امروز 15 ژوئن 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه فرهنگیان / شرایط و زمانبندی سوالات احتمالی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان در سال 97 – 98
مصاحبه فرهنگیان

شرایط و زمانبندی سوالات احتمالی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان در سال 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه شرایط و زمانبندی سوالات احتمالی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان در سال 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا از زمانبندی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان در سال 97 – 98 اطلاع دارید ؟

نمونه سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان در سال 97 – 98 به چه صورت است ؟

داوطلبانی که اسامی آنها اعلام شده است باید توجه داشته باشند در گزینش نهایی هر رشته منحصراً افرادی قبول اعلام خواهند شد که برابر برنامه زمانی در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان یا سایر مراحل گزینش شرکت کرده و دراین مرحله موفق شوند و صلاحیت عمومی آنها نیز توسط هیئت‌ مرکزی گزینش تائید شده و ضوابط انتخاب‌رشته را رعایت و حدنصاب نمره‌ علمی نهایی برای هر رشته را نیز باید کسب نمایند. اسامی قبول شدگان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان به همراه نتایج سایر رشته‌های متمرکز آزمون‌ سراسری اعلام خواهد ‌شد.

برای اطلاع از زمانبندی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان در سال 97 – 98  و اطلاع از نمونه سوالات مصاحبه فرهنگیان از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 

در صورت اطلاع از نمونه سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان  با کلیک بر روی لینک ابی اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 

شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان 

لیست رشته های دانشگاه فرهنگیان (تربیت معلم)

شرایط سنی دانشگاه تربیت معلم  (فرهنگیان)

شرایط اعزام به خارج فرهنگیان

 

شرایط برگزاری و زمانبندی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 97 – 98

 تمام معرفی‌شدگان‌ لازم‌ است‌ برای انجام‌ مراحل‌ مختلف‌ گزینش‌ در تاریخ‌هایی مقرر به‌ آدرس‌ تعیین‌ شده‌ از طرف مؤسسات مراجعه کنند. داوطلب ممکن است به یک یا دو مؤسسه معرفی شده­ باشد، لذا داوطلبانی که به دو مؤسسه معرفی شده‌اند در صورت تمایل می‌توانند به یک مؤسسه یا هر دو برای انجام مراحل مختلف گزینش مراجعه کنند و عدم‌ مراجعه‌ داوطلبان‌ برای انجام‌ مراحل‌ گزینش به منزله انصراف‌ قطعیی از گزینش‌ در رشته‌ یا رشته‌هایی ذیربط آن مؤسسه تلقی خواهد شد و وضعیت داوطلب در اولویت‌های بعدی وی بررسی­ خواهد ­شد.

داوطلبانی که نسبت به انتخاب یک یا چند کدرشته محل از مؤسسات دارای شرایط خاص مندرج در این اطلاعیه اقدام کرده ولی در این مرحله معرفی نشده‌اند یا شانس قبولی در اولویت‌های بالاتر از کدهای مربوط به این رشته‌های شرایط خاص را دارا هستند یا فاقد حداقل نمره معرفی در این مرحله هستند و دلیل عدم معرفی آنها در کارنامه نتایج نهایی مشخص خواهد شد.

مراحل مصاحبه در شهریور 97 در دانشکده علوم انسانی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، انجام می‌شود. بنابراین پذیرفته شدگان تقاضا می‌شود با به همراه داشتن تمام مدارک لازم، مطابق جدول زمانبندی در زمان‌­های مشخص شده، شخصاً به دانشگاه مراجعه کنند.

 

مدارک لازم روز مصاحبه و زمانبندی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 97

مدارک لازم جهت ارائه به واحد ثبت‌نام مستقر در محل برگزاری مصاحبه

پوشه مقوایی ساده آبی رنگ جهت قراردادن مدارک آقایان و پوشه مقوایی ساده قرمز رنگ جهت قراردادن مدارک خانم‌ها.

تصویر گواهی پایان تحصیلات متوسطه. تصویر ریز نمره سال سوم متوسطه. کپی شناسنامه. ارائه سه برگ فرم تکمیل شده خوداظهاری و سوابق بیماری (نمون برگ‌های شماره 3-الف و 4- الف) که از سایت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی دانلود می‌شود.

ارائه یک برگ فرم تکمیل شده تعهدنامه (نمون برگ شماره 8) که از سایت دانشگاه شهید رجایی دانلود می‌شود.

ارائه فیش واریزی به نام (درآمدهای اختصاصی غیرقابل برداشت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی)

یک قطعه عکس 3.4 الصاق شده در روی پوشه.

قراردادن تمام مدارک مورد اشاره در پوشه اعلام شده و تحویل آن به مسئول واحد ثبت‌نام.

 

اطلاعیه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 97 – 98

طبق اطلاعیه دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی، از معرفی شدگان، مصاحبه علمی – تخصصی به عمل خواهد آمد که دارای شرایط و ضوابط مندرج با کسب نمره علمی کل6500 و بالاتر در زیر گروه آزمایشی مربوط برای مجاز شدن برای انتخاب رشته، داشتن حداقل معدل کل 15 در دوره متوسطه دوم (معدل سه پایه  اول، دوم و سوم)، بومی بودن در کد رشته- محل انتخابی، برخورداری از سلامت کامل تن و روان و شرایط مناسب جسمانی برای حسن انجام وظیفه معلمی، داشتن حداکثر سن 22 سال تمام دربدو ورود به دانشگاه متولدین اول مهر 74 به بعد) باشند.

موفقیت در مصاحبه تخصصی و بررسی و تایید صلاحیت‌‌های عمومی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌شود، بلکه تمام داوطلبان باید واجد شرایط مصاحبه تخصصی و بررسی و تایید صلاحیت‌های عمومی بوده و در گزینش نهایی که براساس ضوابط سازمان سنجش آموزش کشور انجام می‌شود، دارای بالاترین نمره علمی نهایی در مقایسه با سایر داوطلبان نیز باشند.

با توجه به اولویت انتخابی داوطلب معرفی شده دو برابر ظرفیت از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، مصاحبه تخصصی در پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی  به عمل خواهد آمد و تأیید مصاحبه تخصصی داوطلب در هر یک از مراکز به این مفهوم خواهد بود که داوطلب معرفی شده در تمام رشته محل‌های پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و  دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، به لحاظ مصاحبه تخصصی مورد تأیید آموزش و پرورش قرار گرفته است بنابراین درصورت تایید صلاحیت‌های عمومی (گزینش) داوطلب، سازمان سنجش آموزش کشور براساس نمره علمی فرد در آزمون سراسری، مورد گزینش نهایی قرار خواهد داد.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه و شرایط برگزاری مصاحبه فرهنگیان با مشاوران سامانه ثبت نام فرهنگیان در ارتباط باشید.

جهت مشاوره در زمینه شرایط و زمانبندی سوالات احتمالی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان در سال 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه قبولی برای تربیت معلم 97

رتبه لازم برای تربیت معلم 97

آیا از رتبه لازم برای تربیت معلم 97  اطلاع دارید ؟ در صورتی که جز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>