امروز 21 نوامبر 2018 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / مدارس / نمونه دولتی / زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی 97
برگزاری آزمون نمونه دولتی

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی 97

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی 97 اطلاع دارید؟

مهم ترین موضوع بعد از ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی اطلاع از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی 97 می باشد..

 

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی ششم در سال 97 و زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم در سال 97 در یک هفته در تیرماه در روزهای پشت هم برگزار می شود با توجه به اینکه سایت ثبت نام هر استان متفاوت است زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی بصورت هماهنگ کشوری انجام نمی شود.

هدف مشاوران سامانه ثبت نام نمونه دولتی بهبود در روند ثبت نام شما عزیزان در آزمون نمونه دولتی می باشد. بنابراین در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 – 98 و زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 و اطلاع از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی هر استان و حوزه برگزاری می توانید با سامانه در ارتباط بوده و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

مدارس نمونه دولتی در کنار مدارس تیزهوشان جز آن دسته از مدارسی است که متقاضیان زیادی علاقمند به ثبت نام در این مدارس می باشند، شرایط راحتر برای قبولی در آزمون این مدارس باعث شده تا همه ی دانش آموزان پایه ششم به هفتم و نهم به دهم در این آزمون شرکت کنند. آنچه که مهم است اطلاع ازتراز لازم برای قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی و اطلاع از شرایط و منابع لازم برای قبولی در این آزمون می باشد.

 

شرایط ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 

 

 تاریخ برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 97 – 98

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 – 98 برای پایه ششم و نهم در اسفند ماه به صورت اینترنتی توسط سایت سازمان آموزش و پرورش هر استان به صورت جداگانه انجام می باشد. در بیشتر استان ها ثبت نام در آزمون نمونه دولتی از طریق اینترنت انجام می شود در برخی استان ها ثبت نام بصورت حضوری می باشد .برای اطلاع از نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی در هر استان با مشاوران سامانه ثبت نام نمونه دولتی در ارتباط باشید.

همچنین زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی97 در تیرماه می باشد و داوطلبان قبل از برگزاری آزمون نمونه دولتی 97 باید کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی را دریافت نمایند. همچنین زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 97 دو هفته بعد از آزمون در سایت معرفی شده آموزش و پرورش هر استان به صورت جداگانه در هر استان اعلام می شود.

بنابراین با توجه به رقابت بین دانش آموزان برای تحصیل در این مدارس کیفیت مطالعه و همچنین برنامه ریزی دقیق به قبولی دانش آموزان کمک بسیاری می کند. بنابرانی با توجه به دغدغه همه ی والدین برای تحصیل فرزندانشان در مدارس عالی، پیشنهاد ما به شما افزایش اطلاعات والدین در زمینه ی آزمون های نمونه دولتی و همراهی دانش آموزانشان در دوران مطالعه برای آمادگی در آزمون نمونه دولتی باعث کاهش اضطراب دانش آموزان می باشد.

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه ششم 97 – 98

شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم برای سال 97 باید در نیمسال اول در تمامی دروس نمره خیلی خوب و یا در حداکثر یک درس نمره خوب و سایر دروس نمره خیلی خوب را کسب کرده باشد. تنها نمره های پایه ششم در ثبت نام آزمون نمونه دولتی اعمال می شود.
نمرات نیمسال دوم دانش اموز بایدکسب نمرات خیلی خوب در تمام دروس و یا در حداکثر یک درس نمره خوب و سایر دروس نمره خیلی خوب را کسب کرده باشد.
بنابراین نمرات نیمسال اول با توجه به زمان ثبت نام در مدارس نمونه دولتی 97 یکی از شرایط مهم برای ثبت نام دانش آموزان می باشد تا مجاز به ثبت نام در این آزمون شوند همچنین معدل دانش آموز در نیمشال دوم باید به حد نصاب برسد تا دانش آموز مجاز به ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی شود.

 

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97 – 98

شرایط ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی نم به دهم در سال 97 کسب  معدل نیمسال اول و دوم پایه نهم باید 17 یا بالاتر از 17 می باشد و همچنین معدل کل سال هشتم و نیمسال اول پایه نهم ملاک قرار می گیرد.

یکی از نکات مهمثبت نام دانش آموزان در ازمون وروی کسب معدل 17 در نیمسال اول می باشد تا داوطلبان مجاز به ثبت نام در این آزمون شوند.  پس تنها شرط آن نمره بالاتر از 17در نیمسال اول می باشد ، آزمون نمونه دولتی بعد از اعلام نمرات نیمسال دوم برگزار شده به همین دلیل نمران نیمسال دوم هم محاسبه می شود و تنها دانش آموزانی که معدل نیمسال دوم آن ها 17 و یا بالاتر از 17 باشد حق ثبت نام و شرکت در آزمون را دارند.

بنابراین برای اطلاع از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی97 و اطلاع از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97 و آگاهی از حوزه و محل برگزاری آزمون نمونه دولتی 97 با سامانه ثبت نام نمونه دولتی در ارتباط باشید.

 

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی

زمان ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 97 – 98

زمان ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 97 :  ثبت نام تکمیل ظرفیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>