امروز 28 شهریور 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / مدارس / تیزهوشان / زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 97-98
زمان برگزرای آزمون تیزهوشان 97

زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 97-98

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 97-98
Rate this post

آیا از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 97 اطلاع دارید؟

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان جهت جذب و ورود دانش آموزان مستعد و علاقه مند به تحصیل در این گونه مدارس همه ساله به صورت هماهنگ کشوری برگزار می گردد و اطلاع از شرایط و ضوابط آن و همچنین نحوه و زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 97 برای داوطلبان لازم و ضروری می باشد در این مقاله به زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 97 خواهیم پرداخت.

بعد از مطالعه مقاله در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با مشاوران سامانه ثبت نام تیزهوشان در ارتباط باشیدو  مطالعه مقاله زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 اطلاعات دقیق از نحوه ثبت نام تیزهوشان و سایت ثبت نام دریافت خواهید کرد.

نحوه دریافت کارت ورودبه جلسه آزمون تیزهوشان 97

 

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 97

با توجه به اهمیت آزمون تیزهوشان و به دلیل سطح بالای کیفیت و آموزش عالی دانش آموزان و والدین همواره بی صبرانه منتظر آگاهی از زمان ثبت نام و اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان 97 می باشند، به دلیل پرسش های متعدد شما در این مبحث به توضیح زمان دقیق برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 97 می پردازیم.

 آزمون مدارس تیزهوشان در هر سال بصورت هماهنگ کشوری برای دوره های ششم به هفتم و نهم به دهم بین تمامی دانش آموزانی که واجد شرایط شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان هستند برگزار می گردد.
آزمون تیزهوشان طبق روال هر سال در اردیبهشت ماه برگزار می شود و دانش آموزان با مراجعه به سایت تیزهوشان دانش آموزان باید چند روز قبل از برگزاری آزمون به سایت ثبت نام مراجعه نموده و کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 98 – 97 را دریافت نمایند. زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 بین 3 تا 4 هفته بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 می باشد.

زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 برای پایه ششم به هفتم

زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97 بر طبق سال های گذشته به احتمال زیاد برای دانش آموزان شرکت کننده در آزمون تیزهوشان پایه ششم در نیمه اول اردیبهشت ماه 97 و قبل از امتحانات خرداد ماه 97 خواهد بود. زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان 97-98 برای پایه ششم در همین سایت اعلام خواهد شد.

زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 برای پایه نهم به دهم

زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان پایه نهم به دهم 97 بر طبق سنوات گذشته به احتمال زیاد برای دانش آموزان شرکت کننده در آزمون تیزهوشان پایه نهم در زمان نیمه اول اردیبهشت ماه 97 و قبل از امتحانات خرداد ماه 97 خواهد بود. زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان 97-98 برای پایه نهم از همین سایت اعلام خواهد شد.

 

نحوه برگزاری آزمون تیزهوشان 97-98

سوالات و نحوه برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 97 به این گونه می باشد که برای هر دو پایه تحصیل دو دفترچه سوال مشتمل بر دفترچه سوالات استعداد تحلیلی و دفترچه سوالات استعداد تحصیلی در اختیار داوطلبان قرار میگیرد و داوطلبان موظف اند در مهلت مقرر تعیین شده به پاسخگویی سوالات آزمون بپردازند سوالات آزمون به صورت تستی( چهار گزینه ای) ودارای نمره منفی می باشد یعنی به ازاء هر پاسخ اشتباه یک امتیاز منفی برای داوطلبان منظور می گردد.منبع سوالات نیز از متن کتب درسی طراحی می گردد.

 

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97-98

در نیمه های بهمن ماه انجام میگیرد طریقه ثبت نام اینترنتی و با مراجعه به سایت اینترنتی انجام می گیرد و داوطلبان لازم است جهت ورود به دو پایه هفتم و نهم در صورت داشتن شرایط ثبت نام در مهلت مقرر نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام اینترنتی برای پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم اقدام نمایند. قبل از آن می بایست عکس خود را اسکن نموده و وجه ثبت نامی را واریز نمایند.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان هفتم کسب مقیاس خیلی خوب در تمام دروس و حداکثر خوب در یک درس و خیلی خوب در بقیه دروس درنوبت دوم پایه ی ششم ابتدایی می باشد.

همچنین شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان دهم نیز علاوه بر داشتن تابعیت ایرانی داشتن حداقل معدل کل سالانه 19 پایه ی هشتم در خرداد ماه می باشد. دانش آموزان پایه ی نهم مدارس استعدادهای درخشان که باید در آزمون شرکت نمایند، از شرط معدل موضوع این بند معاف هستند. پذیرش نهایی این دسته از دانش آموزان در آزمون ورودی در صورت قبولی می تواند در مدارس تیزهوشان می باشد.

 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان 97-98

داوطلبان باید قبل از برگزاری آزمون با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند بهتر است داوطلبان چند روز قبل از برگزرای آزمون تیزهوشان 97 نسبت به دریافت خود اقدام نمایند تا در صورت مشاهده مغایرت یا نقصی در کارت خود جهت رفع نقص یا مغایرت مربوطه با مراجعه به سایت نسبت به رفع آن اقدام نمایند بنابراین در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در کارت ورود به جلسه 97 می توانید با سامانه ثبت نام تیزهوشان در ارتباط باشید.

اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97-98

داوطلبانی که پس از آگاهی از نتایج خود و عدم قبولی اعتراضی به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان دارند اعتراض خود را از طریق سایت Azmoon.medu.ir می توانند ثبت و پیگیری نمایند. و با مراجعه به مقاله نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 97 می توانند از روند ثبت اعتراض اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

 

 

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان97

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 97-98

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 97-983.6 (72%) 10 votes اعلام نتایج آزمون پایه دهم سمپاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>