. با توجه به اینکه هر سال یک دفترچه ثبت نام برای داوطلبان منتشر میشود، داوطلبانی که قصد تحصیل در یکی از رشته های وزارت بهداشت (پردیس خودگردان یا دانشگاه آزاد) را دارند باید همین منابع را مطالعه نمایند.
منابع دروس و ضرایب بسیاری از رشته های دکتری وزارت بهداشت به دلیل تجمیع تغییریافته است. اکثر رشته ها به صورت دوتایی و یا سه تایی با هم تجمیع شده اند.  برای رشته هایی که در یک مجموعه قرار دارند یک دفترچه  واحد قرار داده شده است که ضرایب دروس برای هر رشته متفاوت است.
در اکثر رشته ها یک یا چند درس فرعی حذف شده و در بخش کتبی آزمون دکترس وزارت بهداشت برای هر رشته دو یا سه درس تخصصی و صد سوال در نظرگرفته شده و 30 سوال درس عمومی که مجموعا آزمون دکتری وزارت بهداشت شامل 130 سوال میباشد.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 و زمان اعلام کلید سوالات و اعلام نتایج از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 

برای اطلاع از موارد زیر در رابطه با آزمون دکتری وزارت بهداشت روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

سهمیه های آزمون دکتری وزارت بهداشت

هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

شرایط ثبت نام اتباع خارجی در آزمون دکتری وزارت بهداشت

مدارک لازم برای ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

شرایط ثبت نام استعداد های درخشان در ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان علوم پزشکی تهران

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان علوم پزشکی تهران 97 – 98

متقاضیانی که قصد تحصیل در رشته داورسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران را دارند، اما رتبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *