امروز 07 جولای 2020 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته دندانپزشکی دارد

آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته دندانپزشکی دارد؟

جهت مشاوره در زمینه آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته دندانپزشکی دارد؟

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا امکان تحصیل در رشته ی دندانپزشکی علمی کاربردی وجود دارد؟ آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته دندانپزشکی دارد ؟  آیا می توان در رشته  دندانپزشکی جزو مهمترین و بهترین رشته های گروه آزمایشی علوم تجربی می باشد.

 آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته دندانپزشکی دارد؟ دانشگاه علمی کاربردی رشته دندانپزشکی افرادی که دیپلم تجربی دارند علاقه وافری به قبولی در این دانشگاه دارند و حال در اینجا با یک سوال مواجه می شوند و آن اینکه آیا امکان تحصیل در رشته ی دندانپزشکی علمی کاربردی وجود دارد؟ در این مقاله به بررسی تحصیل در رشته دندانپزشکی علمی کاربردی خواهیم پرداخت.

 

زمان ثبت نام رشته های پیراپزشکی دانشگاه علمی کاربردی 97

دانشگاه علمی کاربردی در هر سال جهت دو ورودی مهرماه و بهمن ماه به جذب دانشجو در رشته های پیراپزشکی اقدام می نماید. بر این اساس داوطلبان متقاضی ورودی مهر ماه لازم است در مرداد ماه و داوطلبان ورودی بهمن ماه در دی ماه می بایست نسبت به ثبت نام رشته های پیراپزشکی دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایند.

آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته دندانپزشکی دارد : از جمله شرایط ثبت نام رشته های پیراپزشکی دانشگاه علمی کاربردی ، داشتن دیپلم نظام جدید و یا نظام قدیم، فنی حرفه ای و یا کاردانش می باشد. لازم به ذکر است که ارائه مدرک پیش دانشگاهی جهت ثبت نام رشته های پیراپزشکی دانشگاه علمی کاربردی الزامی نمی باشد.

رشته های پیراپزشکی دانشگاه علمی کاربردی – مقطع کاردانی

1-کاردانی فنی صنایع غذایی- شیر و فراورده های لبنی
2- کاردانی حرفه ای علوم آزمایشگاهی دامپزشکی
3- کاردانی حرفه ای بهداشتیاری دامپزشکی
4- کاردانی حرفه ای خدمات سلامت – دارویاری
5- کاردانی فنی باغبانی – گیاهان دارویی و معطر

رشته های پیراپزشکی دانشگاه علمی کاربردی – مقطع کارشناسی

کارشناسی حرفه ای پزشکیار ورزشی
کارشناسی حرفه ای مدیریت سلامت – خانواده و مراقبت زنان
مهندسی فناوری تجهیزات آزمایشگاه تشخیص پزشکی
کارشناسی حرفه ای مدیریت سلامت – خانواده و مشاور تغذیه مادر و کودک
مهندسی فناوری تجهیزات پزشکی – اتاق عمل
کارشناسی حرفه ای خدمات مدیریت پیشگیری و مراقبت بیماری ها
کارشناسی حرفه ای مدیریت سلامت – خانواده و مراقبت سالمندان
تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
در دانشگاه علمی کاربردی در هیچ یک از دانشگاه های ایران رشته های پزشکی ،دندانپزشکی و پزشکی، پرستاری ، اتاق عمل، علوم آزمایشگاهی، مامایی، علوم تغذیه، هوشبری، فیزیوتراپی،بینایی سنجی، شنوایی سنجی، دامپزشکی ، بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای و رادیولوژی پذیرش دانشجو وجود ندارد.

شرایط ثبت نام رشته های پیراپزشکی دانشگاه علمی کاربردی 97 – 98 

آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته دندانپزشکی دارد : 

1- بومی بودن داوطلبان
2- آمادگی جهت انجام مصاحبه
3- ارائه تعهد به دانشگاه
4- مدرک صادر شده برای رشته های پیراپزشکی دانشگاه علمی کاربردی از سوی دانشکده علوم پزشکی صادر خواهد شد.
5- عدم دارا بودن نقص عضو و تایید شدن از نظر سلامت روحی روانی توسط پزشک
6- امکان تعهد خدمت داوطلبان
7- شهریه دانشگاه علمی کاربردی
اعلام نتایج ثبت نام رشته های پیراپزشکی دانشگاه علمی کاربردی
زمان اعلام نتایج ثبت نام رشته های پیراپزشکی دانشگاه علمی کاربردی جهت ورودی بهمن ماه احتمالا در اسفند خواهد بود و داوطلبان جهت مشاهده نتایج ثبت نام رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی لازم است به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.orgمراجعه نمایند و به یکی از دو روش گفته شده نتایج خود را مشاهده نمایند.

مقررات نظام وظیفه ثبت نام کاردانی علمی کاربردی 97

آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته دندانپزشکی دارد:

براساس اعلام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، داوطلبان مرد لازم است جهت شرکت در پذیرش این دوره ها، یکی از شرایط زیر را داشته باشند و وضعیت نظام وظیفه خود را مطابق موارد زیر به طور مشخص در تقاضانامه ثبت نام درج نمایند.
1- داشتن کارت پایان خدمت هوشمند
2- داشتن کارت معافیت دایم (کفالت، پزشکی، ایثارگران و موارد خاص)
3- داشتن برگ معافیت موقت بدون غیبت (پزشکی، کفالت) در مدت اعتبار آن.
4- متولدین سال 1354 و قبل از آن، این قبیل مشمولان باید پس از اعلام قبولی و در زمان ثبتنام کارت معافیت دایم (معافیت سنی عنایت مقام معظم رهبـری) را ارایـه نمایند

5- متولدین نیمه اول سال 1345 و قبل از آن، به شرط این که تغییر سن نداده باشند. این دسته از داوطلبان مجاز به انتخاب کدرشته محلهای مربوط به هر دو نـیمسـال اول و دوم (مهرماه و بهمنماه) سال تحصیلی97 – 98 میباشند

6- دانش آموزان سال آخر دوره متوسطه یا پیش دانشگاهی که به صورت حضوری و بدون وقفه تحصیلی مشغول به تحصیل بوده و حداکثر تا تاریخ 31/6/96 در سـنوات مجاز تحصیلی فارغ التحصیل شناخته میشوند. این دسته از داوطلبان مجاز به انتخاب کدرشته محلهای مربوط به هر دو نیمسال اول و دوم (مهرمـاه و بهمـن مـاه) سـال تحصیلی 97 – 98 میباشند

7- مشمولان دیپلم یا پیش دانشگاهی که در سنوات مجاز تحصیلی به صورت پیوسته و حضوری (روزانه، بزرگسالان و آموزش از راه دور) فارغالتحصیل شده و مشـروط بـه اینکه از تاریخ فراغت از تحصیل آنان در مقطع دیپلم یا پیشدانشگاهی تا نیمسال پذیرش در دانشگاه (مهرماه یا بهمن ماه) بیش از یکسال سپری نشده و همچنین قبل از ثبت نام در دانشگاه (با توجه به نیمسال پذیرش مهرماه یا بهمن ماه) نیز وارد غیبت نشده باشند (ضمنا دانش آموختگان خردادماه به منزله فراغت شهریورماه تلقی میشوند)

تبصره: کسانی که در مدت یکساله خود را معرفی و برای آنان برگه اعزام بدون غیبت صادر شده است چنانچه پیش از اعزام به خدمت، در دانشگاه پذیرفته شوند مجاز به ادامه تحصیل خواهند بود.

8- دانش آموزانی که قبل از سن مشمولیت (18 سالگی تمام) موفق به اخذ دیپلم یا پیش دانشگاهی به صورت حضوری یا غیرحضوری (داوطلب آزاد) شده باشند به شـرط نداشتن غیبت.

تذکر: دانش آموزانی که در سن 17 سالگی و قبل از سن مشمولیت موفق به اخذ دیپلم یا پیش دانشگاهی میشوند چنانچه حـداکثر تـا شـش مـاه پـس از رسـیدن بـه سـن مشمولیت (18 سالگی تمام) وارد دانشگاه شوند مجاز به ادامه تحصیل میباشند در غیر این صورت به دلیل ورود به غیبت، مجاز به ادامه تحصیل نخواهند بود. مگر اینکه در مهلت ششماه معرفی، خود را از طریق یکی از دفاتر پلیس + 10 به وظیفه عمومی معرفی کرده و لذا زمان پذیرش در دانشگاه دارای برگ اعزام بدون غیبت باشند.

9- دانش آموزان مشمول که پس از ترک تحصیل و در مدت یکساله معرفی به وظیفه عمومی، موفق به اخذ دیپلم یا پیش دانشگاهی به صورت داوطلب آزاد شـده باشـند به شرط نداشتن غیبت و اخذ مدرک تحصیلی در سنوات مجاز تحصیلی.

تبصره: افرادی که تاریخ اعزام به خدمت آنان قبل از اعلام قبولی یا پذیرش در دانشگاه میباشد، لازم است برابر ضوابط مربوط نسبت به تمدیـد موعـد اعـزام خـود اقـدام نمایند. در غیر این صورت به دلیل ورود به غیبت شرایط ادامه تحصیل را از دست خواهند داد.

10- کارکنان وظیفهای (سربازان حین خدمت) که خدمت دوره ضرورت آنان تا تاریخ ثبت نام و شروع به تحصیل به پایان میرسد (این دسته از افـراد مجـاز بـه شـرکت در پذیرش میباشند، لیکن باید به هنگام ثبت نام در دانشگاه، گواهی یا کارت پایان خدمت ارایه نمایند)

11- طلاب علوم دینی دارنده مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی و دارای معافیت تحصیلی حوزه. این دسته از طلاب، مادامی که اشتغال به تحصیل آنان از سوی مرکز مدیریت حوزه علمیه مربوط تایید شود، در صورت موافقت آن مرکز (حوزه علمیه) میتوانند با همـان معافیت تحصیلی حوزه، در دانشگاه نیز تحصیل نمایند و در صورتی که معافیت تحصیلی آنان به هر دلیل از سوی حوزه لغو گردد، مجـاز بـه ادامـه تحصـیل در دانشـگاه میباشند. ضمنا هنگام ثبتنام در ابتدای هر ترم تحصیلی ارایه نامه موافقت و اشتغال به تحصیل حوزه الزامیست.

12- کارکنان پایور شاغل در نیروهای مسلح با ارایه گواهی اشتغال به خدمت و موافقت از سازمان مربوط برای ادامه تحصیل.

آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته دندانپزشکی دارد ؟ در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با آیا امکان تحصیل در رشته دندانپزشکی وجود دارد یا خیر ؟ و اطلاع از لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه علمی کاربردی  97 و شرایط ثبت نام در رشته های پیراپزشکی بعد از مطالعه اطلاعیه از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 

لینک مرتبط : 

آیا امکان تحصیل در رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی وجود دارد

نحوه انتخاب واحد در سامانه هم آوا علمی کاربردی

اعتبار مدرک دانشگاه علمی کاربری در خارج از کشور و ایران

ثبت نام کاردانی به کارشناسی رشته های پزشکی 97

معرفی واحد های دانشگاه علوم پزشکی

 

جهت مشاوره در زمینه آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته دندانپزشکی دارد؟

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

سهمیه مناطق در کنکور 97

تاثیر سهمیه مناطق در کنکور سراسری 99

با توجه به اهمیت سهمیه کنکور 99 و مهم بودن سهمیه به عنوان یکی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *